• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ja gren delat tanjuraču...................:lol::lol::lol::lol:j.....la vas ona,,i to par puta.:blackeye

A vidit češ,,:shock::shock:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
opaaaa, gle ti danielsa, gazdarica ga naljuti i odma tepa Đurđicaaaa :rolfer:

kaj će se delat danas...?....

ja poslije posla idem ravno u vinograd dalje orezivat, sporo to ide...
a sutra idem na ranč voćke drastično srezat...
ma ni to radi tog kaj se gazdarica ljuti,nego iz predostrožnosti da i đurđa ne počne galamit.

eto stali u trgovini,šefica vidla nekaj i naravno odma dobila ideju,da treba za mladi luk pripremit,j***l ju luk,velim pa uzmeš na placu kad bu treba,ne ima se di posadit :madmana:

i kaj sad vozi đubar 2tačke bu dost:mrgreen:,daj preštihaj :mad:da se malo premrzne,
i kad opet krtice sve rashebu:madmana: opet bum ja kriv:(.

kad če snjeg onda me niš ne pita:scratch

đurđa daj nam još rundu.

.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kak bi kolega rekal, to ti je sve isti softver :lol:
domače je domače, makar je sjeme kinesko, al raste doma :lol:

nego, bagerista nam se več sat vremena ne javlja :rolfer:
pa on je stvarno ošal šmirglat tanjurače :rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
daj svima turu od mene , kupio sam tokarski stroj , NAPOKON :supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ideš!! čestitam!! :partyman:

još buš ti vlastiti stroj za šumariju mogal napravit doma u garaži kolko alata imaš! :prayer:

i da, može meni na savin račun dupli konjaček! :mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
aj i ja bi pivkana razbacival sam šoder po dvorištu.

Savo čestitam, sam me zanima kaj buš sad izmislil.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
daj svima turu od mene , kupio sam tokarski stroj , NAPOKON :supz:

Napredujes Savo svaka cast.

Daj de mala Savi i citavoj kafani turu..:partyman::partyman::partyman::partyman::gitarist::gitarist::gitarist:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,089
@mtd
imam solidnu stubnu bušilicu , proizvedenu '56 godine prošloga vijeka :weedman:
nema pokretni stol ali služi svrsi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidim danas veselo u birtiji,Đurđa ja budem neki lagani sok poslje lagane večere a društvu daj nešto ljuto da ih ženske dave kroz noć,evo dečki idealne kombinacuje za dobar san ,prirodno i zdravo

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us,pozdrav društvo a jeste legende,dobar tek

Uploaded with ImageShack.us
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
tebi se žuri nekam?
mislim večara ti je da ti mast teče venama.
ovo za doručak il gablec al večera.

đurđa vode mu daj i nam nekaj za laku noč.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bi se kolege zafrknuli,prije neki tjedan dana sam bio na davanju krvi,28 put i kad mi teta očitala bar kod od zadnje analize od jesenos ,nemožeš bolje ,sve ok.tlak još bolji,bitno je da nema kemije u papici ,pozdrav društvo i Đurđa daj ekipi još jednom isto:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
U pravu si ajkula,,,,,,,,,....:supz:
Daj i od mene jednu turu svimna,:partyman::partyman:,,(,kad je bek bio cicija.......):mrgreen::mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
bagerista nebi Beg bio beg da nije cicija :rolfer:.

ajkula mene išla ženka kaj snima pluča uvjeravat da ne pušim po kapacitetu i slici.:scratch
al i godine pomalo uzimju danak pa malo pripazit nije na odmet.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
@mtd
imam solidnu stubnu bušilicu , proizvedenu '56 godine prošloga vijeka :weedman:
nema pokretni stol ali služi svrsi
ovo ti moram ispričat...
došla delegacija iz koreje u moju bivšu firmu u posjetu,kada su vidili strojeve iz doba hitlera i stare škodine glodalice doslovno se križali,čudili se kaj to još radi,a i slikali,da imaju za arhivu...
tako,nek su stari,bolje su kvalitete nego ovi novi...
vidim danas veselo u birtiji,Đurđa ja budem neki lagani sok poslje lagane večere a društvu daj nešto ljuto da ih ženske dave kroz noć,evo dečki idealne kombinacuje za dobar san ,prirodno i zdravo pozdrav društvo a jeste legende,dobar tek

Uploaded with ImageShack.us

ajkulo,zbog ovih fotki bum ti se krvi napil,sve mi sline cure,dođe mi da poližem ekran....:lol:

molim moderatore da daju javnu opomenu ajkuli zbog ovakvih provokativnih slika,to moj želudac ne može gledati....:lol:.....ali može probaviti.....

poslije takve večere ide jedino pola-pola...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajd društvo pozdrav,eto beba lagano tone u san,pa idem pripazit dali joj je mama pokrita,tko ostaje zadnji nek zaključa i otprati Đurđu kući ali samo do ulaznih vrata ne dalje ,da nebi bilo nismo znali:lol::lol::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
bagerista nebi Beg bio beg da nije cicija :rolfer:.

t.

bitno da se razumijemo..........:lol::lol:,

Ajkula

Ne sekiraj se,,,,več če neko to odradit.........:mrgreen:ima ovdje nočnih momaka........:mrgreen::mrgreen:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
ajd društvo pozdrav,eto beba lagano tone u san,pa idem pripazit dali joj je mama pokrita,tko ostaje zadnji nek zaključa i otprati Đurđu kući ali samo do ulaznih vrata ne dalje ,da nebi bilo nismo znali:lol::lol::partyman:

jel mogu ja otpratit đurđu???:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Možeš,,,,ali samo večeras.....:shock:............i da se javiš,,kad stigneš,,:mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh