• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, nedjelja je, malo se duže spava nego inače!


dobar dan!
kavica i konjak molim:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jao ljudi ,vrag me natero danas da bacim đir sa MTB ,a kojem nisam bio više od godinu dana,napravio sam nekih 15 km,sad sam krepan do bola,mislim da nebudem tak skoro sjeo na biciklin,jebo majku al je težak za teranje,sve nešto škripi ,garant oslabila rama:vragek::vragek:,najsigurnije da to ne ponavljam u skoro vrijeme,Đuđice daj jedan sok od breskve a društvu po želji:drinkers::drinkers:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pozdrav ljudi ova vrućina je pretjerala vani je +20 :madmana: ,,, daj đurđa nesto hladno :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,,,,,,,,,,daj zavrni svima jednu na moj račun,,,,,a meni jednog rogonju......................:partyman::partyman::partyman:sa malo pijene.:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
jao ljudi ,vrag me natero danas da bacim đir sa MTB ,a kojem nisam bio više od godinu dana,napravio sam nekih 15 km,sad sam krepan do bola,mislim da nebudem tak skoro sjeo na biciklin,jebo majku al je težak za teranje,sve nešto škripi ,garant oslabila rama:vragek::vragek:,najsigurnije da to ne ponavljam u skoro vrijeme,Đuđice daj jedan sok od breskve a društvu po želji:drinkers::drinkers:

hehehhehhehehehehe,,,,zna sam da češ se raspast..:shock:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi ,idem u horizontalu,sjebo sam se danas sa biciklom,takve sam volje bio da bih najradije prerezo ga fleksom ali kad se sjetim koliko je nekad koštao onda sam odusto taj nije made in CHINA,budu ga klinci satrali polako,Đurđice podaj i meni ovog rogonju što pije i Bagerista a društvu po želji:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Veselo kolega....................
p55ia.gif
živija ti meni još 100,,,,s biciklom..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pozdrav ekipi ,idem u horizontalu,sjebo sam se danas sa biciklom,takve sam volje bio da bih najradije prerezo ga fleksom ali kad se sjetim koliko je nekad koštao onda sam odusto taj nije made in CHINA,budu ga klinci satrali polako,Đurđice podaj i meni ovog rogonju što pije i Bagerista a društvu po želji:drinkers::drinkers:

Drugi put dobro razmisli da neke stvari idu u skladu sa godinama i kondiciom pusti djeci bicikl ti se uhvati nečeg na motorni pogon..
 
B

BAGERISTA

Guest
OOoooooo koolega sretan rođendan,,i sve najbolje,,,puno zdravlja sriče,,,,,i svega ča si poželiš,,,,,,,100+koliko si dodaš sam....
2zoaixv.gif
p55ia.jpg
2zoaixv.jpg
:partyman::partyman::partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pridružujem se čestitkama 26 kad je to bilo uuuuuuuuuu, tebi sve najbolje i puno pameti i zdravlja...:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Đurđa,,,daj još jednog rogonju,,,,,,,,,za mene i ajkulu,,,,,,,,,,,,,nadam se da če nam se i ilegalac pridružit.............. ostalima po izboru.....zavrni.:drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,vani 5°C,,,,,vedro.a još bi bio
rmry4z.gif

i za mene jedna crna s kap mlika.............:drinkers:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro, SRETAN ROĐENDAN i vidim da se ovi već naveliko časte daj meni mali gorki i Žutom kaj pije
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobar dan!
u 7h, 0°C

Hepi brzdej kawasaki!! :partyman:

koje guzva rano jutro, tek se sad stigoh zaljepit na forum :rolleyess:
 
Na vrh