• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
Bilo bi vrijeme da se i ja dignem iz kreveta :mrgreen:
Može Ness i čaša vode ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao.....................
ig9pgw.gif
v3d9va.jpg
i tvoj nes...........a od vode češ dobit kamenac,,,,,:mrgreen::mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav društvo odoh ja u krpice danas se radilo od svega pomalo al se skupilo,ja budem jedan kraš expres a ostatku daj Đurđice po želji i pazi tko zadnji:finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Idem,i ja bogami,,,,,,,,,,,,,,,,,,,se dobro nadela..............:blackeye:blackeye
ništa eni jedna cedevita,od grejpa,,,i daj ostalima po želji,,,,,,,,,,,,,,,,,,ajd laku noč..
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,vani je 9°C,,,,puše lagana burica,,,i vedro..
Niš đurđe nema,,,,,ren si skihat jeno kafe..samo da mliko najdem..:mrgreen:

Nikog nema od jučer..:roll:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo mene, kad nema Đurđe, bum si sam odokativno natankal 0.05 :mrgreen:

gle bager, ovdje zagrabiš kavu, ovdje malo ovak natisneš, kaj bolje zbijeno, bolja kavica, tu naštekaš, pustiš paru, ak oš jaku kavu, čim počne mjenjat boju u smeđe gasiš paru, a ak oš blažu, samo tankaj kolko stane u šalicu...

:partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Alo ljudi, gdje ste svi nestali???? Bude nam birtija propala, u zadnje vrijeme nitko niš ne troši.
Ajd Đurđa meni jedan gemišt pol pol malo jači a ostali nek se snalaze :mrgreen:

Naletio danas na jednu zanimljivu pjesmicu, stavio sam ju u temu VICEVI a stavit ću ju i ovdje;

U sred zime česna toplina,
Sn'jeg se topi, grije iz visina,
Centar sv'jeta opet Severina,
K'o da nitko jo ne rodi sina...
... Na Balkanu sad je glavna tema,
Doktorska se sva skupila krema,
Pri porodu imade problema,
Mora carskim, druge priče nema...
A svi znaju, gledat bješe slatko,
Kako joj je ulazio glatko,
Pa se čudi medicina cila
Bar je ona razrađena bila :weedman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobra večer forumaši
i ajde jedna tura kod đurđe i od mene
a za dugorešane dupla jer su me doobro ugostili u nedilju
 
B

BAGERISTA

Guest
vimi

Pošteno,,,,,,,,,,,,,,,,,,a niš daj još jednog rogonju za mene i ostalima,po želji,,
106j4g0.gif
,,da ne bude,,da smo se stisli........:mrgreen:


evo mene, kad nema Đurđe, bum si sam odokativno natankal 0.05 :mrgreen:

gle bager, ovdje zagrabiš kavu, ovdje malo ovak natisneš, kaj bolje zbijeno, bolja kavica, tu naštekaš, pustiš paru, ak oš jaku kavu, čim počne mjenjat boju u smeđe gasiš paru, a ak oš blažu, samo tankaj kolko stane u šalicu...

:partyman:

Hvala kolega,,,,mada sam i to nekad davno proba,.....:mrgreen:ali nije to za me...:mrgreen::mrgreen:
sutra ujutro,,,ima da i meni središ 0,05,,da me ne opizdi,,neka glupost,,,jer ima viroze do nebesa poli nas..


Alo ljudi, gdje ste svi nestali???? Bude nam birtija propala, u zadnje vrijeme nitko niš ne troši.
Ajd Đurđa meni jedan gemišt pol pol malo jači a ostali nek se snalaze :mrgreen:

Naletio danas na jednu zanimljivu pjesmicu, stavio sam ju u temu VICEVI a stavit ću ju i ovdje;

U sred zime česna toplina,
Sn'jeg se topi, grije iz visina,
Centar sv'jeta opet Severina,
K'o da nitko jo ne rodi sina...
... Na Balkanu sad je glavna tema,
Doktorska se sva skupila krema,
Pri porodu imade problema,
Mora carskim, druge priče nema...
A svi znaju, gledat bješe slatko,
Kako joj je ulazio glatko,
Pa se čudi medicina cila
Bar je ona razrađena bila :weedman:


Ma to se i ja pitam,,,več neko vrime,,,sve slabije,,,niš morat čemo neku gažu napravit,,da se malo živne birtija,,,,da malo i mladega mesa dojde,,,,,ovako sve slabije,,,več se i đurđa žalila......

Nema ča pravi pijesnik..:supz:
 
Posljednje uređivanje:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se i ja javim :mrgreen:
Što se nudi za :drinkers:?
Nitko ništa...a dobro budem sam uzel 2 deci kruha :finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipo,evo i mene na jedan lagani sok od breskve,imao neke goste večeras pa ne stiže prije u birtiju a prek dana bilo malo čiščenje oko kuče,đurđa daj društvu po želji a sutra bude duplo ipak mi je sutra jedan drag datum u životu,ali o tome sutra zjutra:drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,svima vani 0°C,,,vedro..ne puše niš valjda...

Niš ren si ja načinit jeno kafe,,,,s mlikom,,i jenun kratku,,bestrzajnu..:mrgreen:


sutra bude duplo ipak mi je sutra jedan drag datum u životu,ali o tome sutra zjutra:drinkers::drinkers:

Je godišnjica.8)......a sutra dan žena,,,,,,,,,,,,,,mmmmmmmmammmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaa...:weedman:


Da se i ja javim :mrgreen:
Što se nudi za :drinkers:?
Nitko ništa...a dobro budem sam uzel 2 deci kruha :finga:
]

a niš danas imaš turu,,,jerf si jučer osta na cijedilu,,,,,,,nema nikog a na vidiku ni krepane kokoše.......:mrgreen::mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro veseloj ekipi ,Đurđice podaj društvu duplo po želji danas na moj račun,evo kolege da se pohvalim danas moja bolja polovica i ja cijelih 14 godina od kad je palo ono DA

Uploaded with ImageShack.us,hvala joj za sve i zato kolege uživajte u životu ali u dvoje je lakše i ljepše
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Niš,,,ajkula,,,,,,,,u zdravlje tvoje i u grlo moje...........:mrgreen::mrgreen:,,,zna san da če bit nešto tako,,,,,,,nači odmah i sutra slaviš..
97tjx0.jpg
106j4g0.jpg
96ygar.jpg
2i8uoua.gif
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ajkula pa čestitam na godišnjici mraka ... , pardon braka , dabog da dočekali još bar 50 godišnjica , živjela tvoja supruga , naravno i ti pokraj nje :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa di si žuti,,,jesi na godišnjem,,,da mi te nema u birtiji rano......:supris:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Dobro jutro :D
a niš danas imaš turu,,,jerf si jučer osta na cijedilu,,,,,,,nema nikog a na vidiku ni krepane kokoše.......:mrgreen::mrgreen:
Hvala, hvala :p Danas budem nešto konkretno da mi ne prigovarate o kakau :lol:
Što se tiće Žutog možda danas radi međusmjenu pa se kasnije javio :mrgreen:

Da i Ajkula čestitam na 14 godina zajedništva sa svojom boljom polovicom ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sretna godišnjica i još puno lipih godina u braku ti želim!! :partyman:

dobar dan!!
cca 3 stupnja...

čiko, kaj je ono? majke ti janje, svi pričaju o kemiji, al dok ne vidiš...
sva sreča pa moja ženica doma peće kruvac...

Đurđa, daj expresso i konjak i ekipi turu, ko naruči kakao, to mi ne stavljaj na račun! :finga:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jesam u rundi još?
ako nisam daj jednu na moj račun.

jel ajkula,kak si?
slobodno reci nebumo te cinkali ženi.
možemo bit hrabri dok nas nevide i nečuju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh