• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
Ajd,,neka je po cijele dane dela,,,ta naša đurđa,,,a i danas je njen dan,,........:mrgreen:
A niš,,,vidim josa pali s panom,a ajkula po gemišteku,,...,,ali nema veze,,neka bitno je da je tečno...........:supz::supz::supz:


Homo spat,,,,,,,laku noč svima..treba se sutra dignut..
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , konačno nema minusa , 2 ° C , može meni kavica , kako tko bude dolazio neka naručuje , platit će netko ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,vani dere bura,,,,7°C.........
Ništa jedna crna kratka,,,da me trzne i kratka rakijica.,,,,i daj žutome nešto..a račun ostavi otvoren....:shock:


Šta je nema nikog,,,,,s..li stvar kod boljih polovica,,,pa sad ni u birtiju nesmijete..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Sutra muzika u živo........
etz86o.gif
o70olz.gif
4hvzty.gif
aub294.gif
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
ugodinih 2 stupnja...
aj može menji hennessy i kavica bez mlijeka...
račun bu platil ko uleti u birtiju u 11h!
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro :D
Da je javim prije 11h :mrgreen:

Može kava sa mlijekom i nešto kratko ;)

Tooooooooooooooooo,se traži,đurđa,,,daj mu ljutu,,..:mrgreen::mrgreen:

pa kak si se već probudil?! :shock:

Šta se čudiš...pa javio se prije 11,,da ne vadi lovu.......:mrgreen::mrgreen:


Đurđa daj jednog rogonju,,ne vidim više ni po metra ispred sebe........:?:?ostalima daj ko šta pije....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pozdrav ekipi,Đurđa daj nešto lagano,danas bilo malo leteči dan al nema veze za dobre ljude uvijek,sve bude naknadno evidentirano,evo ja budem sok,a društvo nek se posluži,bude se išlo leč brzo nešto me oči peku

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us,ihaaaaaaa rođak
 
B

BAGERISTA

Guest
Veselo,,,,,,,,,nači bilo a kolega,..,..

Ja ču jednu kiselu,,nešto me pere u stomaku neka žgaravica..
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6o53Yu9d1-k&feature=related[/YT]
evo da i ja pustim nešto na đuboks:gitarist:
živili
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,svima,,,,,vani 6°C,,,sunce sviti,,,,a ja kafu derem.......
Đurđa daj jednu ljutu,,i gremo ča delat..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
morgen dobar,-3 pa jebo majku kad če više plus u jutro,Đurđa meni daj nescafe sa malo cukra a prisutnima po volji,Bageru daj još jedno raketno da danas pozavršava sa svim planiranim poslovima i onda nek malo odmori sa

Uploaded with ImageShack.us,i sutra nešto baci u

Uploaded with ImageShack.us,:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Idemo,,,,malo da se odmorimo,,,i gas na kosu,,,ča pametnega smislit,.....8)8)
Đurđa,,,,daj jednog rogonju,,,da je oznojen,,:mrgreen::mrgreen:,i ostalima daj nešto da se osviježe,,,,,,vani več 13°C,,,,,počelo se više znojit..:supris:triba tekučine..........pit....:mrgreen::mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Dobra večer ljudovi

Danas kvalitetno proveden dan, u 8 bio na razgovoru za novi posao, nakon toga kupljeni djelovi za servis na autu, nakon toga otišli u šumu srušit par bukvi i grabrića, to sam sve obavio do 13 sati a popodne obavio servis na autu naravno sam. Sutra ponovo u šumu sredit koji hrast i onda odmaranje.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Đurđa daj pit kolko ekipa može.:partyman::partyman::gitarist::drinkers::weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Đurđa, daj meni odma par komada haubica naslaži dok se daniels ni predomislil, može rajnski rizling, zimski jel...
 

Najnoviji postovi

Na vrh