• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

B

BAGERISTA

Guest
jesam u rundi još?
ako nisam daj jednu na moj račun.

jel ajkula,kak si?
slobodno reci nebumo te cinkali ženi.
možemo bit hrabri dok nas nevide i nečuju.

Potpisujerm,...............:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Naravno da si u rundi..ožeži...


sretna godišnjica i još puno lipih godina u braku ti želim!! :partyman:

dobar dan!!
cca 3 stupnja...

čiko, kaj je ono? majke ti janje, svi pričaju o kemiji, al dok ne vidiš...
sva sreča pa moja ženica doma peće kruvac...

Đurđa, daj expresso i konjak i ekipi turu, ko naruči kakao, to mi ne stavljaj na račun! :finga:

Ahhhhahahahhaa,,,nema niš od kakao,,,,ostali bez.....:finga::finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto i ja sam razmišljo onda kak bude i dosad ok,zezam ženu da su sad kritične godine ali to je samo kod ovih celebrity,Đurđice podaj društvu rundu:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo jedna nakon dobrog provoda......................:mrgreen::mrgreen:

Ajkula,,,daj jednog rogonju i sebi uzmi,,nešto...:supz:za sve ove godine,,,,,,,,,a tu smo blizu po stažu s hanumama.....[YT]http://www.youtube.com/watch?v=S0uZrUsdHZM[/YT]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
pridružujem se čestitkama Ajkula sretna godišnjica lijepa godišnjica kad ju slaviš onda je bolje da je godišnjica braka nego mraka.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa di si žuti,,,jesi na godišnjem,,,da mi te nema u birtiji rano......:supris:

...da , da , na godišnjem sam , od petka orezujem šljve , ujutro uranim a bude zima za popizditi , nadam se da ću ovaj tjedan završiti i uspjet sve poprskati :scratch

naravno , može tura za sve prisutne...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znači bit če rakijetine,pošto kasni vegetacija možda šljive izbjegnu mraz,al se bude vrtila vesela mašina:mrgreen::mrgreen:Đurđa daj ekipi po želji i idemo dalje u veselom raspoloženju:partyman::partyman::partyman:,hvala na čestitkama i nek i vama ide polako u životu a oni koji još nisu zvanično rekli DA nek još razmišljaju dok im ne prođe godina proizvodnje a kad se odluče bude

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se i ja javim nakon kvalitetno provedenog dana :p
Malo se vozilo, pa sjedilo uz iće i piće, nešto donjelo doma... ;)
čiko, kaj je ono? majke ti janje, svi pričaju o kemiji, al dok ne vidiš...
Bolje da ne znaš kakve kemije ima i gdje se koristi :roll:
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ništa ajmo đurđa,,,,za mene jedan hladni rogonja,,,,,,,,,,,ostalima zavrni ko ča pije......:partyman:da se malo razveselimo,,,
2hn1cok.gif
,,,čujem za subotu se nešto živa muzika sprema,,,bit če
1yr5aw.gif
vyta2v.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
morska nemani,sretna vam godišnjica.....
24z8zld.gif


34htc83.jpg


daj meni jedan zlatni......
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,,,,,,,,vani 0°C,,,,vedro,,.....
Đurđe nema pa čemo si sami načinit kafe,,,,samo mliko nemoren naj....niš i jednu malu rakijicu..:mrgreen:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 5 ° C , ubija me ovaj minus polako :mad: , može kavica , i za sve prisutne tko šta pije . :supz:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
dobro jutro ,,dajde i meni jednu kratku kod mene + 5 ,,,izgleda da ce danas temperatura nagurati preko 15 :p
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan,ja malo okasnio jutros,pa prvo papica pa onda u birc,Đurđa daj ekipi po želji ja budem nešto bez kemije:drinkers:,i kod nas oko -3,pa izgleda da do Josipova ne bude topline
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajmo,,,,jedan dobar gemišt,(delalo se u brajdama), đurđa,,,,,a ostalima po želji.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče,meni i Bageru može isto a tko navrati nek se posluži,Đurđa otišla ranije ,treba nekakve kolače speći pa da stigne to završiti:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo da vam pritočim, ja bum si jednu pejvu munil...
pil gemišt u vinogradu, sad mi je tak lepo toplo da mi se nejde do podruma po vino,
frižider je bil bliže, i baš se jedan Pan orošeni našal unutra... :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh