• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jutro ljudi kaj ima.

ajde kavica i nekaj kratko za razbuđivanje.

joekiki ne bojimo se ,kad pijem ne vozim postoji taxi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro jutro,jebena 0 jutros,idemo lagano doručak i danas sveta nedelja,odmorrr:partyman::partyman,Đurđa daj ekipi po želji,znaš joekiki da u Hrv.Zagorju je 0,5 u zraku tako da dok murija mjeri dragerom mora to oduzeti od cjelokupnog očitanja,to ti budu potvrdili kolege koji su iz tih krajeva:finga::finga::finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,svima vani 9°C,,,,,sunce para,,,a ja ko da sa zaša z mrtvih...........
Đurđa daj jednu crnu,,,i daj mi jednu čašu vode,,,aš san još začepljen od jučer,,,,,a danas se popravlja.......:drinkers::drinkers:i ponavlja...:mrgreen:


Ostalima po želji............
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro svima koji ne mogu spavati u ovo nedjeljno jutro na moj račun svima kava i mali meni nešta duplo danas sam u komi .
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajd sad lepo redom...


da vidimo koliko smo jaki...:rolfer:

Ovo mi nebi pokazalo,,,tako lako...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

farmervg


To,care............ništa ja prelazim na gemišt,,,jer,,,sam jučer prao po njemu,,,,pa kaže se klin se klinom izbija.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a vidim ja da ovaj vjetar loše utječe na ekipu,Đurđa daj svima mineranu vodu,ja budem Pan,vidim da svi nešto mamurni i nešto slaba posječenost danas evo za kolege koji danas nešto štrajkaju jedna lagana[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rlUaKCcp1js[/YT]:partyman::partyman::finga::finga:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Večeras je švedski stol pošto nema Đurđe sva cuga 10kn sutra se plaća samo nema pretjerivanja u alkoholnim delicijama sve umjereno...
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,vani vedro,,,,,4°C,,,.
Niš da sio skuham jednu kavu,,,,s kap mlika,,,i jedna vesela,,nebi loše došla....:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o pozdrav ranim pticama,evo neka 0 u pozitivi,meni hladna voda da rastvorim oči,al se nočas ljepo

Uploaded with ImageShack.us,i sad idemo lagano

Uploaded with ImageShack.us,pa dalje u novi dan,mrzim ponedeljak
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro ekipa.
puše u tri pm.neka kišica
veli +5.

Đurđa daj dečkima kaj piju meni kavicu i kratko neš.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
Dobar dan

Slabo ova kiša nekako pada, trebala bi malo pojačat da zemlju natopi jer je suuuuha. Neki dan sam malo orao i sve se je prašilo za mnom kolko je suho.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ooooo čiks!
ma naruči kaj očeš, mi cijelo jutro slažemo na račun, čekali smo ko će doć iza 11h da to sve lijepo plati :mrgreen:

Dobar dan

Slabo ova kiša nekako pada, trebala bi malo pojačat da zemlju natopi jer je suuuuha. Neki dan sam malo orao i sve se je prašilo za mnom kolko je suho.

samo mali dodatak, nek pričeka da ja dođem sa motorom doma, i onda nek krene pošteno lijat, i nek pada ko iz kabla do sutra u jutro, tam negdje do 5h...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kaj se pije?
ček Čiko plača, daj kakao:rolfer:

mane kod mene blato nemreš traktorom po zemlji.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
ma kod mene suho da ti to nemogu opisat, nakon onog silnog snijega da može zemlja biti tako suha nemogu vjerovat. Nisam orao previše duboko nekih 20 cm i od vlage ni V.
 

Najnoviji postovi

Na vrh