• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,818
Danas smo prošetali par kilometara uz "neuređenu obalu", zapravo je tu priroda najljepša. Išli smo na prijepodnevnu kavu u kafić iznad mjesne plaže. Za šankom valjda sestre, dvije cure, kao blizanke, jako ljubazne. Debela hladovina, lagana dalmatinska glazba iz zvučnika, sve u cvijeću oko vanjske terase. Pokraj nas još par Hrvatskih ljudi 🙂. Naručili smo si dvije produžene kave s mlijekom i dva sladoleda u čaši. Kave su bile fine i primjereno velike, a sladoledi su bili skoro kao 2 ili čak 3 kuglice u svakoj čaši. Sveukupni račun ravno 7 EUR a. Malo ili puno, nama zaista svejedno, ovo je turistička sezona i osobno smatram da nije tako jako strašno. Barem u usporedbi s forsiranjem informacija o cijeni 3,5 EUR a, za kuglicu sladoleda. Mislim da je ovdje nešto malo realnije i cjenovno pristupačnije.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
Kolega s posla mi rekao da je u Zadru 6€ kuglica
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,818
Primio na znanje, ako se mene pita nek ju cijene i 10 EUR a, pa neka se tržište malo, po malo, samo regulira.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
420
Sad tek vidim kak smo mi zapravo mali, točim brod, 170litri benzina, i to još malo nagazin da stane do guta kad veli radnik da imaju najavu za popodne točenje par brodova od 40000litara pa naviše. To se direktno toči iz cisterni.
I da onda benzisku zatvaraju za nas male.
Eto kak mi mali niš ne valjamo.
Žalosno ali mi mali niš ne valjamo.
Mi koji radimo i trudimo se kak znamo da malo uživamo.
Pa mali si kad malo radiš.... Da radiš na veliko bil bi i ti veliki...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Opet i opet nam se farbaju oči.
Cirkus ide dalje.
I ljudi puše takve fore.
Znači dobiš, prodaš, i još nisi zadovoljan, a sva lova ide tebi.
Ratari su nezadovoljni bespovratnom potporom za poljoprivrednike koju je najavila ministrica poljoprivrede.

Baš zanimljivo. Dobiš i još si gladan love.

 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,683
Bar je paradajz lako raspoznati domaći iz vrta i iz plastenika. Nemoraš ga ni pogledati, osjeti se na 2m.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Treba uživat u životu, krstarim još samo 8 dana nažalost.
Onda povratak u stvarnost.
Sve to brzo prejde. Život brzo prolazi.
Danas se sa nekim Slovencima spominal, delali i delali i sad ih bolest stigla, za kaj su se mučili? Za koga.? Svaki dan treba uživat.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,175
Nije baš vrijeme pogodno za velika razmišljanja, ali sam se sjetil jedne stare izreke koja veli "da lijenost boli ljudi bi tulili kaj krave". Pojma nemam kak mi je to došlo na pamet i zato velim ponovno da ova vrućina nije baš pogodna za velke mudrolije. Bežim vu hlad....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Meni se cini se nema više(za) benzina pa je i mol dobar...priznaj kapetan..romantičnije je na molu rano ujutro nego na sidru..?
Žulja sidro mamu mu ***** ja sam ga jednom pokušavao zamjeniti za jastuka,prokleti alkohol.

I sad romantika na sidru..nejde to skupa
 

Najnoviji postovi

Na vrh