• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,064
Pa ono. 2-3 puta tjedno u vrh glave kad se nešto radi na dvorištu ili sjedi predvečer
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,064
U potpunosti se slažem s tobom.

Ali nije baš ni zdravo da mi je dijete cijelo u ranama ko da svrab ima jer ga ugrize 52 komaraca dnevno. Minimalno.

Ovo zamaglim. Čekam da se slegne i nitko ne udiše neopitroid.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Drugo poluvrijeme nisam gledal, ostalo jesam. Penali su uvijek lutrija. Treba dosta sreće, ali i vježbanja pucanja penala. Kao u košarki trice. Od španjolskih izvođača penala, samo su dva bila izvedena slabije, prečka i prizemno u desnu golmanovu stranu. Da je pogodil stranu bilo je obranjivo. Tko uspije uvježbati izvođenje pol metra pod prečku, neobranjivo je čak i uz slabiji udarac.
Livaković nije loš, ali jučer nije imal svoj dan, vidlo se to i tijekom utakmice.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Na penalima je najlakše namjestiti utaknicu..


Toliko se novaca potrošilo pa da se nakon 90 minuta ide doma...ovak je trajalo..o Bože daj im da vide.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,901
Dečki su dali sve od sebe i nemamo im što zamjeriti. Moglo je otići i na jednu i na drugu stranu, na kraju penali, to je uvijek lutrija, Španjolci su tu bili bolji, sigurniji, koncentriraniji, sve jako dobri i precizni udarci i na tome im treba čestitati, glavu gore i ovo je veliki uspjeh za ovakvu malu zemlju.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,952
Zbog kojekakvih namještanja i čudnih odluka, bilo koji vrhunski timski sport, me ne zanima! :coffee:
Jedino međuselske utakmice gdje likson viče:- Sudac ne jedi govna
A sa druge strane tipson: - Sudac, ne slušaj ga! On je lud!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Sad će vam velwčasni objasniti kak funkcionira nogomet i zašto naši nemaju zlato
Zato je nisu pobjedli xd.

Sem toga mediji su napucavali atmoaferu...jer zna se da rvati jako vole medije.
Onda su rekli da se more biti modrć oprašta od vatrrnih ,tu je odmah potegnuta veza sa mundialom i opraštanjem mesija.
Zna se da španjolci više lude za svojom ligom nego za ovakva preseravanja.
Iz toga se zna da španjolci neće napuniti stadion i da na neki način treba napaliti hrvate..jer stadion mora biti pun ,zna se da hrvati idu u minus za takve bedastoče i da su dobri portošači na ulici..vole pivu itd.
Avioni.spavanka.klopa..auti ,cestarine,benzin..sve su to platili hrvati a za uzvrat nisu ni dobili izjavu od modrića..ma tko je taj modrić..tako rade s nama hrvatima.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,787
I tak, denes je "po školski" prvi dan ljeta.
Nazvala je naša draga kćerka, mama, tata, ja budem te dane, tjedan dana na moru "z dečkima", znači sa svojim sinekima, našim unucima. (Naš dragi zet bude, kak na vek, malo poslovno odsutan, pa nek dojdemo na tjedan dana k njima, da se družimo.)
Onda drugi termin opet od tjedan dana, tu unuka odlazi na međuškolsku svjetsku razmjenu gimnazijalaca u Egipat, pa njezina soba bude prazna, pa dojdete i tu, da mi moreno z našim društvom malo biciklirati po egzotičnim destinacijama.
Onda i treći termin još od tjeden dana, pa dojdite i tu kaj ne bu prazno, a Vi ionak najbolje sve sredite iza sezone.
Ebiga sad, pak bum izložen prebrzoj vožnji, pak bum moral dole na moru dokazivati kaj je Encijan, a kaj Amaro. Pak bum moral za ribe čekati v Pakoštanama na placu... Pak bum moral kartati protiv super dobrih susjeda Slovenaca, pak bumo si skup špotani...
Moram pitati našeg kapetana @Kapetan_broda_Kupljenec gdje bude navigal, da se ne sukobimo na valovima plavog Jadrana. 🥳😅🤣😜
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,787
Kapetane naš poštovani, @Kapetan_broda_Kupljenec, radi, rintaj da zaslužiš 🙃😜.
Ja sam cijeli radni vijek šarafal i slagal tuđe traktore, kombajne, kamione, valjke, prikolice. Neki su si umišljali i dopuštali "da bi na meni i mojim ipak nejakim leđuma drva cijepali".
Zapamtio sam samo nekolicinu beskrajno poštenih, koji su sve svoje stekli od nule, kroz trnje života. Sve druge sam otpilio, ne radim više nikome ništa, samo najboljim prijateljima i par rođaka, koji to zaslužuju.
Sad dok drugi maštaju kako kupiti drugi traktor ili uzeti u najam još par hektara, ja se samo prisjetim svojeg trnovitog puta i dopuštam da me djeca i unuci "programiraju". Skužio sam čak da imamo ja i supruga "previše" što zemlje, što šuma, gorica, skoro da ne stignemo do obližnjih toplica, na more, ma kaj god, hebeš takav rođendan.
Jednom se živi pa neka je pošteno!
🎶🎶🎶
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,952
"Pobrao" samo ovo iz Indexa!:eek:

Knjiga o potonuću broda objavljena 14 godina prije katastrofe​

Knjiga Futility: The Wreck of the Titan koju je napisao Morgan Robertson govori o najvećem putničkom brodu na svijetu, Titanu, i kako je potonuo nakon što je udario u santu leda. Roman je to objavljen 14 godina prije potonuća Titanica.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Nema "slučajnih" događaja; sve je planirano. Bankari su se htjeli riješiti industrijalaca da bi ovladali svijetom...i uspjeli su.
Emisijom novca "ex nihilo" pokukupovali su materijalne vrijednosti ovoga svijeta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh