• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,889
Ovi jbn izbori! :mad: Koga bute označili?:unsure:
Da su na paperu ja bi okružil Kurtza za Precednika, a Pitschko umjesto AP!:ppozdrav:
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Koliko se malo jarića krsti sad kad se pocelo delati. 🎼 ;) A izbori, znam samo da za Mozemo nebih ni za zastupnicku placu.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,743
Imam filing da "ovo" ne bude opstalo, ne bude razumijevanja i bude obrisano, ma budem svejedno napisao.

Jučer smo putovali od VŽ, podravskom magistralom, sve do Slatine, Orahovice pa u Veliku i na Papuk. Povratak je bio kroz Kutjevo, Novu Gradišku, ZG, do VŽ.

Gledao sam širom otvorenih očiju, uglavnom vidio sam večinu marljivo obrađenih oranica, voćnjaka i naravno, značajan dio napuštenih i zapuštenih imanja.

Ovih dana je krenula bura u političkom miljeu HR, spremaju se novi izbori. Ove bi "riječi" mogle izbrisati ovaj moj upis...
Politika bi morala činiti sve da narodu bude dobro i svaki dan bolje, a narod sam bira svoje zastupnike. Slavonija je birala sve protekle godine sama svoje zastupnike koji su ju doveli do toga gdje danas je. Pa ukazje se nova prilika promijeniti krive odabire.
Čitao sam da danas HDZ vrišti na spoznaju da bi se sadašnji Predsjednik države uključio u izbore, kao kandidat jedne izborne jedinice.
Ja pamtim da je nekadašnji Predsjednik države (Tuđman) bio nositelj ne jedne, nego ama baš svih lista. Spomenuo sam to samo da se mnogi sjete i razmisle što je u javnosti i eteru istina, a što laž.
Slavoniji želim da si izaberu zastupnike protiv kojih ne budu morali organizirati nove masovne prosvjede, koji budu osigurali povratak iseljene HR ponovo na stara ognjišta, da iz svih zapuštenih dimnjaka, u rano svitanje i zoru, veselo se diže bijeli dim dok se kuha doručak.
Samo toliko od moje strane, želje su mi dobronamjerne, iskrene i poštene. Kaznite one koji su rastjerali ljude iz Slavonije, izaberite one koji ih budu urgentno vratili na plodnu zemlju slavonsku.
Iako sam pomalo zamišljen, da li je mudro tražiti od nas stoke sitnoga zuba da da svoj glas za samo 200 bogatih. Ili se moramo prešaltati u nešto kao želim i ja živjeti i preživjeti.
Nadam se da ovo bude preživjelo makar u birtiji jedno kratko vrijeme. 🥂
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
411
Nas izgleda najviše j... neznanje...
Neznamo za koga glasamo....
Jer da znamo, za njega nikad nebi glasali......
Ovo je baš moj citat ( nije iz Alan Forda)... :ROFLMAO: :ppozdrav:.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Da malo skrenemo s politike , kakve pumpe koristite za gorivo točiti doma? Moja trofazna je ispustila dušu i ne isplati mi se vitlati motor pa razmišljam o pumpi za vino, nekako mi se čini za to što ja trebam najoptimalnije.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Optimalno, najoptimalnije bi bilo najnajbolje. 😉
Optimus, optima, optimum lat. - najbolji, najbolja, najbolje.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
Daleko smo da dolazim po nju... Još mi se mota ideja po glavi da iskoristim staru pumpu a osovinu odrežem od motora i stavim remenicuo neki drugi motor al nije baš isplativa ideja a i nekako mi se ne da.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Moj šogor ima sa pumpom za vino i pretoči svake godine 6-7000 litara. Više je problem kaj se crijeva stvrdnu ak nisu dobra…
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Pa ljudi šta vam nije jasno ?
Monitoring je za ovu godinu i tu masa toga još nije ni započela i kad ovi iz agencije čitaju ove komentare"a čitaju" smiju se i govore "koje ovce bez pastira"
Zar vam još nije jasno da su poljoprivrednici nebitni pogotovo srednji i mali, jeste li zaboravili kako je prošlo s mljekarstvom,e pa sad je na redu sve drugo,ali i ti mali i srednji imaju obitelji koje imaju pravo glasa..ako nigdje onda na izborima, a ako smo im sada nebitni pred izbore šta možemo onda očekivati poslje,zato pamet u glavu i trebaju svi izaći na izbore jer se sad odlučuje !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
162
Meni druže Maxsimus pak nije niš jasno ,ali se nakon skoro 80 godina ipak kandidiram kao predsjednik stranke skračenog naziva MNZNNJ pa da vidiš kao ima da seljaci deru guzove

Sory zbog Off Topic krivac drug Veseli i Maxsi
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh