• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

lukacu

Novi član
Tu od
11 Ožu 2024
Poruka
2
pozdrav zanima me dali netko ima vadilicu za krumpir mio standard ako ima neka mi se javi
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Nema poticaja na djecu. To jedino ovi socijalci i manjinci.

Sad kad je žena na porodiljnom pa su manji prihodi bili prošle godine ćemo dobiti možda 30e mjesečno u ovoj godini.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
488
Bježimo iz teme al moram . Muž od majke je zakonski otac djeteta. Pa sam imal ekipu gdje je poslije dvoje djece iz prvog braka kolega uzeo mlađi model i dobio još četvoro . Kod petog je supruga prešla na mlađi model i kak su još bili u braku trebalo je dijete glasiti na muža.

Najluđe da su ona i ljubavnik došli moliti muža da im ovog najmlađeg otpiše, svi znaju čiji je a treba im za početak dok se rastava obavi i dok naprave još da imaju i oni za diječji dodatak jednoga na sebe.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,000
Pa nek admin prebaci ako hoće..


Majka mi je matičar. I imala je razvrgavanje Majčinstva.

Da. Dobro ste pročitali. Majčinstva.

Upisivala sad odraslom čovjeku majku i upisivala novu.


U biti poslje rata lik oženio bosansku. Doveo ju bez papira i žena ostala trudna. I treba ići roditi i uzme papire od bosanske koja je imala naše državljanstvo. I rodi na njene papire i dijete se upiše na nju.

I sad već odrasli čovjek hoće da mu piše da mu je mama, mama. Tata tata. I da ima prezime kako treba..

Ciganska posla
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
@Lee Champa , to mi liči na tvoje lesu 😕 :ROFLMAO:

...U biti poslje rata lik oženio bosansku. Doveo ju bez papira i žena ostala trudna. I treba ići roditi i uzme papire od bosanske koja je imala naše državljanstvo. I rodi na njene papire i dijete se upiše na nju.

I sad već odrasli čovjek hoće da mu piše da mu je mama, mama. Tata tata. I da ima prezime kako treba..
Ajd registriraj traktor bez papira na tu foru :ROFLMAO:
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
svi znaju čiji je a treba im za početak dok se rastava obavi i dok naprave još da imaju i oni za diječji dodatak jednoga na sebe.
Potom se dosta Hrvata stalno cudi kako je u RH lose stanje i krivi se bilo tko na toj trenutnoj politickoj sceni. Jasno mi je da se radi o brazilcima, ali prva moja recenica stoji. Srecom znam ih 6 jako vrijednih, rade puno radno vrijeme u pogonima na traci, legalno, bez posla su mozda tjedan dana nakon sto im dojadi iskoristavanje za minimalac u jednoj firmi pa odu u drugu i tako kruzno. Medutim, da su sirovine, jesu. Nije ni cudno s obzirom na uvjete iz citiranog posta. Oni posteno rade, gazde ih iskoristavaju, a koliko je samo ovih iz citiranog posta. Postavlja se pitanje, kako dalje naprijed sa ovakvim drzavljanima... Nece ucit, nece radit, nece ucit radit.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
488
Ma ne , naši, domaći.Vrlo strog obiteljski odgoj , tradicionalan, roditeljima se obračalo sa Vi. I onda kad je umro poglavar kuće pamet baj baj.
 
Na vrh