• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Hahaha glasamo za tebe 💪
A meni pak nije jasno kako trenutno vladajući imaju najviše glasova baš u Lici i Slavoniji a najviše praznih kuća baš u te dvije regije
Boško kašikare za pojas i pokret 😂
Šalu na stranu...na izbore treba izaći i dati glas bilo kome samo ne ovima sada jer su već preduboko korjenje pustili pa ako ništa drugo makar bumo gledali svaki dan rasvjetljavanje afera i sječu tog korjenja( korova)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
61
Kaže se crkavice od potpora za prošlu godinu,pa to je sve bilo u nacrtu pravilnika i bio je u javnom savjetovanju i tko se protivio ? Nitko! Gdje je tad bila HPK a sad šalju podsjetnike za obvezu plaćanja,pitanje je znaju li oni svoju obvezu?
Čak je u vrijeme pravilnika bilo već kasno, to se definiralo za cijelo radoblje... samo šta u ostatku EU poljoprivrednici očito imaju bolje navike slušanja/čitanja pa se zato i išlo u prosvjede.

U konačnici, to je trend na razini EU a ne samo u HR, djelomično i zato jer su se veliki novci potrošili za "oporavak" i Ukrajinu, a sad se počelo stezati gdje je "najmanje bolno" za politiku.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
Kao da javno savjetovanje ima neku težinu. Ono što su zamislili prođe ono što im ne odgovara odbace, otprilike kao u Saboru
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Sve jasno,pa kad nam je već sve poznato kako nas se tretira imamo priliku uskoro nešto promjeniti,a na pitanje hoće li drugi biti bolji odgovor je možemo i njih promjeniti jer u konačnici mi plaćamo njih a ne oni nas
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Šalu na stranu...na izbore treba izaći i dati glas bilo kome samo ne ovima sada jer su već preduboko korjenje pustili pa ako ništa drugo makar bumo gledali svaki dan rasvjetljavanje afera i sječu tog korjenja( korova)
Samo bi nam još trebalo da se Jakovina vrati.
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Taj definitivno nikome ne treba,treba li nam bilo tko od prethodnih ili sadašnja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
112
Sve jasno,pa kad nam je već sve poznato kako nas se tretira imamo priliku uskoro nešto promjeniti,a na pitanje hoće li drugi biti bolji odgovor je možemo i njih promjeniti jer u konačnici mi plaćamo njih a ne oni nas
Ovo je lijepo rečeno
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Hahaha glasamo za tebe 💪
A meni pak nije jasno kako trenutno vladajući imaju najviše glasova baš u Lici i Slavoniji a najviše praznih kuća baš u te dvije regije
Boško kašikare za pojas i pokret 😂
Šalu na stranu...na izbore treba izaći i dati glas bilo kome samo ne ovima sada jer su već preduboko korjenje pustili pa ako ništa drugo makar bumo gledali svaki dan rasvjetljavanje afera i sječu tog korjenja( korova)
Jesi siguran da tamo imaju najviše glasova, ili ti nije jasno iz nekih drugih razloga?
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Jesi siguran da tamo imaju najviše glasova, ili ti nije jasno iz nekih drugih razloga?
Činjenica je da u najnerazvijenijim općinama i gradovima oni dobiju prevlast,a gdje su te regije ?
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Činjenica je da u najnerazvijenijim općinama i gradovima oni dobiju prevlast,a gdje su te regije ?
Zbog čega misliš da je Lika najnerazvijenija regija?
 

DMaxim

Član
Tu od
9 Ožu 2020
Poruka
35
Zbog čega misliš da je Lika najnerazvijenija regija?
Svrstao sam ju u tu grupaciju,a u istoj je Slavonija,Baranja,Kordun,Banovina
Postoji li razlika između navedenih i grada Zagreba,Istre,Međimurja?
U čemu će se uskoro mjeriti razvijenost u gore navedenim regijama,možda u površini šuma i šikara,čovječe sela su prazna a da su to razvijene regije puk bi tu ostao,podizao djecu,demografski su te regije uništene i kao takve nemaju potencijal razvoja shvaćaš,osim ako Nepalci i azilanti ne zaustave negativan trend
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
60
Nitko ništa. I dalje se ne zna službeno kada će početi isplaćivati eko, tvpv itd., Ne žele konkretno odgovoriti. Postoji samo ona tablica plana isplate, sad je pitanje koliko je mjerodavna.
Prosle god 28.4 bila mi uplata za eko ,tako vjv nista prije i ove godine
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
973
Imati cemo i mi svoje Kosovo.
Mozda i nekoliko njih.
Ljudi odlaze sa sela, dolaze stranci....
Uskoro slijedi i otcjepljenje.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,889
Ah ti Ameri:

S 18 godina te mogu poslati u drugu državu da ubijaš ljude, ali ne smiješ piti alkoholna pića do 21. rođendana.

Brutalno nasilje u svijetu zabave je ok, ali kad netko pokaže sisu, svi polude i dignu paniku.

 
  • Like
Reactions: H&S

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Ako je kako su rekli do Uskrsa 90%poticaja da će isplatiti to znači danas moraju sve uplatiti jer sutra ne radi platni promet. Pa živi bilo pa vidili😄
 
Na vrh