• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,310
Prosil bih za pomoć ako ste u mogućnosti. Radi mogućeg političkog angažmana trebal bi pod hitno diplomu o završenom nekakvom fakultetu. Prednost agro-ekonomija, šumarstvo ili uzgoj domaćih ovaca ili koza. Nije bitno iz koje je godine diploma, samo da nije izdana u subotu, nedjelju ili na nekakav praznik. Molio bih informacije u pp. Nagrada za trud uključena u obliku lješnjaka (neočišćenog) u kantama od Jupola.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,129
Pa to je bar lako! Otiđi na bh net!:)
Još u YU lovački se polagao u Banja Luci, u jednom restoranu! Morao si naručiti srnetinu ili veprovinu!
Ne misliš valjda u Sabor?:unsure:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,316
Prosil bih za pomoć ako ste u mogućnosti. Radi mogućeg političkog angažmana trebal bi pod hitno diplomu o završenom nekakvom fakultetu. Prednost agro-ekonomija, šumarstvo ili uzgoj domaćih ovaca ili koza. Nije bitno iz koje je godine diploma, samo da nije izdana u subotu, nedjelju ili na nekakav praznik. Molio bih informacije u pp. Nagrada za trud uključena u obliku lješnjaka (neočišćenog) u kantama od Jupola.
Imam stelu u Travniku,,, netreba srednja škola,,,🤤
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,586
Ajmo sad ovako pa nek si misli tko što hoće ovo je podatak struke "....čak 45% mladih skandinavki(Švedska,Norveška,Danska, Finska) između18-28 godina redovito ili povremeno uzima lijekove za psihoterapiju,i u prosjeku si puno češće oduzimaju živote,od svojih vršnjaka sa Kube.....".
Pa se ja pitam dali je to ono sređeno društvo o kojem nam pričaju i put kojim nas vode.
Molim te da navedeš izvor informacije. Recimo prema ovom grafu dolje najveću potrošnju antidepresiva generalno imaju Portugal, UK, Portugal, Švedska, Španjolska.
IMG_4144.png
Mi smo u vrhu po potrošnji anksiolitika iliti sredstava za smirenje koja su daleko opasnija od antidepresiva.
IMG_4147.png
Što se tiće samoubojstava vode Litva, Mađarska, Slovenija, Estonija.


IMG_4148.png
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,299
Molim te da navedeš izvor informacije.
Zapamtio iz neke dokumentarne emisije, usporedba je bila konkretno Švedska i Kuba,a čini mi se da je i prema tvojim tvrdnjama približno slično.
Evo još nekih grafova i tvrdnji.
Bježi stigmo s prozora: Više od 820.000 građana ima dijagnozu mentalnog poremećaja Bježi stigmo s prozora: Više od 820.000 građana ima dijagnozu mentalnog poremećaja
Motka bi sve to izlječila.
Jedan moj kolega ima tvrdnju "nema normalnih,ima samo ne pregledanih".
 
Posljednje uređivanje:

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,586
Možda nebi motka al rad, rad i rad. Dok radiš nemaš vremena za psihičke probleme. I ljepše se spava poslje. Naravno ako ti ostale dijagnoze dopuštaju.
Vjerojatno smo malo grubi. Nisu svi dovoljno jaki u glavi da se nose sa problemima. Nisu to baš uvijek hirovi nego bolest ko i svaka druga…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,898
Možda nebi motka al rad, rad i rad. Dok radiš nemaš vremena za psihičke probleme. I ljepše se spava poslje.
Ne bi se složil. Ovih se dana svakodnevno liječim janjetinom z ražnja i lukom, a ne radom.
Jest da mi je mučno (od luka), ali depresije definitivno nema 🤭:ROFLMAO:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,299
Možda nebi motka
Pa na primjer meni se jedna susjeda žalila da joj se je motka rasušila, i da je dragi stalno u birtiji, vide se veliki tragovi nervoze i depresije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh