• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
11
Loše si prošao,,,, bio si na pogrešnom mjestu,, u pogrešno vrijeme,,, ali šta ćeš,,po pitanju diploma,,,, al ćevapi i piva,,, nevjerujem, da su te razočarali
Ja bio u Živinicama na ribama i ništa nisam platio.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,442

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,911
Koliko nazadan u 21.stoljeću treba biti da ti Markička, klečavci, ili Bartulica daju savjete za tvoj život?

Trebaš se moliti, crkve su svuda oko nas, uđi slobodno i u miru kleči i u tišini nađi svoju komunikaciju s Bogom. Na trgu dok klečiš iritiraš svaku normalnu osobu, jednako kao i lezbijke i pederi dok marširaju ulicama. Sve njih treba ozbiljno upregnuti u posao, minimalno.

Kojim je poštenim djelom Markička zaslužila ikakvu pažnju normalnog obiteljskog čovjeka, ili žene?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Da, kršćanstvo treba opet zabraniti i stjerati u katakombe, k'o u Rimska vremena...

Pitam se kakvi su to ljudi koje smeta nečija molitva? Tko želi, nek se pridruži, tko ne želi nek zaobiđe. Otjerati treba one koji rade nered bučenjem dok se drugi mole... ali mislim da su mnogi jako pobrkali lončiće...
Smetaju li nekoga migranti kad se mole Allahu po parkovima? Meni ne, sve dok ne počnu raditi nerede i nametati nam svoj pogled na svijet...a bojim se da nismo daleko od toga.
Na javnom prostoru svatko ima pravo biti...jedino ljevičari misle da samo oni mogu odlučivati tko smije a tko ne...
Zakaj se senf i drugi poput njega nekad ne pridruže moliteljima kak se pridružuju paradi srama? Nemaju li svi ljudi jednaka prava? Kaj oni koji se mole ne plaćaju porez i nema li ih više od ove glasne nametljive manjine?

Razmislite malo u kakvom društvu želite živjeti...Jel normalno djecu u vrtiću maltretirati ovakvim programima:
HR_chalkboard_ok.webp
jel normalno da djeca nemaju mamu i tatu, jer normalno da dijete gleda dva ili dvije kak se javno žvale? Ma fuj, ja tavo društvo ne žeim i svakom to mogu u lice reći.

Gđu Markić ne poznam, nemam ju razloga ni mrziti ni voljeti, ali poštujem njezinu incijatvu udruge U ime obitelji i postignuće da u Ustavu RH piše da brak može biti samo između muškarca i žene. Druga je stvar da vlast ne poštuje Ustav i dozvoljava neprirodne, da ne rečem nastrane pojave, čak i podupire pristupanjem nekim čudnim konvencijama, i govori da su neki eu zakoni iznad našeg Ustava. Nisu i nemru biti. Ako pak jesu, mi tam ne trebamo biti.
Žena zastupa ispravne vrijednosti, i zato to mnogima smeta.

I da, meni su gđa Markić i ljudi njezinih pogleda svijetla točka ovog društva...samo ih je nažalost premalo...jer da ih je bilo više u 20-tom stoljeću, danas ih ne bi trebalo biti.
A tko nije grešan, nek prvi baci kamen...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,311
....
Pitam se kakvi su to ljudi koje smeta nečija molitva? Tko želi, nek se pridruži, tko ne želi nek zaobiđe. Otjerati treba one koji rade nered bučenjem dok se drugi mole... ali mislim da su mnogi jako pobrkali lončiće.
Moli se u crkvi, bar kod nas!
Sere se u WCu, bar kod nas, a ne nasred trga.
O da po tom pitanju sam zadrti ljevičar!
A one "krivo orijentirane" isto otjerati sa trga i zabraniti takvu priredbu! Zapravo što oni dokazuju?
 

Dalija

Član
Tu od
20 Srp 2015
Poruka
28
Hod, klečanje i molitvu krunice ne organizira crkva već udruga građana Vigilare. Udruga građana koja se pokušava probiti i na političku scenu u Hrvatskoj.
Dakle nema nikakvog straha za progon kršćanstva i katoličke vjere, jer vjernicima u crkvi nitko ne ometa molitvu. Nitko ne ometa procesije i hodočašća u organizaciji crkve.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
826
Ja nemam nista protiv tih molitelja jer ljudi ne rade nikakve probleme nego se mole Bogu. Isto tak mislim da bolje da oni mole krunicu nego da Talibani klanjaju i pozivaju na progon nevjernika. Isto tak mislim da je moljenje krunice na trgu privlacenje paznje i da, ako se mene pita, nije to bas u redu da se na takav nacin moli. Ima i boljih nacina privlacenja paznje.
A jeste vi vidjeli tko prosvjeduje protiv njih ? Spodobe koje su pobegle s psihijatrije. Tip sa kartonom od 4 kvadrata sa naljepljenim posterima golih zena i scena seksa i jos si je nabil plasticnu vrecicu na glavuu. Urlicu tam kao opsjednuti samim vragom. Pederi, kurve i psihicki neuravanotezeni. Fuj!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,911
Nedavno smo na planinarskom druženju imali u društvu i jednu gospođu koja je radila u bolnici na "ženskom odjelu". Njezine su riječi bile približno ovakve: ako svećenici ne smiju da se žene, onda neka se kastriraju prilikom ulaska u službu.
Imamo na uvid svi zajedno na kakvim temeljima svećenstvo gradi današnju crkvu.

Ja prvi nemam ništa protiv Crkve. Imam štošta protiv pedofilije, nastranosti svećenika, koji bi onda držali savjete i propovijedi o moralu, poštenju itd. E tu gube bilo kakvo poštovanje moje i meni sličnih osoba, poštovanje mora zaslužiti svojim načinom života i ponašanjem.
Koliko njih tzv svečenika ima čopor djece, a Crkva to nema u pravilima, u ostalom ovo je moj stav, nemam se kome opravdavati, a bome mnogima od njih imam pravo i prvi kamen baciti.
Koliko su zagovornici čednog oblačenja s krunicom na trgu i po čemu bolji od nas običnih, koji nismo katolibani, talibani i ekstremnih ponašanja?
Kao što @Lee Champa reče moli se u crkvi, a seri na wc-u, a čitaj i diraj Bibliju, a ne našu djecu i ostavi se brige oko čednosti oblačenja naših običnih žena...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,311
Iz katoličke familije sam, ali roditelji nisu nikada išli u cekvu.
Zašto?
Otac je rekao da ono što je on vidio za vrijeme 2.S.R. možda postoji Bog, ali ga kojekakvi popovi ne mogu tumačiti
Bor se kitio na Badnjak i kolaći jeli za Uskrs!
 

Najnoviji postovi

Na vrh