• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
491
Pa nisu ljudi morali uzeti slabu i lošu ponudu, mogli su u više navrata uvidjeti i ne ponavljati istu grešku. Htjeli su i izabrali su svoje perjanice. Kako je nedavno rečeno, po noći plaču za svojima koji su zadnjih godina otišli trbuhom za kruhom, a po danu iznova biraju one iste koji su ih potjerali iz HR. Konzumiramo svi zajedno loše odluke od takvih.
A ta dobra ponuda su - političari koje stranke?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
 
Posljednje uređivanje:

puma

Novi član
Tu od
16 Lip 2024
Poruka
17
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,930
A ta dobra ponuda su - političari koje stranke?
Ako ti ne znaš tko je od tebi na listi bolja osoba, ja ne znam, ja imam drugačiju listu jer drugdje stanujem.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,930
Ajd' malo više poštovanja prema ljudima koji se mole, a ne čine zlo...

Ljudi poslije rata su zapušteni, njihovi su problemi rješavani na krivi način itd. Propast ovog društva (i rasprodaja nacionalnog bogatstva) počela je iza 2000., dolaskom račana i lijeve opcije HDZ-a na vlast (dakle iz istog koša)...tak da ne bi bilo bitno drugačije da je bilo tko drugi dobil izbore.
Ovo kaj sad imamo u RH je oživljavanje komunizma i jugoslavije...a ne jačanje nacionalne države zadovoljnih stanovnika.
Da je ovaj nesretni čovjek (i mnogi slični njemu) imal potporu društva i da je našel smisao života u nekim drugim aktivnostima, ne bi se to dogodilo.
Ma stvarno? Tak se prodaju "muda pod bubrege", a ti nastavljaš "u istom tonu". Račan ti je prodavao brodogradilišta po jednu kunu, davao šakom i kapom gucićima i sličnima "društvenu imovinu", on je dao i našu Varaždinku Hudoletnjaku, sklopio štetne neraskidive ugovore s Crkvom i svojim šogorom, s bankama, pa imamo banke oko vrata. Primaš plaću u kešu?
Za tebe je daruvarski ubojica jadni čovjek, prema kojem su žmirili na oba uha. Račan ti je izmislio stoku sitnog zuba, čuvare državnog pečata itd.
Je i Račan je dosta put pogriješio jer je probao hodati među vukovima i morskim psima. Račan je izmislio klečavce, pa molitelje ispred bolnica, ok pa neka se onda mole njemu u kuhinji, Račan je prodao INU, itd.
Račan je dao i mnogima penziju u cvijetu mladosti, pa jadni ne znaju kamo od dosade, ne žele i nikad nisu radili. Ali hebiga čak ni oni ne idu klečati ili moliti pred bolnice, a bome niti u GEJ parade, oni su imela društva, na sisi narodnoj.
Trudiš se štititi tipove kao markička, bartulica, ako su oni tebi perjanice društva, meni i mnogima nisu.
I ne nije to žal za YU kako prikazuješ, ja ti govorim riječima običnog seljaka, smrtniku, vjernika koji zaobilazi crkvu koju ti žestoko braniš, nemoj nismo svi glupi, vjeruj, nismo svi glupi.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
491
Već sam trkeljao o ovome, ali sad sam malo više.... cugnul :hahah: :unsure:
1. Erdogan je izgradio đamiju u Sisku na mjestu Turskog stožera za vrijeme bitke kod Siska
Čast mu svaka, crkva mi je možda najljepša na Balkanu! Je l ima neke časne namjere prema Hrvatskoj?
2. Mađari preuzeli INAu. Ugasili Rafineriju Sisak. Drže Rafineriju Rijeka i brundaju na skladište nafte/plina na Krku.
Sad sam dobio letak gdje obaviještavaju svekoliko pučanstvo da ih ne uznemiravamo jer istraživaju naftu i plin seizmičkim mjerenjem (ono sonde na određenim mjestima i detonacija).
To radi ACOUSTIC GEOPHYSICAL SERVICE iz Mađarske
Sad očekujem da nas napadnu jer je to bila Ugarska, naravno ako nađu naftu i plin!
Ja sam te oznake pregazio malčerom...
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
491
Taj naš Račan kad je većina naroda bila za otcjepljenje od Yu a za samostalnu RH, izašao iz Sabora želeći i dalje ostati u YU.
Račana više nema, ali je ostalo komunjara koji i dalje sanjaju Yu kakva je bila "nekada" , od žala grizu nokte, pljuju po Crkvi, pljuju po Braniteljima, gledaju ushićeno u tu petokraku krvave boje a ta ih je petokraka zajedno sa četničkom kokardom ubijala, palila i potjerala iz svojih domova.
Zato braćo tifusari, preko vode do slobode.....Preko Drine i Dunava vam bude bolje...pa uživajte sa Vučkom, samo više ni on nema petokraku već kokardu,,,ako vam to ne smeta
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339
Taj naš Račan kad je većina naroda bila za otcjepljenje od Yu a za samostalnu RH, izašao iz Sabora želeći i dalje ostati u YU.
....
Taj naš Račan je znao što slijedi pa možda nije htio da mu ostane križ nad glavom, a ovim drugim se ****** za ljude glavno da "imamo Rvacku"!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,930
@H&S molim te da nas ne trpaš sve u isti koš, jer da bi to radio morao bi nas istinski i dubinski poznavati. Ja jako volim Lijepu našu, ali prezirem ustaštvo, pokvarenost, fašizam, iskrivljeni komunizam, te imam jako jasne vidike i stavove u životu. Ako slučajno u gornjem paketu i mene šalješ preko Drine "zahebi ti to sine". Ne poznajemo se nimalo. Ovo bude sad smetalo politici foruma, ali hajdmo pošteno, pa onda tko koga zahebe.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,339
Ova "politika" ovog foruma mi nije baš jasna, u vezi pisanja "čistih hrvatskih riječi"! :unsure:
P ička, k urac, jebati, pojebati, najebati.... to su riječi koje se nalaze u jednom Riječnik, mislim da ga je napisao jezikoslovac dr. Alemko Gluhak.
I što sad jesmo li "pristojni" ili glupi što upotrebljavamo engleštinu?
 
  • Like
Reactions: H&S

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
@H&S Jesi ti to forumske kolege nazval “braćo tifusari”?! A i moderator ti je lajkal vidim…

@ZJ Stariji si od mene pa vjerujem da bi trebal biti upućeniji i ne dopustiti da te ideologija zasljepi. Ajmo razgovarati činjenicama. Oko 40% hrvatskog bankarskog sustava je prodano strancima prije 2000. i Račana. 35% dionica HT-a je prodano 99. Da ne govorimo o “privatizaciji” proizvodnih firmi sa početka 90-ih u aranžmanu Tuđmanovih oligarha (ili “plaćenih ubojica” kak ih naziva jedan naš kolega)
koje su do 2000. većinom bile na izdisaju. Jel i tu Račan kriv? Račan je krivo procjenil povjesni trenutak početkom 90-ih ali je zato po mojem mišljenju jedan od najboljih hrvatskih premjera.
Petkokraka je napravila puno dobrih stvari i puno loših isto kak i Tuđman koji ju je s ponosom nosil i jednostrano gledanje na bilo kaj nije pametno. Kaj se tiće molitelja, to je performans radi nečijih interesa ko i gay parada. Vjerojatno ima tu i plementitih ciljeva al to sigurno nije misao pokretač onima koji to guraju. Neki od njih su jako dobro plaćeni za tu “molitvu”. Ne govorim to bezveze.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,930
Dečki, nemojte samo da rasprava ne ode u krivom smjeru😉
Zašto je rasprava u krivom smjeru ako nije na valnoj dužini s mišljenjem od @ZJ i nekolicine koji imaju "identične" stavove njihovima? Ili i ti misliš da sve to nije premreženo kroz naše svakodnevice? Pa hajde izoliraj se ako možeš, a ne možeš, salijeće nas to HR zlo sa svih strana.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
491
@H&S molim te da nas ne trpaš sve u isti koš, jer da bi to radio morao bi nas istinski i dubinski poznavati. Ja jako volim Lijepu našu, ali prezirem ustaštvo, pokvarenost, fašizam, iskrivljeni komunizam, te imam jako jasne vidike i stavove u životu. Ako slučajno u gornjem paketu i mene šalješ preko Drine "zahebi ti to sine". Ne poznajemo se nimalo. Ovo bude sad smetalo politici foruma, ali hajdmo pošteno, pa onda tko koga zahebe.
@H&S molim te da nas ne trpaš sve u isti koš, jer da bi to radio morao bi nas istinski i dubinski poznavati. Ja jako volim Lijepu našu, ali prezirem ustaštvo, pokvarenost, fašizam, iskrivljeni komunizam, te imam jako jasne vidike i stavove u životu. Ako slučajno u gornjem paketu i mene šalješ preko Drine "zahebi ti to sine". Ne poznajemo se nimalo. Ovo bude sad smetalo politici foruma, ali hajdmo pošteno, pa onda tko koga zahebe.
Kad je Račan izašao iz Sabora, tada je njegovih 90 % komunista,socijalista i antifašista prešlo u Hdz.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
491
@H&S Jesi ti to forumske kolege nazval “braćo tifusari”?! A i moderator ti je lajkal vidim…

@ZJ Stariji si od mene pa vjerujem da bi trebal biti upućeniji i ne dopustiti da te ideologija zasljepi. Ajmo razgovarati činjenicama. Oko 40% hrvatskog bankarskog sustava je prodano strancima prije 2000. i Račana. 35% dionica HT-a je prodano 99. Da ne govorimo o “privatizaciji” proizvodnih firmi sa početka 90-ih u aranžmanu Tuđmanovih oligarha (ili “plaćenih ubojica” kak ih naziva jedan naš kolega)
koje su do 2000. većinom bile na izdisaju. Jel i tu Račan kriv? Račan je krivo procjenil povjesni trenutak početkom 90-ih ali je zato po mojem mišljenju jedan od najboljih hrvatskih premjera.
Petkokraka je napravila puno dobrih stvari i puno loših isto kak i Tuđman koji ju je s ponosom nosil i jednostrano gledanje na bilo kaj nije pametno. Kaj se tiće molitelja, to je performans radi nečijih interesa ko i gay parada. Vjerojatno ima tu i plementitih ciljeva al to sigurno nije misao pokretač onima koji to guraju. Neki od njih su jako dobro plaćeni za tu “molitvu”. Ne govorim to bezveze.
Tomy, Zakon o pretvorbi i privatizaciji je donio još Ante Marković, komunista, Jugosloven.....
Tu tada od Tuđmana nije bilo ni T....
Dajte pišite argumentirano....
Mene pojam tifusari ne vrijeđa jer se tu ne prepoznajem....
One koji se prepoznaju , to je njihov problem a ne moj......
Isto možemo povući paralelu kada netko nekoga naziva klečavcima....jelte
Zato lagani odjeb
 

Najnoviji postovi

Na vrh