• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
3,350
Dns me skokirala cijena mineralne...
Uvijek je plasticna 1.5l bila skuplja od staklene 1l...sada je staklena 1l 0.75€ a 1l u plasticnoj0.66€ (preracunato iz 0.99€ 1.5l) . Drasticno je porasla cijena u zadnjih par godina...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
6,486
Pa valjda za gemište slagati. Onak kaj ti mjehurići idu v nos gda ga nagneš friško natočenog, zdenog z orošene čaše. :ppozdrav:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
9,351
Dns me skokirala cijena mineralne...
Uvijek je plasticna 1.5l bila skuplja od staklene 1l...sada je staklena 1l 0.75€ a 1l u plasticnoj0.66€ (preracunato iz 0.99€ 1.5l) . Drasticno je porasla cijena u zadnjih par godina...
Valjda netko smatra da na taj u najmanju ruku čudan način želi destimulirati proizvodnju i korištenje plastike. Još od cijene plastične treba oduteti naknadu za povrat boce.

Pronalazak sve većih količina plastike (mikro i nano) u ljudskim organima očito nitko ne smatra ozbiljnim problemom. Očito je povrat i pranje staklene ambalaže skuplje od proizvodnje plastične, a jedini koga se štuje je postal novac.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh