• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć potrebitim na Banovini

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Da, tako je i kod nas, razne organizacije odvoze, danas dao nešto novaca i potrepština, treba pričekat koji dan, a onda se tamo svi primiti posla i pomoći dok se ova početna gužva malo riješi.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Mislim da je Milan Zetor negdje iz okolice Petrinje jel tko zna što o njemu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Poslo sam mu por jos nakon onog prvog, nije odg...njegovo selo se nigdje u medijima ne spominje..vj su i bez struje kao citav kraj..a i posto je brdovito..pitanje jel se moze uopce do tamo
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Evo mi u dvd-u spakirali šleper potrepština i dečki otpeljali...
Govore na vijestima da zasad imaju dosta stvari, ali nije gotovo..... Za tjedan-dva bi trebalo ponoviti prikupljanje.
Preporučaj se da samoinicijativno NE ići u stradala područja.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
evo, stavljam na raspolaganje sebe i svoj kombi, ako mogu gdje pomoći, javite mi...
imam agregat (idem sad provjeriti radi li dobro), volju i vremena...
ako još netko od forumaša ima volju, možemo složiti interventnu ekipu
Evo,mogu ponuditi sebe i auto,mogu prevesti do 500 kg tereta u C Maxu ako bude trebalo,do 4.01 sam na godišnjem
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Evo da se javim svima dobro smo svi, objekti se drže nema pukotina. Šteta je jedino što se porazbijalo u kući i crijep na kući kojeg je porušio dimnjak u padu. Danas smo većinu sanirali. Dodatni problem stvara kiša svim objektima gdje fali crijepa.

Sve u svemu mi smo prošli dosta dobro. Dolaze ljudi iz svih krajeva nude pomoć i ovim putem se zahvaljujem svima. Kad vidim kako su prosla druga sela ovo kod mene nije vrijedno spomena. Danas popodne smo dobili struju i signal pa donekle funkcionira normalno sve dalje.

Sad maloprije sam čuo da je palo više silosa 15t koji su na nogama u mojoj okolici.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Da,to sam na fejsu pročitao,čovjek traži one velike vreće da spremi žito,pa ako netko ima viška da donira
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Navodno je već dogovor pao ujutro mu dovoze vreće.. Ponudio sam i ja par komada koliko imam
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ajde fala Bogu da si dobro. Ima tu ekipe koja je voljna doći i pomoći, svaka pomoć vam je dobro došla. Bilo bi dobro kad bi se neko našel sa traktorom i prikolicima, a imamo sigurno takve tu.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
Ljudi pripazite se koji kreću put Banije,čitam na fejsu da su počele pljačke,čak napadaju kombije i otimaju pomoć koja se doprema
 

Najnoviji postovi

Na vrh