• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć pri zimskom startovanju hladnog motora

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Kupio sam neki najjeftinij indust fen i jutros malo progrijao usisnu granu maknuvši filter zraka i mali ursus pali odmah. Inače mi je znao izvuć aku bez da upali po ovim minusima. Preporodio sam sebe a ursus kao da se ponovo rodio.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Evo ti još jeftinije od fena

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=DazqLDL_KnQ[/YT]
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Pozdrav, na koji način je najlakše provjeriti ispravnost grijača bez da se skidaj dolje s glave?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Neznam o kojoj makini je riječ ali ako imaš gore na grijačima onaj most koji ih međusobno povezuje skineš ga dole i uzmeš s komadom zice + s baterije i pikaš svakog posebno. Ako se iskri 99 posto je ispravan.
Pazi da tu žicu ne spojiš kam na masu pa da ne rukne akumulator.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Najsigurnije ga je zvaditi van i primiti za prednju stranu prstima pa spojiti struju 😂

Malo se šalim ali ima i takvih koji su probali.
Sad sam se setil, moram deti video kak se pri meni struja sprobava 🤭
Bum danas probal.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,659
Sve si mislim kak bi skuplal jedan benzinac sa dinamom 24V/130A :unsure:
Bum ga pripasal na Gorenje mutu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh