• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pomoč u vezi traktora mtz82ks

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
kupili smo rusa 82 ks s prednjom vučom pa imam par pitanja:
1.na njem su gume flašostonke(glatke kao flaša) i prednje i zadnje a imamo neke polovne gume dimenzija 7.50-20 a na njem su 11.2-20 to su prednje pa sad pitam da li imam kakve veze što su uže
2.kako točno radi hidraulik na njem kako funkcijoniraju ručice kod volana 1. i 2. s desne strane ona pokraj sica u kojem položaju trebaju biti kad se ore(doduše nismo s nnim još ni orali kiša nas omela kao i mnoge od vas
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
traktor na pvi pogled izgleda malo lošije ali to je dobar traktor!!
što se tiče guma na njega mogi ići bilo kake to njemu ne smeta pa čak i ako je jedna veća jedna manja

hidraulik ti radi samo kad je pompa uključena to znači da onu ručicu što ti se nalazi vani digneš skroz do gore i onda radi hidraulik unutra na prvoj ručici do vrata ti je podizanje i spuštanje poluga druga od vrata ti je "ključanje" kad podigneš ručicu skroz gore hidraulik je zaključan a u sredini hidraulik radi normalno kad tu ručicu gurneš dole onda ti je uključeno "prisilno"

ako te šta zanima slobodno pitaj
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
a za šta služi ona ručica pokraj sica koliki treba akumulator bit da ga upali koliko amper/sati
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a neće nitko čovjeku da čestita! :) eto,čim kupiš neku trulju odma te ljudi ignoriraju. hehe

Čika mato,nek te posluži sovjet čim više.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a neće nitko čovjeku da čestita! :) eto,čim kupiš neku trulju odma te ljudi ignoriraju. hehe

Čika mato,nek te posluži sovjet čim više.
Svaka čast abrkili , čak je i bagerista odjebao nakon slike :partyman::drinkers::prayer: a stroj je izazov za svakog tko voli imati masne prste .
жил !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast abrkili , čak je i bagerista odjebao nakon slike :partyman::drinkers::prayer: a stroj je izazov za svakog tko voli imati masne prste .
жил !

Da,,,baš sam tebe čeko da odgovoriš,,,naprosto nisam mogao,,,nego sam svaki dan čeka dok ne odgovoriš i ispluneš neko s....nje,iz tvojih usta...........
Ko da ti inspiracija dolazi iz j...a,:shock::shock:
Samo ti pljuj,,,samo pazi da ne plučeš po vijetru,,,jer bi ti se moglo u facu vratit............

Zašto bi čovijeku reka,,,,da mu je traktor neznam citiram tebe(nikakav)....pa još uvijek imam barem malo kulture i dostojanstva,,,da ljude ne vrijeđam........

A čovijeku ču reč,,,,svaka čast,,,ba vijerojatno mu takav i treba,,,i nismo svi isti,,da sudimo odmah po jednoj slici,,,....:?::?:

a neće nitko čovjeku da čestita! :) eto,čim kupiš neku trulju odma te ljudi ignoriraju. hehe

Čika mato,nek te posluži sovjet čim više.

To ti iz osobnog iskustva kažeš ili:?:
Pa šta bi treba sad,,,,pisat memoare...........,,,,,,.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
na mojoj 82 bijo je jedan akumlator od 135 amph pa je nešta zafrkavo morali smo ga puniti svakih par dana a sad imam dva od 100 amph i traktor pali ko lud
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
bolje će da ti rade ode flašstonke 11ke nego nove 7,5
ja sam imao na mom rusu naprijed 7'5 i to je zlo , samo malo mekse i on ide dole jer je glavat (težak na prednjoj osovini)
sada kada sam stavio nove 11ke one doro idu po mekome , baš teško propadaju
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Da,,,baš sam tebe čeko da odgovoriš,,,naprosto nisam mogao,,,nego sam svaki dan čeka dok ne odgovoriš i ispluneš neko s....nje,iz tvojih usta...........
Ko da ti inspiracija dolazi iz j...a,:shock::shock:
Samo ti pljuj,,,samo pazi da ne plučeš po vijetru,,,jer bi ti se moglo u facu vratit............

Zašto bi čovijeku reka,,,,da mu je traktor neznam citiram tebe(nikakav)....pa još uvijek imam barem malo kulture i dostojanstva,,,da ljude ne vrijeđam........

A čovijeku ču reč,,,,svaka čast,,,ba vijerojatno mu takav i treba,,,i nismo svi isti,,da sudimo odmah po jednoj slici,,,....:?::?:



To ti iz osobnog iskustva kažeš ili:?:
Pa šta bi treba sad,,,,pisat memoare...........,,,,,,.

Pa skoro da i jesam imao slično iskustvo.Da je čovjek napisao da je kupio FENDTA 820 prvog u Hr, onda bi svi kliktali.Tako to izgleda i ide u našem društvu.Na onom forumu sam bio popljuvan zbog sličnih sprdačina tipa TV u traktoru i samo su me 2 člana podržala.Još sam ispo neuk i lijen zajebant koji samo ode do dućana na pivo sa svojim starim IMT-om.U našem je društvu toliki snobizma da boli glava.Još je veći problem što nemamo baš puno snobova,već jako puno praznih i slijepih glava.
Pa ne moraš pisat memoare,jednostavno čestitaj čovjeku i to je to_Ova tema ode u krivom smjeru,al neka,popravit ćemo to.Baš volim kad se ljudi pokažu u pravom svjetlu.
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Pa skoro da i jesam imao slično iskustvo.Da je čovjek napisao da je kupio FENDTA 820 prvog u Hr, onda bi svi kliktali.Tako to izgleda i ide u našem društvu.Na onom forumu sam bio popljuvan zbog sličnih sprdačina tipa TV u traktoru i samo su me 2 člana podržala.Još sam ispo neuk i lijen zajebant koji samo ode do dućana na pivo sa svojim starim IMT-om.

Nije mi u cilju popljuvat ikog niti to želim,,,ali mogu samo reč,,makar je skroz van teme,,nije mi jasno zašto da nešto komentiram,,,ako mi ne paše...

Osobno ču reč,,,da je traktor u lošem stanju i održavanje loše(ali to je moje mišljenje i imam pravo reč šta mislim,,,a nije mi bilo u namijeri pisat,,,ovo šta sad pišem)....
Pa sad če vijerojatno bit onih koji če odmah komentirat,,,,na moj citat,,,,ali neka opet dobro.........

Ti govoriš o podržavanju na forumu,,,,,,nema prijatelju toga više,,,,i sve šta dalje sve manje,,,a i tako je i u stvarnosti,,,,žalosno,,,ali istinito.....

Ima sam i ja sličnog iskustva,,,ne sekiraj se ..;);)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Osobno ču reč,,,da je traktor u lošem stanju i održavanje loše(ali to je moje mišljenje i imam pravo reč šta mislim,,,a nije mi bilo u namijeri pisat,,,ovo šta sad pišem)....

naravno da je to tvoje mišljenje , ali moje je da rus nemože biti u lošem stanju nikada , to je makina čovječe :butthead: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Decki, MIIIIIIIIIIIR!!!

savo, ooo, rus da ne moze biti u losem stanju... sad mi je stvarno zao sto nisam uslikao dva komada sto sam nekidan vidio... GROBLJA ;)
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
bagerista i abrkili molim vas nemojte se prepirat jel traktor ja takav kakav je kupljen u 5 mjesecu i do sad smo s njim samo vozili sijeno bale koliko mi je poznato taj je traktor bio u đakovu i prodan u jakšič i mi ga tam kupili, kod tog lole nije ništ radio jer nije bilo potrebno kupio ga je za rad u šumi ali je on slomio nogu i kad je noga zacijelila slomio ruku neki pijanac je taj lola,

a imam novi naziv za rusa "GORBAČOV"
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
koliko je star taj gorbačov ?
Jebote gorbačov , sad kad google to profiltira pa KGB opsjedne server u nadi da raskrinkaju gloalnu zavjeru protiv rusa .Sve dobro ako ljudi u crnom ne odvedu nas i gorbačova a ostave potvrdu A6 formata .
 

Najnoviji postovi

Na vrh