• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak "Agrije"

  • Temu pokrenuo playstation5
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
playstation5 kaže:
To e to i vergla ona
Kak misliš vergla. A kaj ne pali?
 
P

playstation5

Guest
muhanicar kaže:
playstation5 kaže:
To e to i vergla ona
Kak misliš vergla. A kaj ne pali?

Ocu rec da pali iz prve dok neki pokidaju živce dok je upale.....ja kad iden u sinjsko polje tamo ima dosta ljudi sa agrijan i počmu oni naprave jedno 10 minuta rada i stane nebi je bog upali i to u 80% slučajeva ,,,,pa onda ja njihovin frezan malo pročačkam i upali ali sve je to šugavo --> moja bi radita tri dana i tri noći ...ali isto ja nju ostavin da se odmori malo ehheheh...
 
P

playstation5

Guest
Kad si mi rekao "doli negdje" jesi li mislio na ovo u crvenom krugu?

2ah8dnm.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Pa po logici bi bilo hipenol.
Imaš gore upute ti je metnul joekiki pa skini i uživaj ;)
 
P

playstation5

Guest
muhanicar kaže:
Pa po logici bi bilo hipenol.
Imaš gore upute ti je metnul joekiki pa skini i uživaj ;)

A skinija san i baš uživan ...ono za rukovanje u 20 fajlova a nemože se sve otvorit u jednome pa moran ulazit izlazit još je sve vertikalno pa pribacivat.. a sanć ću se sutra iman vrimena pa cu prolistat :)
 
B

Bagudina

Guest
Imam neko "pucanje" dok radim sa frezom :) mislim reč doslovno puca iz freze :) nešto malo jače nego petarda :) !
Taj sekund kad "pukne" freza izgubi snagu, ali več u drugom taktu motor ponovno ima snagu i radi ok !?
Za sad sumljam na vodu u gorivu ?! ali neki govore da možda "pucaju" platine ? pa me zanima dali je netko imao iskustva sa "pucanjem" platina ?!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Izdrži još ovu sezonu ,sredit ćemo to poslje nove godine tako da prištedip na petardama .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
Bagudina kaže:
Imam neko "pucanje" dok radim sa frezom :) mislim reč doslovno puca iz freze :) nešto malo jače nego petarda :) !
Taj sekund kad "pukne" freza izgubi snagu, ali več u drugom taktu motor ponovno ima snagu i radi ok !?
Za sad sumljam na vodu u gorivu ?! ali neki govore da možda "pucaju" platine ? pa me zanima dali je netko imao iskustva sa "pucanjem" platina ?!
Kad isključiš gorivo onda kreneš sljedečim redom: svječica, platine, kondenzator i bobina.
 
P

playstation5

Guest
To se i meni događalo... 99% ti je do struje-nije u fazi ili ti je nešto s bobinom,kondezatorom,ili platinama...otvori struju i malo platine prođi oštrom kartom..i probaj onda upalit ako bude opet pucalo minjaj platine i kondezator nevirujen da ti je bobina ošla.... :)

Ako nebudeš zna otvarat struju javi se meni imam s tim jakooo dobrih iskustva :lol: :lol: :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
playstation5 kaže:
To se i meni događalo... 99% ti je do struje-nije u fazi ili ti je nešto s bobinom,kondezatorom,ili platinama...otvori struju i malo platine prođi oštrom kartom..i probaj onda upalit ako bude opet pucalo minjaj platine i kondezator nevirujen da ti je bobina ošla.... :)

Ako nebudeš zna otvarat struju javi se meni imam s tim jakooo dobrih iskustva :lol: :lol: :lol:


Bubina je samo u ptanju ako izgara sviječicu,a ovako bi trebale bit najprije platine...
Ako mijenjaš platine s njima odmah i kondezator mijenjaj,,jer je to zlatno pravilo.... :mrgreen: ja sam imao slični problem na fiči i evo danas se vozim bez greške,,je da je meni bila bubina kriva,,nije pucao ali je izgarao sviječice ko majka........ :mrgreen:
 
P

playstation5

Guest
BAGERISTA kaže:
playstation5 kaže:
To se i meni događalo... 99% ti je do struje-nije u fazi ili ti je nešto s bobinom,kondezatorom,ili platinama...otvori struju i malo platine prođi oštrom kartom..i probaj onda upalit ako bude opet pucalo minjaj platine i kondezator nevirujen da ti je bobina ošla.... :)

Ako nebudeš zna otvarat struju javi se meni imam s tim jakooo dobrih iskustva :lol: :lol: :lol:


Bubina je samo u ptanju ako izgara sviječicu,a ovako bi trebale bit najprije platine...
Ako mijenjaš platine s njima odmah i kondezator mijenjaj,,jer je to zlatno pravilo.... :mrgreen: ja sam imao slični problem na fiči i evo danas se vozim bez greške,,je da je meni bila bubina kriva,,nije pucao ali je izgarao sviječice ko majka........ :mrgreen:


BOBINA...ne bubina... Bagudina ...najbolje ti je lipo promini kondezator i platine....i vidi jel puca ako puca minjaj bobinu....(ali nevirujen da ti je bobina otišla ca jer da je ona u k$$$$ nebi ni svićica bacala iskru(u nekim slučajevima) :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
playstation5 kaže:
BAGERISTA kaže:
playstation5 kaže:
To se i meni događalo... 99% ti je do struje-nije u fazi ili ti je nešto s bobinom,kondezatorom,ili platinama...otvori struju i malo platine prođi oštrom kartom..i probaj onda upalit ako bude opet pucalo minjaj platine i kondezator nevirujen da ti je bobina ošla.... :)

Ako nebudeš zna otvarat struju javi se meni imam s tim jakooo dobrih iskustva :lol: :lol: :lol:


Bubina je samo u ptanju ako izgara sviječicu,a ovako bi trebale bit najprije platine...
Ako mijenjaš platine s njima odmah i kondezator mijenjaj,,jer je to zlatno pravilo.... :mrgreen: ja sam imao slični problem na fiči i evo danas se vozim bez greške,,je da je meni bila bubina kriva,,nije pucao ali je izgarao sviječice ko majka........ :mrgreen:


BOBINA...ne bubina... Bagudina ...najbolje ti je lipo promini kondezator i platine....i vidi jel puca ako puca minjaj bobinu....(ali nevirujen da ti je bobina otišla ca jer da je ona u k$$$$ nebi ni svićica bacala iskru(u nekim slučajevima) :scratch

Bobina,Bubina,,,jbg,bitno da se razumijemo....... :lol: :mrgreen:
 
P

playstation5

Guest
Razumimo se mi ali doc ce neko sa strane pa nas nece razumit ...razmeš ;) ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kaj je bobina i bubina jedno te isto ?

U svakom slučaju pucanje je znak izostanka iskre , đe nestade iskre ? ...to moraš optkriti sam .
 
B

Bagudina

Guest
puknuti kaže:
Kaj je bobina i bubina jedno te isto ?

U svakom slučaju pucanje je znak izostanka iskre , đe nestade iskre ? ...to moraš optkriti sam .

A iskra ?! pa vadio sam nekoliko puta svječicu (Bona M30 :) ) i potegao par puta paljenje, i iskra se vidi na svječici ?! sad je pitanje dali u toku rada ta iskra izostane na svječici pa dolazi do "pucanja" negdje ?!
Zanima me zašto u stvari dolazi do "pucanja" i na kojem djelu "puca" (platine, bobina, kondezator, itd...), što tu ustvari "pukne" ( a ništa ne otpada od djelova sa freze :) ) ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh