• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak kucanskih aparata

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,083
Nešto mi sad tu nije jasno kaj se starosti tiče.
Normalno je da se sve što visi s vremenom istegne i postane duže.
Zakaj to kod muških nije tak? :)
Valjda zato kaj nebi morali baš delati do zadnje vure. Treba ipak i malo počinka. Svaka sila za vremena. 😉
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Čim mi ga u skladištu predaju, prije nego ga stavim u auto raspakirala bum kutiju i pogledala koliko je star.
Pa i tako ti ga moraju otvoriti da ti potvrde garanciju ;),onda ga pred njima pregledaš
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Za nepovjerovati kako su sada bili brzi - prije uru vremena su došli po paket i otpeljali moj nesuđeni parni čistač.
Sada sam u isčekivanju kada mi budu vratili mojih 750 kuna.

Ne buda valjda ispalo na sveto nigdarjevo, a niti onda. :)
U takvim slučajevima sam komuniciral mailom. Samo s jednima sam imal malo natezanja, ali to je bilo prije povrata. Penezi su mi obično sjeli u roku 5-6 dana od povrata.
Nadam se da si im dostavila IBAN, a sad ne bi bilo loše da im se zahvališ na otpremi i usput zamoliš informaciju kad možeš očekivati peneze na računu.
Valjda opet pišem kaj ne treba. :unsure: Ti si to sigurno već oddelala. ;)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Informaciju o računu za povrat novaca su dobili, to je muž odradio, nisam mu visjela nad glavom, ali im mail poslan nije - i hvala kaj si napomenuo, zbilja mi nije palo na pamet.
A upravo sam zbog dokaza, ako ih kasnije zatreba, u prepiskama prije navodila jednoznačno svaki detalj i reklamacije i trenutnih stanja pregovora, pazila na smislenost i značenje dijelova riječi i rečenica zarezima, tako da se ništa ne može tumačiti dvosmisleno.

Ajde, pošta je ostavila dokaz preuzimanja pošiljke i tiket je tu u novčaniku, ali bude im ovoga časa otišla i obavjest o otpremi put njihovog skladišta - za zlu ne trebalo.
Tnx na upozorenju - od viška opreza glava ne boli. :)
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,864
Upravo pred sat vremena kupio bušilicu Parkside PSBM 750B3, ali se čudno ponaša, kao da ju nešto koći kod okretanja.
Biti će vraćena!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ak imaju u dućanu, budu ti najprije ponudili zamjenu...ali možeš tražiti i novce umjesto toga.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U Lidlu se trenutno nudi ubodna pila nekakva, da je uzmem?
Vrijedi li to što?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ah, njegve recenzije...ne vrijedi trošiti vremena na njh. Njemu niš ne valja, čak ni Lada ;)

@johabica, si mislila na ovu:
364904-4-1.jpg


Dobra je, samo trebaš još baterije i punjač...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne znam jel takva - mislim marka - takva je ali ne znam koja je marka u Lidlu, vidjela sam jučer u reklami na tv da Lidl od danas prodaje, a baš sam jučer stalno pogledavala nekaj kaj bih ja njome fino porezati mogla.
Kaj nema bateriju i punjač svoj - to treba posebno kupiti?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Da, treba još baterija i punjač.
To ti ja prodam u kompletu s pilom ;)

Kupil sam ju lani, i poslužila je za rezanje (formiranje) starih trsova, pa mi više ne treba (imam i električnu).
Inače, te crne mašine su solidno napravljene i na njih daju 5g. garancije.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,864
Ak imaju u dućanu, budu ti najprije ponudili zamjenu...ali možeš tražiti i novce umjesto toga.
Došao u Lidl na blagajnu. Rekao da se ne okreće. Poništila račun, vratila lovu iako još ima takvih bušilica
Hvala, doviđenja!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Eto vidiš zakaj volim alate iz Lidla. Ne delaju problem oko garancije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Ah, njegve recenzije...ne vrijedi trošiti vremena na njh. Njemu niš ne valja, čak ni Lada
Znam, zato sam i metnul link na njega 🤭
 
  • Like
Reactions: ZJ

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Da, treba još baterija i punjač.
To ti ja prodam u kompletu s pilom ;)

Kupil sam ju lani, i poslužila je za rezanje (formiranje) starih trsova, pa mi više ne treba (imam i električnu).
Inače, te crne mašine su solidno napravljene i na njih daju 5g. garancije.
Crnu? Posto bi ju dao? Imam zelenu par godina, isto se trsova narezala. Sad bi je zamjenio zbog garancije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Dogovorimo se. Javi se na pp ili telefonom ;)
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Ah, njegve recenzije...ne vrijedi trošiti vremena na njh. Njemu niš ne valja, čak ni Lada ;)

@johabica, si mislila na ovu:
364904-4-1.jpg


Dobra je, samo trebaš još baterije i punjač...
A ta je od danas u ponudi? Isplati se? Imam običnu zelenu ubodnu na struju, to je bezveze.

Koja je razlika između crne i zelene?
Crna je pro serija, viša klasa i kvaliteta, samim time i cijena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Crna je tzv. Performance serija. Ima moderniji motor koji nema četkice i zato dulje traje.
Sami alati su manji, jer je motor kraći, a moćniji i dulje rade s istom baterijom.
Crni alati imaju 5g. garancije na alat i 3g. na baterije, dok zeleni imaju 3g. i godinu dana na baterije (misli se na kvar baterija, a ne na starenje i gubitak kapaciteta).
 

Najnoviji postovi

Na vrh