• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pošizilo sve,i ja i forum...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
KO JE UGASIO SVJETLO :twisted: :mrgreen:

e neznam jeste li primijetili da kada forum bude bijel kako je vec navedeno ipak moze da se udje u PP :roll:
 
T

Tomazy

Guest
savoris kaže:
KO JE UGASIO SVJETLO :twisted: :mrgreen:

e neznam jeste li primijetili da kada forum bude bijel kako je vec navedeno ipak moze da se udje u PP :roll:
da
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
zaja kaže:
codexnox kaže:
Znaci niko nema problema nikada sa ucitavanjem svojih postova?da izbaci kao nemozes koristiti pretraznik i to...
zna me to nekada nazivcirati.....volim kada sve ide glatko..

Ajde pošalji screenshot da vidim kako to izgleda.


14164767.jpg
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Do sada nisam imao isti problem.....
znaci radi bolje.

I puno mi znaci to sto nemoram cekati kao prije kad napisem post,ono me izludivalo,i onda jos stisne tvoji postovi pa nece.....ali sada stima!
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Opet isti problem.
Dakle samo se može uči na početnu stranicu i u PP,
a kad se klikne na jedan od foruma pojavi se bijela pozadina.
Ovaj post sam napisao tako da sam kliknuo na ikonu za zadnji postav i
na taj sistem se može uči u bilo koju temu bez ikakvih problema.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
moderatori,jedno pitanjce......zašto mi se povremeno događa da kada napišem poruku i hoću da je pošaljem pojavi mi se samo bijela stranica i naravno sve se obriše....:scratch
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
proslijeđeno na više nivoe,
ja sam pogledao na moderatorsku ploču, nema tvojega posta uopće,
tako izgleda da ju je server "pojeo"
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
hm...pojeo vuk magare....a što mu bi sada....:scratch
a jučer navečer je bio jako usporen,teško je otvarao teme...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,925
mtd001, od kad smo prešli na novi forum softver (prije cca. 8 mj.) nije bilo problema sa "bijelim stranicama". Kako isti problem nije prijavilo više korisnika rekao bi da je problem kod tebe, dakle u nekoj od kombinacija: pc-a/browsera/internet veze/virusa.
Pošto već unaprijed znam da ćeš sigurno napisati da sve radi besprekorno osim na poljoprivredni-forum.com ;), pričekajmo da se možda javi veći broj ljudi s takvim problemom. Ja sam na adsl-u i niti je forum spor niti imam problema sa "bijelim stranicama".
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
a čuj,kod vas je internet sigurno brži i kvalitetnija veza nego kod mene,možda je kvaka u tome.....:scratch
jel možda ima kakav vremenski period u kojem se mora napisati poruka,to mi se dešavalo kada sam vremenski duže pisao poruku.....
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ja koristim mobilni internet i ima dana kad je gotovo nemoguče otvorit neku stranicu,a tak mi je i u uredu na fiksnoj,tak da ne vjerujem da je stvar do servera foruma.
 
I

Ivo3

Guest
Puko mi forum...
Ja ga vidim u ovom obliku... :scratch čudo jedno...čik se snađi!
Sve posizilo...

hehehe...vratilo se sve u normalu u međuvremenu...
Poz Joe! :mrgreen:

to se događa sporim vezama kad browser ne može ućitat toliku kolićinu podataka
to ti je tak s mobilnim internetom i ja sam prije imao mobilni internet stick
 

Najnoviji postovi

Na vrh