• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POTICAJI U STOČARSTVU

I

ivica

Guest
sutra se sprema prosvjed stocarskih udruga u zagrebu ,nasa opinska udruga organizira jedan bus ,ovaj prosvjed se hitno organizira zbog najave novog smanjivanja osnovne cijene mlijeka od strane drzave za cak 20% ,inace sutra se odrzava u Molvama veliki seminar za farmere iz operativnog programa pod pokoviteljstvom ministrastva ,medutim dogovor je da ce ga svi proizvodaci bojkotirati !
 

zvona123

Novi član
Tu od
1 Pro 2013
Poruka
17
Pozdrav,odmah se ispricavam sto cu ovo pitanje postavit ovdje ikao sam mozda trebao negdje drugo. Zanimama me koliki je poticaj za tovne bikove ,koliko najmanje moras imati grla da bih mogao ostvariti poticaj te koliko dugo grlo mora biti u tovu da bi se ostvarilo pravo na poticaj? Hvala unaprijed
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
to ti niti jakovina nemre znati npr mi smo za ovu godinu imali prijavljeno potcaja za tov 36 000 kn od toga odobreno 20 000 i nekaj sitno a isplačeno ?????????? neznaju ni oni........ u prevedenom ako se oslanjaš na poticaje zaboravi proizvodnju
 

zvona123

Novi član
Tu od
1 Pro 2013
Poruka
17
to ti niti jakovina nemre znati npr mi smo za ovu godinu imali prijavljeno potcaja za tov 36 000 kn od toga odobreno 20 000 i nekaj sitno a isplačeno ?????????? neznaju ni oni........ u prevedenom ako se oslanjaš na poticaje zaboravi proizvodnju

Ma ne oslanjam se na to nego sam novi u tome pa me zanima koliko minimalno moras imat grla i koliko je po grlu..barem kako je do sad bilo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
E to neznam tocno, mislim da je bilo nekih 1500 kn, mozda i malo vise.. Mi vec dugo nismo ostavili musko tele za daljnji tov, jer ih nemamo gdje drzati.. Uglavnom ih prodajemo dok su 150, 160 kg..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Zadnje koliko se sječam je bilo nekih 800 kn po uvjetnom grlu.
 
Na vrh