• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
A tko je napravil prugu do Rijeke?
Zakaj se gradi skoro 200g poslije drugi kolosjek?
Zbog Mađara. Da nije njih, "naši" nesposobnjakovići ne bi nikaj napravili. Vjerojatno bi (ili već jesu) rasprodali sve kaj se da...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,521
Samo kaj je to bilo prije 150 godina…
Tom logikom je uvijek netko nekome uzel. Ili je to možda ona “ ne laje pas radi sela nego radi sebe”.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
@Tommy, nije prije 150...nego pred 15...
Rafinerija u Rijeci je njihova :rolleyes:
pol dalmatinskih hotela i da dalje ne nabrajam...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,521
Veli lik da su im uzeli more… Pretpostavljam da se referira na Austro-ugarsku…
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,775
OK, onda neka nam prvo vrate sva ona dobra koja su s naših krajeva preselili u izgradnju Budimpešte i Beča. Po toj logici i mi konja za trku s njima imamo.

Radi takvih treba imati jaku i dobro opremljenu vojsku i policiju. Zbog takvih treba postojati kvalitetan vojni rok za sve mlade, bez izlika, anemija, ludosti.

Dok toga ne bude uvijek te na Jadranu, na plaži može zahebavati nekakav Mađar, Rus bilo koji s debelim zlatnim lancem oko vrata.
Sječam se kako su tamo prije 40 godina moj kum i njegovo društvo rješavali probleme sa strancima koji bi dizali glas na domaće, na domaćoj plaži. Mnoge su primili za ruke i noge i u odjeći buć u more, pa neka onda laje. To je zdrava i efikasna metoda...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
E moj @plus, ni ciganu više ne smiješ reći da je cigan...a kamoli ovima s debelim lancima...mogel bi se koji i utopiti...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
...
Radi takvih treba imati jaku i dobro opremljenu vojsku i policiju. Zbog takvih treba postojati kvalitetan vojni rok za sve mlade, bez izlika, anemija, ludosti...
To nije problem, ali... Mi smo sad "europljani" i kaj je naše i njihovo je...tak da podanička politika to nikad ne bu dozvolila. Policija mora maltretirati nas, a stranci su dobro došli...
Zapravo je više njihovo nego naše, jer smo postali manjina u vlastitoj državi. :(
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
psi laju, karavane prolaze...
orbančić se voli bahatiti, to mu nosi glasove u mađariji...
međutim, obzirom da na našim prostorima imamo svakih 40-ak godina neko ratno st(r)anje, bilo bi dobro otpočeti s pripremama...:unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Jednog dana, dok je drvosjeca sjekao granu stabla pored rijeke, upadne mu sjekira u rijeku. Kad je zaplakao, pojavi se Bog i upita ga zasto place.
Drvosjeca odgovori da mu je sjekira upala u rijeku i da mu je potrebna jer tako zaraduje za zivot.
Bog skoci u rijeku i pojavi se sa zlatnom sjekirom.
- Je li ovo tvoja sjekira?- upita Bog.
- Drvosjeca odgovori- Nije.
Bog ponovno skoci i pojavi se sa srebrnom sjekirom.
Jeli ovo tvoja sjekira? - upita ga.
Drvosjeca ponovno odgovori- Nije.
Bog jos jednom skoci u rijeku i pojavi se sa obicnom sjekirom.
- Je li ovo tvoja sjekira?- upita Bog.
Drvosjeca odgovori - Da.
Bog je bio odusevljen covjekovim postenjem i da mu sve tri sjekire, a drvosjeca sretan ode kuci.

Nakon par dana drvosjeca je setao sa zenom obalom rijeke i zena mu upadne u rijeku.
On zaplace, a Bog se opet pojavi i upita ga zasto place.
-Oh Boze, zena mi je upala u rijeku!
Bog skoci u rijeku i pojavi se s Pamelom Anderson.
- Je li ovo tvoja zena? - upita Bog.
- Da! - rece drvosjeca.
-Bog se naljuti - Lazes! To nije tvoja zena!
Drvosjeca odgovori - Oprosti mi Boze, u pitanju je nesporazum.
Vidis, da sam rekao da Pamela Anderson nije moja zena, ti bi se pojavio s Catherine Zeta-Jones.
Nakon sto bih ja rekao da ni ona nije moja zena, ti bi se pojavio s mojom pravom zenom. I kad bih ja rekao da je to moja zena, ti bi mi dao sve tri.
- Boze, ja sam siromasan i ne bih se mogao brinuti o sve tri zene, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Pamela Anderson!

POUKA:
KAD GOD MUSKARCI LAZU, TO JE IZ DOBROG I CASNOG RAZLOGA I ZA OPCE DOBRO!!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Nadam se da (ipak) ne bu baš tak:
IMG-20220208-WA0003.jpg
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
Vidim da na ovom forumu svi sve znamo. Da čujem ko zna koliko je majstora delalo onu žensku stvar🤔
 

Najnoviji postovi

Na vrh