• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Karlovca

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e, a hajde vas dva, čiko i mtd, kod mene u Novigad na parcelu, pa da bacite jednu trku sa kosilicama, da vidimo jel bolje imat tehniku ili više konja :mrgreen:

Nema problema :D
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovo je raj na zemlji:p, još da ima kakav bunker u blizini:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Mtd001 je stavio Mrežnicu, a ja ću staviti Koranu
ne mogu ovu stijenu nigdje smjestit...
nije mi baš korana poznata,gdje dođe taj kraj....:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ne mogu ovu stijenu nigdje smjestit...
nije mi baš korana poznata,gdje dođe taj kraj....:scratch

Slunj, par km nizvodno od Rastoka. U kanjon urezana, uska, brza a u Karlovcu široka i spora totalna suprotnost
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav mladiću čiko!
., fala za predivne slikice krajolika., lipota i divota za uživanje i preko sami slikic., a ča tek reć - pisat, kada je sve vo uživo?!..., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma naše rijeke su najljepše i najčišće!!
dok ne dođu do Karlovca, onda baš i nisu tolko čiste :finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ma naše rijeke su najljepše i najčišće!!
dok ne dođu do Karlovca, onda baš i nisu tolko čiste :finga:


Ti još slikaj Dobru, član toma84 Kupu pa da svi vide kakve rijeke imamo, a petu rijeku neka sami dođi vidjeti :partyman: :drinkers:

Valjda će biti čišće iza Karlovca kada se otvori pročistač otpadnih voda, išao sam gledati pa to je ogromno :shock:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bez pete rijeke niš!! :partyman: :lol:

e, a di je taj pročišćivać? vidio ga samo na vijestima, baš me zanima kak to izgleda...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ideš sa rakovca prema KIM-u i iza KIM-a ima znak za skretanje (lijevo). Ne možeš promašiti vide se zgrade i ostalo. Biti će dan otvorenih dana pa će se moći detaljno pogledati
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
., lip pozdrav mladiću čiko!
., fala za predivne slikice krajolika., lipota i divota za uživanje i preko sami slikic., a ča tek reć - pisat, kada je sve vo uživo?!..., aj Bog!, čitamo se ...

Hvala Grofe. Ima još takve prirode za slikati al ne stigne se, ima se važnijeg posla :partyman: :finga:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo slika našeg paradajza. To je neka domaća/stara sorta, dobili od neke bake i mogu reći da je odličan. Sa ove slike najveći ima 870g :shock: a i ostali ne zaostaju




Evo i slike kako izgleda iznutra. Pun mesa a malo sjemenki i vode za razliku od onog iz trgovine

 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Hvala Toma :D

Jesi ti orao na natjecanju na Šumbaru? To je bilo blizu tebe

Eee bok, sad naletih na temu, promakla mi prije. Nisam bi, neda se meni to :)

A slike Kupe, bliže mi je kanal Kupa-Kupa :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne kužim se preveć u sorte paradajza, ali ovaj ima svaka baka u selu, znači da je odličan!
i zanimljivo je to, da je nekakve nedorečene crveno-naranđaste boje, misliš da nije zrel, a ono slaaaatkoooooo.... m m m m, i još luk i odojak , uf, sad sam gladan rano jutro :madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
Evo slika našeg paradajza. To je neka domaća/stara sorta, dobili od neke bake i mogu reći da je odličan. Sa ove slike najveći ima 870g :shock: a i ostali ne zaostaju




Evo i slike kako izgleda iznutra. Pun mesa a malo sjemenki i vode za razliku od onog iz trgovine


budeš imao sjeme za prodati.....:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
budeš imao sjeme za prodati.....:scratch

Ma ni čut kupit, dobiješ ih koliko želiš :D

Samo reci hočes li sjeme ili flance? Da vidiš u proljeće kako nam izgledaju prozorske daske sve puno čašica od jogurta :lol: Več su nam govorili da ljudi iz susjedne zgrade sigurno misle da uzgajamo :weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh