• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Posavine

R

Renato5820

Guest
Evo ljudi pošto me nije dugo bili. Ja sam Renato,dolazim iz jednog sela izmedu Siska i Ivanić grada uz rijeku Savu. Ja i moji se bavimo Proizvodnjom Stočne hrane već 17 godina i uz to malo poljoprivredom,obrađujemo kojih 55 ha,cilj nam je povećat bar na 100.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Evo ljudi pošto me nije dugo bili. Ja sam Renato,dolazim iz jednog sela izmedu Siska i Ivanić grada uz rijeku Savu. Ja i moji se bavimo Proizvodnjom Stočne hrane već 17 godina i uz to malo poljoprivredom,obrađujemo kojih 55 ha,cilj nam je povećat bar na 100.

dali imaš mješaonu stočne hrane?
 
R

Renato5820

Guest
Evo ljudi pošto me nije dugo bili. Ja sam Renato,dolazim iz jednog sela izmedu Siska i Ivanić grada uz rijeku Savu. Ja i moji se bavimo Proizvodnjom Stočne hrane već 17 godina i uz to malo poljoprivredom,obrađujemo kojih 55 ha,cilj nam je povećat bar na 100.

evo pošto nisam napisao s cim radimo sad ću.
imam:
Zetora 4340 s prenjim utorivacem 98.god
John Deer 5820 2008.god
Dvije prikolice kiperice 8 t
Rotobrana Mashio 3 m
Rotobrana Mashio 2,5 m
Plug Batuje 2 x 14´
Plug VogelNoot 3 x (12-18) stelajuci
Sijačica Gaspardo 4 reda
Šprica 500 L
Rasipač 800 kg
Blanja za zatvaranje brazde 6 m

trenutno smo u potrazi za sijačicom za strne žitarice,
imozda na godinu uzmemo još John Deera 6330 i još jedan plug VogelNoot
 
M

mrkonjic1

Guest
Pozdrav iz Brcko-Distrikta

Zdravo narode, ja sam iz Brckog i bavim se poljoprivredom , imam par kombajeva, traktora i ostali prikljucnih masina obradjujem oko 100h. a vrsim i usluge .
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...
 
M

Miško 007

Guest
evo pošto nisam napisao s cim radimo sad ću.
imam:
Zetora 4340 s prenjim utorivacem 98.god
John Deer 5820 2008.god
Dvije prikolice kiperice 8 t
Rotobrana Mashio 3 m
Rotobrana Mashio 2,5 m
Plug Batuje 2 x 14´
Plug VogelNoot 3 x (12-18) stelajuci
Sijačica Gaspardo 4 reda
Šprica 500 L
Rasipač 800 kg
Blanja za zatvaranje brazde 6 m

trenutno smo u potrazi za sijačicom za strne žitarice,
imozda na godinu uzmemo još John Deera 6330 i još jedan plug VogelNoot


Kakva je rotobrana Mashio 2,5 m jeli dobro koliko te koštala vidim da ju ima susjed lijepo radi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh