• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Nije bitno, bitno da ne pušta.
s čim si to naličil?

Spojnicu u ruke i prevrnuo cijelu garazu dok sam naso odgovarajucu maticu da je velicina i korak navoja dobar izbusio bocu i zavario maticu i zasarafio spojnicu kasnije je var dobio malo crne boje i ono sta sam malo pobrusio da lakse zavarim pa da bas ne hrda:(nod):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad si mu stavil novi auspuh?
Kak sad radi jel kaj tisi?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Da dobijo je novi auspuh jer od starog je ostala prakticki samo cijev pa je grmio al i lakse diso sad je tisi al malo ga gusi ne svida mi se bas nesto sad bio sam zadovoljniji s starim bucnim auspuhom:(nod):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
@mrsima14 to crijevo i prikljucak bilo u garazi kupilo prasinu pa sam ga sklepo na bocu da mogu prikopcat i provijer i pumpat gume i bit ce za ispuhivanje kilera samo si moram kupit jos jedan pistolj za pumpanje i ispuhivanje i to ce bit stalno na traktoru a i da si ne diram set koji imam uz kompresor u garazi!!

Samo pazi da ti ne spane u vožnji pa da ga ne bi izgubio, ovako je dobro jer imaš stalno crijevo uz sebe, a i za kiler na njivi ga ispušeš samo tako, samo učvrsti ga da ga ne izgubiš...:)
Takav auspuh imam ja na 549, nigdje ne mogu naći neki kvalitetan, ovaj daje neki šuplj zvuk traktora, ne volim te auspuhe kad ga lupiš on zvoni, a onaj na 539 i Zetoru kad lupiš nema nikakvog zvuka, neki tvrđi materijal i kvalitetniji, al nema nigdje, od 2008 od kako sam kupio 549 je promjenjio tri auspuha, ovaj je za sada najbolji, al tražim bolji i dalje i odmah će i traktor biti tiši...:icon_mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma crijevo je za sad skinuto napravit cu mu malu kutiju za ispod sjedala di ce bit pistolj za ispuhivanje i pumpanje guma i crijevo da mi je na sigurnom ili mozda cak sam razmisljo neki nosac gore kod haube di bi zakvacio pistolj i crijevo da je ucvrsceno meni je ovaj auspuh koma nikako mi se ne svida ko da je zastopan morat cu nabavit inoxa pa dat si napravit auspuh po zelji!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Ma samo dobro napravi da ga ne bi izgubio...ajd ako napraviš auspuh od inoxa javi za cijenu i dojmove...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Napravit cu moram i dobro fiksirat jer po mojoj voznji po mojim brdima treba to bit fiksno ili pogubim sve:icon_rofl::icon_rofl:
Budem javio sad cu u potraznju za materijalom moram sto prije to rijesit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
I onda mi svi prigovaraju kak se brzo vozim i kak Škoda nije auto potrosnja 2,7l ni sam nisam vjerovo a km ko u prici motor suh!!
cam00057y.jpg

cam00060j.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da kad bus ti isel 80km/h na 950okretaja i s 2.5 potrosnje ja skidam kapu.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Dečki još viježbati:icon_wink: Ja sa rezervoarom benzina (45 litara) pređem cca 10000 km. nekad i više.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Jedno 20 rezervoara po 51 litru:cool2:
Svaka čast kolko put sam dobil okladu na tu foru:(rofl):
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da kad bus ti isel 80km/h na 950okretaja i s 2.5 potrosnje ja skidam kapu.
Slikano na semaforu pa je bio na leru :icon_e_geek:
Relacija Plitvice - Karlovac, 85km, prosječna brzina 90km/h, +-sat vremena vožnje (resitiran komp prije kretanja), lagana kolona, muzika i laganini, bez žurbe :(hi):

Dečki još viježbati:icon_wink: Ja sa rezervoarom benzina (45 litara) pređem cca 10000 km. nekad i više.
Tako je i frend zezao druge da on s rezervoarom prođe 50 000km, al zaboravio je napomenuti da vozi kamion :(rofl):
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Takvim načinom vožnje gdje imate potrošnju od 2.5-3 lit. (u što jako sumnjam jer ti put.komp. jako lažu) ja bi odavno do slom živaca :wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ja nikad ne pazim na potrosnju kad je rezervar prazan natocim i dok ima vozim a sad kolko km napravim neznam i nije mi bitno ovo sam slucajo vidio jer to nikad ne gledam relacija je bila Sisak-Lasinja kad je ovo slikano srijeda 4 sata ujutro:icon_e_biggrin:
Evo par slika danasnjeg pranja traktor radi tehnickog sutra a auto bio je zmazan pa je moro dobit pranje:8):
img3467a.jpg

img3469xa.jpg

img3468b.jpg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
kolega, el pašu ovakve cure ili su prelude?? :8):
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=N-JMUIhnpcI[/YT]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ma pasu taman da me malo zdrmaju jer ja sam jedan fini pristojni i sramezljivi decko:(wasntme):



U potraznji sam za cijevi od usisa zraka sta ima 560 iznad haube jer ja sam svoju izvuko van al ljepse bi izgledala ona pa ako ko zna ili ima ju a viska mu je nek mi javi da se dogovorimo za nju!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma pasu taman da me malo zdrmaju jer ja sam jedan fini pristojni i sramezljivi decko

Zato i trčiš za svakom suknjom sve ti oći ispadale kad vidiš suknju:icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Zato i trčiš za svakom suknjom sve ti oći ispadale kad vidiš suknju:icon_rofl:

Kolega nemoj tako ljudi ce pomislit da sam stvarno takav:(wasntme):
 
Na vrh