• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Pa to je ponos muškog roda a ne sramota ko nebi okrenul glavu za ženskim rodom...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Naravno zato imamo i oci das gledamo samo da si ko nebi krivo protumacijo to moje gledanje:icon_rofl:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hmm, lude ruskinje.. Pa i nisu toliko, kad koriste sigurnosni pojas.:8):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sigurnost je jako bitna nikad neznas sta ce se dogodit ko nece pazit:icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U Skotskoj se nebi bas okreto za svakom suknjom neke nebi preferiro nisu moj tip:icon_e_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo danas sam sredivo jednu bacvu sta sam dobio od johabice na poklon jos samo moram napravit poklopac i sastrane za ispustanje!!
img3473q.jpg

img3470y.jpg

img3471gq.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A kako ćeš ti to vaditi van.Mislila sam da ćeš napraviti rupu dolje i staviti limenu ploču na potezanje gore-golje,onako kako ima prikolica na stražnjoj stranici,znaš,onaj mali otvor koji otvoriš i žitatice same teku van.
 
B

BAGERISTA

Guest
Čekaj,čemu če ti služit ta bačva sad kad si je rezo......:eek:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Kolega ako se ne varam rekao si za žitarice da ćeš to koristiti, a dali ti nije šteta sad to što si napravio od bačve? Mogao si napraviti si od nečega drugoga za žitarice...:^):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Trazio sam zeljezne rezervare od goriva(jos uvijek trazim jer mi treba jos) al nisam uspio pa mi je johabica poklonila ove plasticne bacve u njih cu sipat zitarice i kukuruz dobit ce poklopac gore di sam izrezo i dole na dnu ce bit otvor na koji cu pustat u kantu to sam poceo ima jos posla ova ce jos jedno vrijeme malo skupljat vodu za zaljevanje mami vrta druga jos ceka da ulovim vremena pa cu krenut i s njom u sredivanje poklopac gore dolje za ispustanje i radit ce se novo dolje postolje na cem ce stajat!!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
samo napred kolega i nemoj previše žurit....ima još do kombajniranja žitarica:p:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav moj mladi i nadasve vridni prijatelju Bučo!

., kako se kaže u mom Ličkom Narodu!?, sretan je naj ki TE ima?., pa vjeruj da sam i ja sretan ča TE imam za prijatelja pa bil "on" i forumski prijatelj! ... :icon_syda: ...

., iz ovoga tvoga pisanog i slikanog materijala o predstavljanju, delu, tebi i tvom!, more se samo zaključit da si TI i tvoja obitelj nadasve uredni, pedantni i vridni!, to se cijeni, to se voli, to se rešpektira i poštiva!., iz druženja sa tobom, kušanju tvoji delicija, razgovora, ... :icon_pidu: ...
., vidi se da si TI rodjeni bećar i da voliš bećarit!, pa samo tako i nadalje nastavi jer jednom se žive! ... :icon_thumright: ...

., l.p., Bog!, čitamo - pišemo - pomažemo se., radujem se skorom vidjenju! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ajde,lipo,bit če slik,pa da vidimo.....nešto mi govori da če bit to,interesantno..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@tomo522 to kad ulovim malo slobodnog vremena radim jer sta kazes do kombajniranja jos ima vremena pa nije zurba!!
@Grofe prijatelju moj hvala ti na ovak lijepom pisanju do neba na pohvalama meni i mojoj obitelji nadam se da ce bit prilike da navratis kod mene pa da upoznas i moju obitelj lp tebi i tvojoj obitelji u Jezerane Bog!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ajde,lipo,bit če slik,pa da vidimo.....nešto mi govori da če bit to,interesantno..

Slika ce bit definitivno ja se samo nadam da cu uspijet napravit ono sta sam si zamislio u glavi!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerovatno očeš,još ako si uporan,nema da se nemore napravit,,vijeruj mi....:(blush):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Vijerovatno očeš,još ako si uporan,nema da se nemore napravit,,vijeruj mi....:(blush):

Vjerujem ti uporan sam dosta nije me se ni lako rijesit niti lako odustajem :(giggle):
 
B

BAGERISTA

Guest
To mi je drago čut.........:icon_mrgreen:,,pa sa srečom nek bude kako si zamislija,,,,:(happy):a i bolje..
 

Najnoviji postovi

Na vrh