• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To mi je drago čut.........:icon_mrgreen:,,pa sa srečom nek bude kako si zamislija,,,,:(happy):a i bolje..

Hvala kolega imam jos i prikolicu za sredivat moram samo materijal sad jedan dan uzet pa u posao!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo par slikica koje su danas napravljene!!
Kamion na poslu danas s nesto sitno pretovara gore je 35T asvalta:(nod):
cam00065m.jpg


Naso u garazi malu sjekiricu bez drzala pa da ne stoji dobila cijev za drzalo valjda se kolega bagerista nece ljutit sta koristim njegovu boju crvenu:icon_e_biggrin:
cam00069y.jpg



Kupljeno spricivo za kukuruz i dobio na poklon prsluk taman moja velicina bila ostala:(rofl):
cam00070p.jpg

cam00072a.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
A i ovaj je lipo pun,,,,,,,,,koliko si prazan..:8):


Ja imam na mom veliki sanduk,pa je ispod,unutra,,,,a bude 30-31,a da stavim ovako,ide preko 35 vijreuj mi...ne pokrivate asfalt..

Sad jedan dan ču stavit ove kamenčiče ča peljan ,,,,m,a i video iman dok krca,,sve se trese ko da propada u jamu,,,,,,,:(nod):

Ovaj put more crvena.........:(nod)::(nod)::(nod):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Vidi Bagerista ja se mučim kak da dojdem do asfalta a kolega bućo nezna kud sa njim pa da ponudi taj šleper dogovorili bi se ljudi smo
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega ja sam ti pomocni bagerista trenutno ne vozim ja sam razbacivo tih 35T sta je imo na sebi a kolko je prazan neznam to je lik nam dovezo pa neznam nije pokriven jer je baza bila blizu pa nije bilo potrebe i odmah je iso u ugradnju ja skupljam papire mozda da se u firmi prebacim s lopate za vozaca vidit cu kakve cu bit srece!!
Ako sam samo ovaj put slobodno koristio pa kako cu prikolicu pofarbat crvena je a meni je ljepa bas tak crvena!!
Farmer znam ja dobro kud cu s njim sve se to ugraduje a kad bi se moglo sta sredit nesto po povoljni cijeni rekli bismo đabe znao bi jos bolje kud s njim!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Da,,,ma čekaj,moram ti ja riješit kamen,inače,,nemaš dobru bazu,,,,,,,,:(nod):,,a neče te doč puno,,,,,vijeruj mi,.:(hi)::(talk)::(rofl)::(rofl):

A poslje njega da ulovimo,i gas, na kipanje..

Evo ja dečkima odnija kašetu,,,,,i ide u finišer bez problema,,jer sam malo prosuja,,,pa to je kazna,,:icon_razz:,,,a možda je i on duže drža prst za gore,pa je pobijeglo,,,,samo šta me hebe stranica zadnja,,,,,malo je problem za zatvorit,,kad je puno mase....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
On je bio cini mi se zadnji taj dan na utovaru pa su mu nakipali sto vise da manje ostaje u bazi u silosima kod nas je trenutno dosta zeznuto jedna baza radi druga se slaze i jako kontroliraju pa se vise niko nece zezat sjecam se ja boljih vremena dok se tukla para na fusevima!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bagerista nebi ja imal ništa protiv 50kubika onog tvog kamena recimo od 0-30 dušu dalo
 
B

BAGERISTA

Guest
Morew i,,onda gore,,,još malo završnog,,,,,,:icon_thumright:,,jao,,kako bi ga zalizali,,,,,,a poslje malo crnog i to je to.....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo ce nam biti malo problem doc do crnog jedino al farmer razveze carapu pa ga plati:(rofl):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Može dečki ja pravim feštu bumo tri dana jeli i pili samo dovezite robu ...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Daj to malo usitni koda voziš Brački kamen nevoziš valjda tak velike blokove...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da mi je malo ovog kamena pa da si nesto u kuci sredim s njim uh palo bi mi ko budali samar:icon_rofl:
Kolega i tvoj je natrpan skroz !!
 
B

BAGERISTA

Guest
Daj to malo usitni koda voziš Brački kamen nevoziš valjda tak velike blokove...

Ovakve na kat i kipamo,.....samo nesmiješ dizat do kraja......

Da mi je malo ovog kamena pa da si nesto u kuci sredim s njim uh palo bi mi ko budali samar:icon_rofl:
Kolega i tvoj je natrpan skroz !!

hehehhehe skoro,još je malo moglo stat naprid....:(nod)::icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Moglo je naprijed jos dosta stat onda bi bio full pun:icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
A ča reč,,,,:(nod): je i ovako je van pameti,,,,,,,a da ne govorimo,pak do kraja.,...jedno metar i pol,,,,još u dužinu,,hjehhehehe

Ništa idem se leč jutro opet,se starta,,imamo dionicu,usku,ma jednosmiierna,skoro 20-tak km,,,,i sve brdo,sve sam ti reka...okretanje i rikverc ti ne gine po par km,,,,,,,,a dobro da imamo stanice,,da ne,bi bilo belaja..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Idem i ja sutra u 5 opet na noge sutra ce ti bit veselo ako ce trebat par km u rikvec uzivaj po malo samo:icon_wink:
 
B

BAGERISTA

Guest
Onda smo isti,:(nod):po pitanju jutarnjeg dizanja..,,,,,,,,,laku noč,...kolega.:(nod)::icon_e_biggrin:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo malo slika da se vidi kak izgleda kad ja se malo krenem igrat knaufera:D:
cam00074k.jpg

cam00075d.jpg

cam00082n.jpg

cam00083q.jpg

cam00084y.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh