• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo jedna slikica s posla od salanja i dvije iz garaze prva ruka gletanja prosla druga ce sljedeci tjedan!!
cam00112q.jpg

cam00113a.jpg

cam00114y.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,lipo...čekamo,da vidimo šta če izač to.
Za šta če ti bit ta prostorija....:icon_question:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,424
ma samo dobre volje i sve se da napraviti..:)

Čitam ovako malo šta se piše po forumu, al opet ne znam jesi ti šofer po zanimanju ili? :icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ova prostorija koju sam oblago u knauf je garaza trenutno ako inzinjerka(mama) ne prenamijeni u nesto drugo traktor je vec dobio zabranu pristupa jos samo skoda smije unutra:)
Ja sam po struci Kv vozac al trenutno radim u zg cestama kao obicni radnik dok nebude prilike da se prebacim za vozaca!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma koja garaža,,,pa to je ko kuča,,,,,,prostorija zas živit,,,,,,,,,,,,svaka čast..:icon_super::icon_super:

nadajmo se da če te uzet čim prija pod vozača..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Sviđa mi se ona ploča Karlovaćko jeli to možda misliš u birtiju pretvoriti ja dolazim na otvorenje...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,424
Ja sam po struci Kv vozac al trenutno radim u zg cestama kao obicni radnik dok nebude prilike da se prebacim za vozaca!!

Sad je meni jasno zašto se tebi nije problem vozati, pa to ti je ljubav! :eek::
Oko tebe kamioni, a ti ih gledaš, al biti će jednoga dana da i ti ga voziš, bitno je da radiš.. :icon_super:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sviđa mi se ona ploča Karlovaćko jeli to možda misliš u birtiju pretvoriti ja dolazim na otvorenje...

I ja ,i ja,,,,,,,,,,,,,:(hi)::(nod)::(nod):,ala če bit veselja......:icon_jook::(call):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana to ti je nova baza u Rakitju u Zg budem jos malo posliko svaki dan se sala i betonira punom parom a baza dolazi u dijelovima iz Njemacke!!

Bome, bude ovo veeelika asfaltna baza :)

Moj stari je nekad vozio asfalt u Jarče polju pa je to propalo, pa sad pitam reko možda se obnavlja nešto.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da sad svakom pojedino ne odgovaram pa cu ja napisat storiju pa si nadite svako pojedinacno sta vas zanima:icon_rofl::icon_rofl:
Trenutno je jos garaza ako mama ne naredi da se prenamijeni u nesto drugo valjda nece jer ce mi moja octavia ostat bez krova nad glavom:(sweat): frizider je od karlovackog posuden samo za danasnju sestrinu prvu pricest nista od otvaranja kafane al svi ste dobro dosli na pice i klopu:icon_pidu: imam ja vec 5god staza za volanom kamiona i km prijedenih puno danas su me nagovarali da odem polozit za bus cak i razmisljam o tome samo krema za ruke me koci vidit cemo dok sve malo zbrojim:(: nova baza je ogromna po svabama 250T u satu bi trebala proizvodit asfalta da mi je znat ko ce to ugradit morat ce nesto i prodavat jer za nase potrebe ce bit previse!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Jeli to računaš dok si ko mali gural kamionćić po pijesku:icon_weed:eek:prosti ali moram sve me u duši tišti a da te malo ne piknem :drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To ne racunam nemoj ti mislit sta ja ovak mladoliko izgledam da nemam staza joj joj ko bi drugi nego farmer mene zezo:)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma ja ti vjerujem i ja sam u tvojim godinama imal isto toliko samo te moram malo zezati nije ništa zlonamjerno sve se uspavalo neke dubokoumne teme pa mi treba malo akcije
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma ja ti vjerujem i ja sam u tvojim godinama imal isto toliko samo te moram malo zezati nije ništa zlonamjerno sve se uspavalo neke dubokoumne teme pa mi treba malo akcije

Ma znam ja da je sve zezancija ne brini znas mene red rad i disciplina al najvaznije lijepe zene to bi mi trebo bit moto:D::D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo jesi li član-radnik holdinga ili koperanta u Rakitju?

Ja sam ti radnik holdinga podruznice zagrebacke ceste oko baze ti rade samo radnici zg cesta jedino izvana su dizalice i vozaci dizalica i jedan svaba koji pomaze oko slaganja baze!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,714
Ja sam ti radnik holdinga podruznice zagrebacke ceste oko baze ti rade samo radnici zg cesta jedino izvana su dizalice i vozaci dizalica i jedan svaba koji pomaze oko slaganja baze!!
al prije smjene u cestama odragite smjenu u škorpionu:icon_weed:
šta će ti D kategorija kad te sad vidim voze ko direktora na prvom mjestu:D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
al prije smjene u cestama odragite smjenu u škorpionu:icon_weed:
šta će ti D kategorija kad te sad vidim voze ko direktora na prvom mjestu:D:

Pa di si ti sve to uspio vidit:(think):
Mora gazdarica od neceg zivit to su brzinske kavice ujutro:icon_pidu:
Zasto nebi ja malo vozi bus da zamijenim tvog imenjaka kad bi on na godisnji :(nerd):
 

Najnoviji postovi

Na vrh