• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

B

BAGERISTA

Guest
Danas kad me kisa ometala u kosnji trave krenuo s drugom zanimacijom kutija za radio u garazi samo jos nisam odlucio cim cu ju oblozit da ljepse izgleda!!
]

Ja sam radio sam,i vijeruj mi da češ napravit možda bolje od polovice takozvanih majstora,,,kreneš odreda ako ideš sa skajom,onda ljepo premaži oba dvije podloge i drvo,i skaj i pustio da malo stoji,i nakon toga sve poljepi,i zatvori iza di se ne vidi da bude završetak,,,,a iznad di se nevidi,,i poslje odrežeš rupe,i sljepiš i njih ,nači prevrneš je unutra,,ako očeš imam sliku kako sam ja dela,.....

2s7dr35.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Farmer nemas srece nista od provizije Bager te zeznuo sad cu ic sam u izradu po materijal i ljepljenje:(happy):
 
B

BAGERISTA

Guest
Bagerista sad si mi zeznul proviziju

Oprosti nisam znao,.....:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Farmer nemas srece nista od provizije Bager te zeznuo sad cu ic sam u izradu po materijal i ljepljenje:(happy):

To kolega to se traži,,,,,,,,,:(happy)::(happy)::icon_lol:,a baren kafe mu plati..trudija se prvi..:icon_mrgreen::icon_mrgreen:,,,dok me ne ulovi među:(punch):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma nema problema popit cemo mi uvijek to nije problem:icon_pidu:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Hmm, kupske večeri stižu...:icon_pidu::cool2::icon_kidra::icon_jook::icon_toilet:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Danas kad me kisa ometala u kosnji trave krenuo s drugom zanimacijom kutija za radio u garazi samo jos nisam odlucio cim cu ju oblozit da ljepse izgleda!!

cam00139q.jpg

Čini mi se da sam ovakav radio imao u jednom autu,mozda opel vectri,nisam siguran
Sigurno imaš puno kaseta
Di planiraš stavit kutiju?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Markec da kupske veceri su nadam se da dolazis!!
@Malirus radio je iz opel vectre nemam kazeta nije ni potrebno bit ce u garazi bitno da bar nesto malo svirka kad sam u njoj!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo par slikica 42-ka dobila novo ulje i dva utega naprijed samo treba nosac napravit kad se ulovi malo vremena!!
txyd.jpg

5y8t.jpg

uq40.jpg
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Kolega jedna slika ti je velika,,,malo uredi,da se ne ljute naši glavni urednici....

A za ostalo,nema se ča reč nego gassss.s....
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo pa ko još kosi travu zar ti nisi čul za sprej sa mirisom pokošenog sjena samo našpricaš i ljepo one ližu ližu dok ne poližu i mljeko je tu....
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujem,,,,,,,,jer nisam ni ja daleko,,,,:icon_weed::icon_weed:,neki dan su se doma smijali,,naravno na moje štupidece...:(think)::drink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@bagerista neznam sta je s slikom sve normalne ova ogromna vec izmijenjivo i uvijek isto prikaze ju veliku ja se glavnima ispricavam uvijek stavljam na isti nacin slike al nekad se ovo desi:(think):
@farmer skuplji su mi sprejevi nego kosnja:icon_weed:
@oficir cijena sitnica 200kn:(handshake):
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako se zna i meni deit,,pa je ponovno aploudam,,,i onda je ok,...
mada več duže vrijeme ne delam preko imageshocka,,,jer nešto me zeza,,,,,poslje slika nestane,,,pa izbiojegavam preko njega ič...

Nemaš se šta ispričavat,eto ja sam samo reko dobronamijerno,a oni nek urede ako ne možeš,,šta sad,,pa nije kraj svega.....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tako se zna i meni deit,,pa je ponovno aploudam,,,i onda je ok,...
mada več duže vrijeme ne delam preko imageshocka,,,jer nešto me zeza,,,,,poslje slika nestane,,,pa izbiojegavam preko njega ič...

I ja sam par puta ju ponovo stavljo i opet isto meni je dobro osim sta mi je par puta tak ogromnu sliku stavio!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Razumijem te,,,,ali šta je tu je,,valjda je ga je teplina lupila...:(nod)::icon_weed::icon_weed:
 

Najnoviji postovi

Na vrh