• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa kupi naljepnice i izrezi sve samo naljepi IMT.:rolleyes:
MA TO JE SUPER kombinacija al meni je narancasta super al ne pase na tvog im vise na fiata od BAGERISTE!!!:icon_pidu::p:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja slobodno koristim crveno-crnu kombinaciju boje kolega Bagerista mi je dopustio jel tako kolega?
Ma necu naljepnicu stavljat neznam kako bi se drzale na utegu jer nisu 100% ravni a boje imam svakakve doma pa mi je lako radit sta hocu!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Onda uzmi bjeli marker sa kisticem i rucno napisi kao pravi umjetnik.:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Onda uzmi bjeli marker sa kisticem i rucno napisi kao pravi umjetnik.:)

Ma to ja penzlom i bijelom bojom iz kantice napravim samo tak preciznost mi je super samo nesmije niko kvocat oko mene i dat mi vremenaq i naravno bez cigareta ne pocinjem bijeli malboro mora bit blizu:(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
:D::D:takav sam i ja hehehe.

Nadam se da cu ga ovaj tjedan zavrsit taj nosac i utege uz sve ostale obaveze da se vidi kak to sve nakraju izgleda ofarbano i na traktoru!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja slobodno koristim crveno-crnu kombinaciju boje kolega Bagerista mi je dopustio jel tako kolega?
!!

Za ovaj projekt je koncesija odobrena.....:icon_mrgreen::icon_mrgreen:,,nema da fali,kad se to pobrusi i pofarba ima da bude ko grom....:icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za ovaj projekt je koncesija odobrena.....:icon_mrgreen::icon_mrgreen:,,nema da fali,kad se to pobrusi i pofarba ima da bude ko grom....:icon_pidu:

Hvala kolega nadam se da cu sutra uz ostali posao stic to zavrsit do kraja bar jos povarit i skemijat na traktor ako ne stignem pofarbat bude drugi dan!!
 
T

Todi

Guest
Bok frende,
sa malim zakašnjenjem sve najbolje povodom tvoga imendana : Drink:: Icon_pidu:

LP
Todi
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala Todi na cestitki za imendan samo neznam jel ga mogu slavit prije rodendana ma nema ni veze:(giggle):
evo malo slikica najprije da se zahvalim Grofu i Mazda servisu Juric na poklonjenim bacvama one ce malo pricekat za sredivanje daljnje i kao sta sam obeco danas nastavio s nosacem i utezima jos mi je ostalo samo da napravim za ucvrscivanje utega i farbanje to ce bit sutra ako stignem na vrijeme doma!!
7bwx.jpg

lbyc.jpg

tqns.jpg

5gh4.jpg

fn1f.jpg

xowi.jpg

52ss.jpg

8s02.jpg

x2sw.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro dobro si ti to uklopija,,,,,:icon_pidu:
Još da se malo pitura i evo ko original,,,ako ne i bolje...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hej frende,daj mi reci jesu te bacve pocincane iznutra ako znas,i dal bi mogel usicarit jednu ako ti ne trebaju sve?
Kak si mislil slozit za zito jel imas neki patent?
Utezi i nosab su super ispali i uklapaju se super i sad traktor izgleda mocno!!!
Samo mi nije jasno zakaj si radio tak siroki nosac jel ima neki razlog ili...?

I kak bus fiksiral utege da ne ispadnu?
Joj kaj sam pun pitanja.....:(sweat)::icon_e_smile:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nadam se da cu sutra bar nesto pofarbat!!
Bacve neznam kakve su iznutra jer jos ih nisam otvaro ja cu izrezat gornju stranu meni trebaju za silazu ako ti treba samo jedna mogu ti ju prepustit jer mi jedna nista ne znaci kad mi ih treba jos oko 10kom nosac je sirok tak jer su tak plocevine bile duzine pa mi se nije dalo rezat ih meni ne smeta ljepse izgleda i da nisam reko da nosac je vagnuo izmedu 40-45 kg!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa ak ti ne igra veliku ulogu ja bi ti bil jako zahvalan. Meni treba za plavi diesel a nedavno sam si nabavio rucnu pumpu za naftu za bacvu.
Taj nosac je super i ujedno i uteg,svaka cast!!!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa ak ti ne igra veliku ulogu ja bi ti bil jako zahvalan. Meni treba za plavi diesel a nedavno sam si nabavio rucnu pumpu za naftu za bacvu.
Taj nosac je super i ujedno i uteg,svaka cast!!!!

Velim ti da nije problem meni jedna ne igra ulogu jer mi ih treba jos oko desetak komada tak da kad dodes kod mene dam ti ju!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ok hvala ti kaj da velim,osim bit ce vinceka za gembac......:)
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Nema problema zato smo tu da si pomognemo medusobno!!

Imam ja par komada takvih bacava kojih bi se rado rijesio. Pa ako tko treba dam gratis. Inace u njima je bila loza.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam ja par komada takvih bacava kojih bi se rado rijesio. Pa ako tko treba dam gratis. Inace u njima je bila loza.

Treba ih jos meni pa ako tebi ne trebaju meni bi odgovarale nema veze sta je bila loza u njima!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bučo,to ti je najbolje otići na odpad i nađeš onih cijevi od puhalnika za sijeno fi 50,imaš kopče i samo spajaš ako nisi ograničen sa mjestom,evo jedne prigodne za buču i dragu,: Icon_pai:: Icon_pai:: Icon_anal:: Icon_anal:,[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nnqfdr25uCw[/YT],:8):
 

Najnoviji postovi

Na vrh