• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula bolje su mi bacve za kukuruz koji cu samljet lakse mi je nabit kukuruz u njima i zatvorit onda da ne ulazi zrak!!
Pjesma je super:(nod)::(nod):
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja mislija da češ servis itvarat.....:(giggle)::icon_mrgreen::icon_mrgreen:(šala)...

Vidiš nije to loša ideja...:(wait)::(wait):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo malo slika malo se pobrusilo i pofarbalo jos je ostalo montaza i finis!!
I nema vise natpisa CASE!!
9uns.jpg

ywi8.jpg

15o1.jpg

h0rh.jpg

xkhi.jpg

kmxy.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To je to,svaka cast zgleda super sad bu imt prava zver!!!:eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bas nisam zadovoljan kak je ispalo spricanje jer me sprica zezala al nema veze kad bude vise vremena budemo popravili za sad ostaje tak samo da ulovim vremena da to s montiram i da isprobam ucinak u sumi:(rofl)::(rofl):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ej frende vidimo se sutra oko 20h i jos te zovem radi tocne adrese!:8)::icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan ti rođendan prijatelju,neka ti se ostvare sve želje )::icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra:
 
B

BAGERISTA

Guest
21b2i4g.gif



Sretan rođendan kolega,,,i nek ti se sve želje ostvare............:icon_e_biggrin:
2q0203l.jpg
nwlz84.gif
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Opa tebi je danas rodendan,pa sretan ti rodendan i sve najbolje i nek ti se sve zelje ostvare!!!:icon_razz::icon_kidra:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Kolega, sretan ti rođendan i sve najbolje ti u životu!! :8): :icon_e_biggrin:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ct3gnoKjUGc[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bučos sve najjjjjjjjjjjjjj,zdrav ,prav, vesel bio ,ženske te ganjale i po noći i po danu,uživaj i tjeraj žestoko,: Drink:: Drink:: Icon_kidra:: Icon_kidra:,evo jedne prigodne za tebe, [YT]http://www.youtube.com/watch?v=tXnE2iYXGtE[/YT],:(party)::(party):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dragi prijatelju želim ti sve najbolje za rođendan sve najljepše želje da ti se ostvare nek ti ova rođendanska godina donese puno ljepih žena mada su sve žene ljepe nek te iscicaju do kosti i sve ono šta si možeš sam zaželjeti.....
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kazu da za dobre zelje nije nikad kasno pa zato sa malim zakasnjenjem Prijatelju sretan rodjendan:drink: Nek ti se sve zelje ostvare, neka 542 dugo sluzi i zaradi bar 577DV:tractor: i cim vise:(inlove)::icon_syda:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo zelio bi se zahvaliti buci na jucerasnjem druzenju i organizaciji koju je buco organiziral sa puno truda i volje,i pozdrav super tati i mami koji su vrijedni i dobri ljudi.

Bilo nam je super i daj boze da se ponovi!!!

Buco jos jednom hvala na poklonjenoj bacvi bit ce zlatna za plavi diesel
 

Najnoviji postovi

Na vrh