• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

B

BAGERISTA

Guest
Sad sam pod strogim nadzorom:(rofl)::(rofl):

:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:nema da mrdaš,,,,,,,,,,,,,:x: ima da te razotkriju u tren oka....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:nema da mrdaš,,,,,,,,,,,,,:x: ima da te razotkriju u tren oka....

Sad moram dobro pazit da di ne pogrijesim inace sam odmah u zatvoru:icon_hang::icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Buduci da mi je nesto slika i postova nestalo stavit cemo opet ih i jednu novu sliku mlin cekicar koji ceka sredivanje!!


Uploaded with ImageShack.us
4l1n.jpg

o30w.jpg

le6s.jpg

r3mh.jpg

w5av.jpg

zokc.jpg

[IMG=http://img40.imageshack.us/img40/319/2b5q.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
2hky.jpg

zgof.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ja sad neznam dali ti nevidiš , ili se praviš da nevidiš , postavio si pojedine slike u rezoluciji koja nestane na dva monitora a ne na jedan.

Tko ima sporiju internetsku vezu takve slike nemože ni otvoriti. Općenito rezolucija veća od 800 x 600 usporava rad foruma

Imaš 2400 postova i neznaš ( ili nećeš da znaš ) kolika rezolucija treba biti za postavljanje slika.

Onda se čudiš što su ti postovi obrisani .

Molim te lijepo da prepraviš slike koje su u prevelikoj rezoluciji.
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Žuti, iz nekog nepoznatog razloga se pojedine slike pojavljuju u ogromnoj rezoluciji iako se specificira kako treba kod uploada.. Nije Bučina greška..

Uspjelo ih se smanjiti na potrebnu veličinu ponovnim uploadom.

LP svima sa problemima s uploadom slika..
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Žuti, iz nekog nepoznatog razloga se pojedine slike pojavljuju u ogromnoj rezoluciji iako se specificira kako treba kod uploada.. Nije Bučina greška..

Uspjelo ih se smanjiti na potrebnu veličinu ponovnim uploadom.

LP svima sa problemima s uploadom slika..

Pa zato postoji opcija " pregled poruke " da se može vidjeti dali je slika dobro postavljena ili ne.

Nemogu vjerovati da se dva puta za redom ponovi ista greška .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja slike stavljam preko http://postimage.org/
Kad slikam mob mi je nariktan na reznluciju 800x600 i kod aplouda nemam frke.
U postimageu samo ukljucis hotlink za forume 1 i stavis rezoluciju 800x600
Ja sam upocetku imal problema sa stavljanjem slik i jedan kolega sad moderator mi je pomogel i sad nemam problema.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sad neznam dali ti nevidiš , ili se praviš da nevidiš , postavio si pojedine slike u rezoluciji koja nestane na dva monitora a ne na jedan.

Tko ima sporiju internetsku vezu takve slike nemože ni otvoriti. Općenito rezolucija veća od 800 x 600 usporava rad foruma

Imaš 2400 postova i neznaš ( ili nećeš da znaš ) kolika rezolucija treba biti za postavljanje slika.

Onda se čudiš što su ti postovi obrisani .

Molim te lijepo da prepraviš slike koje su u prevelikoj rezoluciji.

Nemoj komplicirat jer sam vec razgovaro o tome s forumasem muhanicarem da mi nekad bez obzira kako stavljam sliku izbaciju tak veliku i znam nekad ju obrisat i ponovo stavit i opet je ista tak ogromna ja se ispricavam zbog tog ako je moja greska i ako treba obrisi sliku koja je ogromna al ove normalne i poruke mi ne diraj jer nece bit dobro da si neznam ko jer mi fali puno tog a bilo je ok tak da smiri tenzije!!
Zato imamo i moderatore da srede takve stvari i ako je do moje greske neka me opomene!!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Nemoj komplicirat jer sam vec razgovaro o tome s forumasem muhanicarem da mi nekad bez obzira kako stavljam sliku izbaciju tak veliku i znam nekad ju obrisat i ponovo stavit i opet je ista tak ogromna ja se ispricavam zbog tog ako je moja greska i ako treba obrisi sliku koja je ogromna al ove normalne i poruke mi ne diraj jer nece bit dobro da si neznam ko jer mi fali puno tog a bilo je ok tak da smiri tenzije!!
Zato imamo i moderatore da srede takve stvari i ako je do moje greske neka me opomene!!

Ja sam prepravio slike da ti pokažem da se može , treba malo vremena i volje , moderatori služe da pomognu kada negdije zapne , ako nešto neznaš pitaj.
Ti nisi ni probao prepraviti sliku , šta bi sad moderatori trebali raditi stvari koje je se tebi nedaju.
Malo se smiri jer imaš premalo godina da se jako živciraš , a i ove prijetnje nisu baš primjerene .

Opet ponavljam ako nešto nije jasno samo pitaj i niko ništa neće brisati.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam prepravio slike da ti pokažem da se može , treba malo vremena i volje , moderatori služe da pomognu kada negdije zapne , ako nešto neznaš pitaj.
Ti nisi ni probao prepraviti sliku , šta bi sad moderatori trebali raditi stvari koje je se tebi nedaju.
Malo se smiri jer imaš premalo godina da se jako živciraš , a i ove prijetnje nisu baš primjerene .

Opet ponavljam ako nešto nije jasno samo pitaj i niko ništa neće brisati.

Jesam lijepo pitao di su mi nestale slike i postovi nema odgovora ko ih je uklonio i zasto ove nisam namijerno ni pokusavao popravit da vidim ko ce mi prigovorit pa da mogu opet pitat zasto mi je nesto maknuto koje je bilo sve u redu i primjereno vec sam pokusavao sam promijenit veliku sliku pa nisam mogao pa je kolega MUHANICAR prilagodio i nije stvarao dreku ko ti i hvala mu na tome a to sta imam 25 god nisam balavac proso sam svasta i stojim iza svake svoje rijeci ako meni sta nije jasno pitam na lijepi nacin i trazim na pristojan nacin odgovor a ti si se ponio prema meni bahato pa sam se i ja prema tebi i ne bojim se ako treba ti to rec i u lice mozemo se nac i popricat o tome ako sam pogrijesio ja ti se osobno ispricam i javno tu na forumu a ti reci koji dio ti ne odgovara ili smeta pa cemo rijesit!!
Hvala ti na uredenju dviju slika!!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pa zato postoji opcija " pregled poruke " da se može vidjeti dali je slika dobro postavljena ili ne.

Nemogu vjerovati da se dva puta za redom ponovi ista greška .

Ja opet ne)-(mogu vjerovati da bi netko stavio namjerno pola - pola slika samo da se pravi pametan.. Naročito ne Bučo..

Vidi se da je slika prevelika, ali jednostavno ne ide drugačije. Postoji vjerojatno neka greška u komunikaciji kod uploada koja uzrokuje takve probleme.. Vjeruj da sam se dobro iživcirao kod postavljanja par slika i skoro odustao od posla zbog toga.. Prihvati to kako je i odradi svoje bez prozivanja ili barem privatno.. Garantiram 1000% da nije bilo namjerno. Poštena greška i ništa više.. Puno je više thumbnailova, nego što je velikih slika pa nitko ništa..

LP:smile:
 
F

fama

Guest
I ja se bavim uzgojom buća -Golice za prerasdu ulja prvu godinu i išla sam na ekološki uzgoj na kopala sam . kakve buće uzgajate.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
@žuti neznam stvarno zašto si tako burno reagirao na pitanje od kolege @bučo jer več neko vrijeme pratim tu temu i nisam(bar ja) nikad vidio da je bilo neke veče pgreške...a kaj se tiče postavljanja velikih slika,misliš da je namjerno? nekad neče stavit normalnu sliku nakon uploada da ga je**š,i kaj si sad možeš pomoči,ostaviš kaj je je i ako mederatorima smeta nek poprave ili nek stave u thrumbald(ili kak več) verziju...a čovjek je lijepo i kulturno pitao gdje su mu nestali postovi,jer sigurno nisu bili samo postovi sa slikama još se sječam kak su(oprostite na imenovanju) oficir i bagerista i još neki(nesječam se baš) komentirali,a kolko vidim ni toga nema...


@ fama.. Kolega @ bučo ima taj nick jer mu je to nadimak...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zalosno je da moderatori nemreju popravit velicinu slike ili male slike kojih ima punn povecat,i mislim da svi znaju da taj program preko kojeg buco stavlja slike zeza i to se desava sve cesce jer hoce da uzmes pretplatu i da se ulogira.

Samo nek se brise,to je znak da neko nekaj radi za to kaj je placen a mi mozemo ponovo napisat, i nama ok a njima lova sjedne i svi sretni.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki hvala na podrski znate me kakav sam nikad nisam provociro niti se svadao kad sam pitao di su mi slike i postovi samo se @savoris javio i pitao dali u zadnjem postu i nista vise i burno sam reagirao s pravom zasto se moje dira a drugo se nista ne dira sta sam ja to tak lose napravio kolega Žuti ti ako sam ja bio di pogrijesio mogo si lijepo popravit kako i jesi i poslat normalni pp a ne onakav kakav si poslo i ja bi ti lijepo objasnio sta se desava bez ljutnje ikakve!!


Ako sam dobro skuzio @fame je jedna dama ispravite ako grijesim ja se ne bavim uzgojem buče nego je moj nadimak Bučo pa je doslo do zabune al nema veze!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo me opet s mojim radovima mijenjana osovina na cezi jer sam felge spigao pa nisam mogo nac druge felge koje bi mi odgovarale pa sam naso osovinu stvarno povoljno valjda sad nece bit problema s slikama idemo s photobucketa valjda ce bit ok!!



 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Sve ok samo kopiraj ono IMG pa imaš odmah sliku a ne samo linkove :eek::
Naprimjer

 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve ok samo kopiraj ono IMG pa imaš odmah sliku a ne samo linkove :eek::
Naprimjer

Hvala muhanicar skuzio sam kasnije budem to promijenio!!
Necu stavljat opet sliku koju si ti stavio za npr da se ne ponavlja!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ni ti bučo si nedaš mira.................:icon_jook:,,,nema da fali,,..:icon_super::icon_super:

Od čega je osovina...............:icon_cool:
 

Najnoviji postovi

Na vrh