• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@bučo,smisli drugu poslovicu,ova za tebe ne važi.Za tebe bi bolje pasala ovakva-"ne kudi cujzeka kojega nisi jahala" (cujzek ti je ždrjebe :icon_rofl:(A i bolje da nisam,jer stanem li ti samo na nogu nebuš rekel sam joj,buš i poplavil,a kamo li da nekaj drugo napravim :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:)

Nisam ja tak slabasni da nebi izdrzao:eek:::eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas na otpadu kupio kosu za traktor stanje je skoro nova moja je u blago receno u koma stanju sad cemo svoju malo preslozit jer je ovo manja pa cu prebacat na svoju i sta fali kupit!!


 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
neka mala kosačica :D: sa kojeg je to otpada, kak sad ide s kupnjom-prodajom jer se nekaj govorilo da se nebude moglo prodavat željezo od 1,7
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je kosa od tome vinkovica moram jos kupit tri garca ili siljka i dva potiskaca to mi fali za tolko je manja ostalo je sve identicno kupnja prodaja na otpadu ide sasvim normalno ko i prije bio sam u Čiću na otpadu!!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
@darijus ovo je sica od tereta
Za ostali teret nabavi kamion :(wasntme):
Evo jedan, pogleć kak je lipi :(inlove):

a moš mislit testa sa 150 kil zobi u bunkeru...
zateraj ti 4 ovakava kak sam ja u auto, pa onda da testiramo...
u bunkeru neka bude samo gajba!:eek::
Drvena ili plastična, niska ili visoka...samo reci imam na lageru :icon_rofl:
 
B

BAGERISTA

Guest
bučo


Kako mi se vidi,ti si doša do kose,koja je slična mojoj staroj šta smo nekd s njom kosili,....:p::(happy):

Naravno,žalosno ali istinito,a opet nekima dobro kad se more nač na otpadima dobrih stvari koje ljudi bacaju u smeče..(kod nas otkupit nemoreš):(sweat)::(wait):
sad češ od dvije napravit jednu kako treba....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bagi i sutra cu malo skoknut na otpad da vidim jel ima sta dobrog jos malo kupim i slozim kosu kako treba bit ce slika kad pocnem al bude pricekala ljudi dosta dobrih stvari prodaju u otpad ovaj otpad je dobar moze se otkupit i par u Zg u Ka mozes samo ako mu tu kilazu zeljeza nadomijestis drugom al to moras dobro izdogovarat s njima ja sam jednom pokuso pa sam odusto od takvog nacina poslovanja!!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kolega na koji otpad ides? Mozda u Vukovinu?
Ako ides tam uzmi mi onu gumu 10-15 ako nije prodana.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega na koji otpad ides? Mozda u Vukovinu?
Ako ides tam uzmi mi onu gumu 10-15 ako nije prodana.

Nije jos sigurno dal cu ic ako cu ic budem ti vidio za gumu!!
Kolega mali ispravak krivo sam te skuzio guma nije prodana jos tak da je tvoja!!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Bagi i sutra cu malo skoknut na otpad da vidim jel ima sta dobrog jos malo kupim i slozim kosu kako treba bit ce slika kad pocnem al bude pricekala ljudi dosta dobrih stvari prodaju u otpad ovaj otpad je dobar moze se otkupit i par u Zg u Ka mozes samo ako mu tu kilazu zeljeza nadomijestis drugom al to moras dobro izdogovarat s njima ja sam jednom pokuso pa sam odusto od takvog nacina poslovanja!!

Tako je ,,,i ja sam jednom uspija poslovat,odnosno otac s njima,,i dali veču količinu željeza nego šta smo uzeli,jer je u pitanju bio velika bačva za vodu ,,koja je skinuta s kamiona,,koji je vozija gorivo,...ali kažem tada,,,sad več nema nit daju na taj način ili bilo koji,...

Znam da su ljudima krali priključke ivozili dole,jer su i meni jedan nosač od jednobraznog uzeli,,,,i odnesli,a sad moraš kad dovedeš dat podatke,od kud ti i odakle si doveza,,,ako si krca kod drugog mora potpisat,da nije ukradeno...
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kod nas jos uvijek primaju bez puno pitanja. Neki dan gledam cigo doveze punog tamica novih prometnih znakova. Uredno ga vagnu istrpaju na hrpu i malo zatrpaju s bagerom da se bas ne vidi. O sahtovima da ne pricam. Valjda misle da ljudi doma imaju visak znakova i poklopaca sahtova. Svi sahtovi kod nas koji su van prometnice nemaju poklopce. Misteriozno nestaju preko noci. Policija im ne moze uci u trag. Zivi Teksas.
 
B

BAGERISTA

Guest
A vijeruj mi ni ovdje nije bolje,,,,to se krade na veliko,,,,,,ča da ti rečen kad i šine skidaju i nose sa starih prug,,,,,,,,,a o šahtovima nemase ča reč,,,,,,skidaju ih ko da su tratinčice.sramota,,da ih niko ne pita kod vaganja od kud im,,,,, a sad malo im sovim stali na kraj ,,,ali sijetit če se banda kako i ča,,,,pa su ih počeli vozit polupane...pa tako opet ista priča...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam nista kum je nesto uzeo ja nista nisam uspio sve presnjofkat i kisa je pocela pa smo otisli al nema veze bit ce bolje sljedeci put jesi ti iso na otpad jesi slozio gumu!!
bagi i ja trazim isto tak cisternu malo vecu koju bi koristio za septicku jamu ova mi mala pa cesto treba praznit!!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Imam ti ja jedan greben od Gramipove kose za tomicu,pa ako ti treba možemo se dogovorit za neku siću...

33cyaaf.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@tomo420 samo ako je u dobrom stanju jer meni treba za dijelove za vecu kosu ne za tomicu!!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Znam, zato i kažem jer vidim da si kupio isto od tomice....a kao što vidiš na slici...noževi su gore i ovi zubi koji tebi fale....
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Pozdrav. Zovem se Jura, živim u črncu blizu Varaždina. Tek sam počel polako s poljoprivredom, a ne mislim ni puno zemlje delati. Više sam tu zbog traktora. Malo šrafam po njima. prčkam najviše po starim traktorima pa se zna dogoditi da kojega i popravim. imam od nedavno i Fordsona, dexta special 1964
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolega @jurek ovo nije mjesto za predstavljanje...pošto si novi i još se baš ne snalaziš po forumu onda otvori novu temu u rubrici "predstavite se" i tamo napiši nešto o sebi...da bezveze ne prljaš kolegi @ buči temu :) :) :)
samo savjet,bez ljutnje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh