• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znam, zato i kažem jer vidim da si kupio isto od tomice....a kao što vidiš na slici...noževi su gore i ovi zubi koji tebi fale....

Daj mi ih poslikaj iz malo vece blizine da vidim pa mozda se dogovorimo!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Gdje je moj prijatelj Bučo kak njegova ljubav jesi još sretno zaljubljen daj da napravimo neku svadbu da i tebi bude kak i nama ostalim....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Gdje je moj prijatelj Bučo kak njegova ljubav jesi još sretno zaljubljen daj da napravimo neku svadbu da i tebi bude kak i nama ostalim....

Evo me frende sretno zaljubljen a svadba ako Bog da sve kako smo mislili i da planovi se ostvare vec mozda sljedecu godinu:(party)::drink:
Kako si ti ima sta novog?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nije nista nisam uspio nac sta bi mi odgovaralo trazim srednje rolcange al starije proizvodnje jer su kvalitetnije nisam nista naso i gledo sam par pokazivaca za gorivo i temp al 24V pa mi isto ne odg za traktor sta si me vidio zas nisi zvao da nesto popijemo!!
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Cinilo mi se da si ti. Kad sam dulazil ti si bio na odlasku. Dok sam ja skuzil vec si bil vani. Skuzil sam auto po slikama.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Cinilo mi se da si ti. Kad sam dulazil ti si bio na odlasku. Dok sam ja skuzil vec si bil vani. Skuzil sam auto po slikama.

Da jer ranije sam otiso frend je moro kasnije na neki rucak pa da ga ne zadrzavam previse da mu ne na ljutim zenu:D::D:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bučo,,,,,,,,,pa ti si do ušiju zaljubljen,:(inlove)::(inlove):,,,,:icon_weed::icon_pidu::icon_pidu:,,neka ,,neka vidim ja da svi misle na tebe...

Pozdrav,,i pazi na hanumu...:p::D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kolega Bager moralo je i meni doc do usiju:icon_weed::icon_weed: a nema sta vise ni cekat godine lete!!
 
B

BAGERISTA

Guest
aaahahahahha dobar si,,,,a nema godine idu,,sad je vrime...:(::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
aaahahahahha dobar si,,,,a nema godine idu,,sad je vrime...:(::icon_weed::icon_weed:

Dosta sam lumpovao doslo vrijeme da se smirim jos kad bi se sve ostvarilo kak smo si zamislili odlicno!!
 
B

BAGERISTA

Guest
ma oče,,,daj zašto nebi,...
A i ako sam kažeš,,onda imaš od mene kako se reče blagoslov,i nek je sretno.....:icon_pai::icon_pai::icon_weed::icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala frende nadam se da ce se sve ostvarit i ljubavni i poslovni dio jer sljedece godine bi trebalo se gospodarstvo prosirit jos nesto ove godine a sljedece s troje zdrijebica koji su vec sad dogovoreni!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala frende da da planovi su tu samo da se financije poklope i to cemo brzo ostvarit al rijesit cemo i financije ima i za to nacina!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma bude se to sve poklopilo kak spada,samo kaj mi te ipak malo i žao jer budeš pod strogom kontrolom,pogotovo što ti cura policajka pa bude sve trebalo biti po PS-u i nema mrdanja heheh
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema veze bit ce samo red rad i disciplina:icon_weed::icon_weed:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo me frende sretno zaljubljen a svadba ako Bog da sve kako smo mislili i da planovi se ostvare vec mozda sljedecu godinu:(party)::drink:
Kako si ti ima sta novog?

Ma ajde več jednom oženi se da smiriš svoj hiroviti duh onda te sljedi kazna nema više gledanja drugih žena jedino ako ti bude ko i meni oženjen sam kao momak živim samo da to žena nevidi :icon_hang:
 
B

BAGERISTA

Guest
E,,,,neče moči on to,,,,,,ima da ga odmah pročita,......ipak ona ima iskustva u tome...:icon_weed:(prepoznavanje ko muti)...:(shake)::D:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa kad bučo bude u u društvu gdje prevladava žensko društvo neka stavi sunčane naočale,sram vas bilo kako ga plašite:(giggle)::(giggle):,pa nije ženidba kraj svijeta,evo vidiš bučo ja sam se sa 25 ženio i još sam živ,:icon_pidu::icon_pidu:,samo polako i sve bude sijelo na svoje
 

Najnoviji postovi

Na vrh