• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ni ti bučo si nedaš mira.................:icon_jook:,,,nema da fali,,..:icon_super::icon_super:

Od čega je osovina...............:icon_cool:

Bome nemam mira nikako uvijek me nesto vuce da radim i popravljam glavcine su od VW kombia nadam se da ce bit dosta jake i gume i osovina za 2.5m drva!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Hvala muhanicar skuzio sam kasnije budem to promijenio!!
Necu stavljat opet sliku koju si ti stavio za npr da se ne ponavlja!!

I još samo, ako želiš ljepšu preglednost između slika upotrebljavaj razmak :eek::
 
B

BAGERISTA

Guest
Bome nemam mira nikako uvijek me nesto vuce da radim i popravljam glavcine su od VW kombia nadam se da ce bit dosta jake i gume i osovina za 2.5m drva!!

Ma bez greške,,,,,,,,trebalo bi to držat ,,,,za tvoje potrebe koliko očeš,,,pa na kraju nečeš je lomit bezveze........:(think)::(think):
A vidim i pojačanja,,,stavljena,,,tako da je više nego odlično.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma bez greške,,,,,,,,trebalo bi to držat ,,,,za tvoje potrebe koliko očeš,,,pa na kraju nečeš je lomit bezveze........:(think)::(think):
A vidim i pojačanja,,,stavljena,,,tako da je više nego odlično.

Nema lomljenja i trganja sad cemo ju testirat da vidimo jel sve ok onda jos povarim pod i svake strane sipku da drva ne klizu po podu i farbanje komplet a kasnije ako financije dozvole radit cemo stranice da bude vise funkcionalna!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema sumnje ,,,,da neče bit kako treba.:eek:::eek::

Nego da te pitam,,,,si se zaljubija ili di smo,,,,,,,:icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nema sumnje ,,,,da neče bit kako treba.:eek:::eek::

Nego da te pitam,,,,si se zaljubija ili di smo,,,,,,,:icon_rofl::icon_rofl:

Da zarobljen sam srce pripada jednoj mladoj dami zasto pitas??
 
B

BAGERISTA

Guest
Da zarobljen sam srce pripada jednoj mladoj dami zasto pitas??

Ma pitam vidim da i ti stalno delaš oko želiza pa da nije da si sam......:icon_weed::icon_weed:
Ne sekiraj se to je zajbancija.......
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Da zarobljen sam srce pripada jednoj mladoj dami zasto pitas??

Znači Bučo da se pujaš na veliko samo pazi da te neisisa čitavog ostal bude samo kostur od tebe ,a znaš onu šta je buka to ti je kad se dva kostura j... na limenom krovu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisam sam mlada dama me dobro hrani al i tjera da radim tak da obavljam sve poslove i pomalo dobivam na kilazi 80-82kg je tu:D::D:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači nema da te pusti gladnega...........:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Nisam sam mlada dama me dobro hrani al i tjera da radim tak da obavljam sve poslove i pomalo dobivam na kilazi 80-82kg je tu:D::D:

Bučo, možeš ti imati toliko kg na 170cm, a možeš i na 190cm, samo što ćeš na 170 biti malo jači, a na 190 ćeš biti tanak ko šiba! :icon_e_biggrin:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
Nisam sam mlada dama me dobro hrani al i tjera da radim tak da obavljam sve poslove i pomalo dobivam na kilazi 80-82kg je tu:D::D:

kad te zrani na 100 kil, tek onda bu imala jebača...:icon_axe:
ovak vas mora biti troje u krevetu...ti, ona i VREĆA CEMENTA...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne mora biti vreća cementa.Može si u đepove nametati kamenje.:icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sta se tice mojih sposobnosti u krevetu odgovaram poslovicom "Ne kudi konja kojeg nisi jahala" ima mene dosta za svasta i zilav sam!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj bučo,budeš ti s godinama shvatil da nije važno samo moći-važno je i znati.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@johabice da ne ponavljam poslovicu ponovo pa si ju samo opet procitajte:8)::8):
@turopolec necu se ja tak lako predat:(shake)::(shake):
@puknuti hvala na dobrodoslici:drink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@bučo,smisli drugu poslovicu,ova za tebe ne važi.Za tebe bi bolje pasala ovakva-"ne kudi cujzeka kojega nisi jahala" (cujzek ti je ždrjebe :icon_rofl:(A i bolje da nisam,jer stanem li ti samo na nogu nebuš rekel sam joj,buš i poplavil,a kamo li da nekaj drugo napravim :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh