• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da se i ja javim hvala svima na ljepim zeljama za rodendan i hvala ekipi koja je uspijela doc kod mene hvala vam svima bit ce jos festa sigurno!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Slike su malo mutne fotograf je bio malo mutan:icon_rofl::icon_rofl:
embh.jpg

t9r5.jpg

wrdd.jpg

tusg.jpg

vpwx.jpg

48ng.jpg

Hvala svima na poklonima a najvise na kapama!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Šta reč,,nego da je ljepo vidit ovako kad se ekipa druži,,,,,,,,,,,,,,:icon_pidu::icon_pidu:,,nema BUČO,,još jedna godina više.............:icon_weed::icon_weed::(blush):,,,ali evo ja imam koju više ako te to tiješi.....:icon_pai::icon_pai:
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Ej kolega, prijatelj 'susjed'! Hvala na gošćenju i čašćenju, skidam kapu!

Lijepo imanje i još ljepši mir na njemu. Roditeljima svaka pohvala na trudu!
Čak sam uspio sresti i popričati sa školskim kolegom iz osnovne, kojeg nisam vidio preko 15 godina. Lijepi pozdrav svima od jučer i nadam se da ste stigli kući bez negativnih posljedica..:)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo markec svi stigli zivi i zdravi nije se puno pilo mislim alkohola jer je nekima dug put kuci.
Uz dobre i drage ljude vrijeme brzo leti bar je meni 4h proletilo ko jedan sat.

Evo buco pumpe koja je spremna za montazu al mi jos fali 100l plavca da bu puna.


 
Posljednje uređivanje:

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
264
Da se malo javimo i u ovoj temi :(hi):
Pozdrav prijatelju, prvo da se zahvalim na pozivu u goste i čašćenju za rođendan i nadam se da onaj poklon bude bio od koristi.
Čak sam uspio sresti i popričati sa školskim kolegom iz osnovne, kojeg nisam vidio preko 15 godina. Lijepi pozdrav svima od jučer i nadam se da ste stigli kući bez negativnih posljedica..:)
Pa dobro Markec ima li koje mjesto gdje nema tvojeg starog prijatelja ili kolege...prvo Lika, pa Lasinja, što je sljedeće? :icon_rofl:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Evo konačno i mene ,Prvo da se zahvalim na gostoprimstvu kod prijatelja Buče
Sve pohvale njegovim roditeljima na trudu i tome sto su nas ugostili
U mojoj familiji nema puno cura,samo 3, pa sam ostao ugodno iznenađen brzinom i spretnošcu posluzivanja onih cura sto su se nasle tamo,kao da se poznamo 100 let, svaka čast
E sad malo slika da to i pokrijepimo





 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pa dobro Markec ima li koje mjesto gdje nema tvojeg starog prijatelja ili kolege...prvo Lika, pa Lasinja, što je sljedeće? :icon_rofl:


Bog mi je dao, gdje god da budem, da naiđem na poznato i prijateljsko lice..:(hi): A svaki put se doslovce i šokiram koliko je svijet mali..:icon_e_surprised:

Moje prezime je poteklo (smatraju mnogi prezimenjaci) kilometar dalje od Buče, makar se to desilo prije desetak generacija i iako više ne poznajem ni jednog prezimenjaka u tom kraju..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ekipa hvala jos jednom na dolasku i komplimentima i moji doma pricaju i ispituju i samo lijepe rijeci dobivate od njih i svi ste uvijek dobro dosli na moj grunt i svi ostali koji niste bili u mogucnosti doc ovaj put bit ce jos festa pa cemo valjda bit brojniji!!
Oficir bit ce plavca samo polako!!
Čiko kanister ce bit prvom prilikom iskoristen kad ce se ic po gorivo nista se ne brini dobrodošao je!!
Markec samo ti dodi vise puta kod mene i naci cemo mi tvoju familiju i upoznat te s prezimenjacima!!
Hvala jos jednom svima na svemu!!
Sad malo slikica od danasnje akcije prvo montaza napokon nosaca i utega na traktor pa malo kosnje da se nesto malo zaradi bila je usluzno neka maljusna trava!!
kp64.jpg

3dyz.jpg

c921.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo i izgleda kao 'trava'!:icon_weed::icon_weed::icon_weed:..

Onda sam ja bogat covijek odoh odma to pokupit dok vlasnica zemljista nije tu kosnju je platila al da ja jos malo zaradim ko treba nek se javi jeftino dam forumasima:icon_rofl::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kao prvo moram prokomentirati druženje iako nisam mogao biti prisutan ljepo vas je bilo vidjeti svaka čast dečki ..

Drugo bućo majstorski si odradil posao sa utezima

Ko treće Markec pa bućo ima koncesiju na tu biljku to ti je kod njega pridomačena biljka samo još policija nezna...
 
B

BAGERISTA

Guest
Močno izgleda s utezima,.,,.,..:icon_pidu::icon_pidu: ala mu stoje....:(hi):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@farmer bit ce jos druzenja na kojima ces ti bit prisutan!!
Ma sta nemam policije prvi susjed policajac a i nova cura policajka kud ces vise okruzen policijom:eek:::eek::
Utezi vec sutra idu u testiranje vidit cemo kak ce se ponasat!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Cura policajka bučo veži si sam odma kamen oko vrata i u kupu jer kad ti stavi lisice gotov si:icon_hang::icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma dobra je ona i lisice se daju iskoristit i na drugi nacin:icon_rofl::icon_rofl:
 
B

BAGERISTA

Guest
@farmer bit ce jos druzenja na kojima ces ti bit prisutan!!
Ma sta nemam policije prvi susjed policajac a i nova cura policajka kud ces vise okruzen policijom:eek:::eek::
Utezi vec sutra idu u testiranje vidit cemo kak ce se ponasat!!


Ala i tebi je lipa,,,samo policija oko tebe,nema da mrdneš....:icon_wink::icon_wink::icon_rofl:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma dobra je ona i lisice se daju iskoristit i na drugi nacin:icon_rofl::icon_rofl:

Samo pazi da ona nekoristi te lisice na tebi a uz to još ima i pendrek..:icon_rofl::icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ej majstore,svaka cast nosac i utezi su se uklopili ko tvornicki i stvarno izgleda mocno i ispalo je super!!!:eek::
Kaj je suma u pitanju ili nekaj drugo,za test tezine prednjeg kraja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh