• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
ja zadnji put kad sam bil imal je neki deda 3 od apn-a....
jel trebaš plavca vidim da si pisal da nemaš?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ja zadnji put kad sam bil imal je neki deda 3 od apn-a....
jel trebaš plavca vidim da si pisal da nemaš?

nek priceka masina malo a plavca bi mi trebalo sta ti imas viska??
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
oko 200 litri moreš dobiti moram još malo zračunati kolko bum trošil...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
oko 200 litri moreš dobiti moram još malo zračunati kolko bum trošil...

Budem sad za prvu ruku uzeo 100lit pa cemo opet kasnije dok ti sebi preracunas a ja dok ne dobijem opet placu:(happy)::(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas sam se malo igro s gumama prebacivanje s jedne prikolice na drugu i montaza "nove" gume na prikolicu od gnoja a od sijena dobila onu s prikolice od gnoja!!

Ova je bila na prikolici sijena!!




Bila na prikolici od gnoja pa ju prebacili!!


Nova na prikolicu gnoja!!

 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da se ovim putem jos jednom zahvalim na poklonima @ZJ kabel je odlican mora ga bit dosta budem ga navuko da ga bude dosta:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:


@Markec hvala ti na svemu jos jednom prijevozu i poklonima!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve promijene koje moderatori naprave na forumu mozda jesu bolje mozda nisu svako bi po svojem nesto ko bi nam udovoljio al najgore je to kad se priviknemo na neku promijenu dode nova pa aj ponovo pa dosta ljudi se zbuni al covijek uci dok je ziv pa naucit cemo zivijet i navikavat se na nove stvari!!

@oficir znas da cu ga ja skemijat nekud a ako malo zvoni iznutra nema veze ako pase na Imt mozda ce lakse disat s tim auspuhom nego s ovim kaj sad ima gore:eek:::eek::
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovak i onak on leti koda ima 50ks a ne neka slabasna 42ks mora odradivat puno tog al nije to Imt tesko sta ga bolje ganjam bolje ide jos kad dobije zetorov auspuh koja bu to kombinacija uf jos ako bude imo onaj reski zvuk odlicno bilo bi dobro kad bi doso neki zekan malo jaci na dvor:icon_super::icon_super:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nakon Božićnih i Novogodisnjih odmaranja i nabacivanja kilaze uzeli jos tri tjedna godisnjeg i otisli malo na more tocnije u Metkovic pa su se usput posjetili i ostala mijesta Međugorje, Ston, Dubrovnik i tak i malo uzivalo more je bilo hladno ko led al moro sam bar malo smocit noge!!





 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Najgori dio mog puta je bio na putu prema Metkovicu nakon lijepog goscenja kod mog Grofa u Lici spustala se noc i spustila se jaka kisa i grijanje u autu nije nesto funkcioniralo nesto mu se pobrkalo temp vode opala skroz na skroz to se i kasnije desilo na povratku kuci!!

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Nadam se da se bu uspelo stegnuti radi minusa, ili ste stavljali kakve aditive jer to je ipak u zraku?
Isto tak se nadam da budete uspjeli pokriti prije padalina, samo napred.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Je stavljana je tekucina protiv smrzavanja da moze se betonirat do minus 10 al to je stari malo pojacal ujutro zbetonirano popodne je vec trebalo zaljevat beton nije se sparalo sljedeci tjedan ako bude vrijeme ko ovih dana budemo krenuli s krovom da beton malo odradi!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh