• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki bez brige dobio sam dozvolu da smijem gledat druge al nesmijem dirat tak da mi nece trebat suncane naocale dobre su ove dioptrijske:(nerd)::(nerd):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bučo to ti je i ko gledanje sladoleda ako ga nemreš lizati šta ga opće i gledati ...
 
B

BAGERISTA

Guest
:icon_weed:: da se ne otopi,,,,,,,aaaahahhahahaha,,,nema bučo gledaj ,,,samo gledaj...ipak ti ovdje svi dajemo savijete s dugogodišnjim iskustvom........:icon_hang::icon_hang::icon_weed::icon_w

pa kad bučo bude u u društvu gdje prevladava žensko društvo neka stavi sunčane naočale,sram vas bilo kako ga plašite:(giggle)::(giggle):,pa nije ženidba kraj svijeta,evo vidiš bučo ja sam se sa 25 ženio i još sam živ,:icon_pidu::icon_pidu:,samo polako i sve bude sijelo na svoje

ma ko ga plaši,,,,,,istina je živ si dišeš ko peteh u podne,bez kapi vode,,,,,,,,:icon_pai::(blush):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma kako bude bude nece me to unistit ako me johabicina noga nemoze unistit nece ni komanda od zene:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako je,,:icon_weed:,nedaj se,ipak je to samo početak,....:(whew)::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imam ja jako dobru curu tak da nece bit problema i ja sam uvijek za dogovor tak da ako se nemozemo dogovorit odoh ja u garazu radit neku svoju novotariju!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači i tebi je garaža,,svetinja,:icon_weed:,znao sam,,,to si krija,,ali evo na kraju se i to doznalo.....:p:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E Bučo to ti je odgovor na sve već si i ranije shvatil šta jedan muškarac treba imati mušku sobu za svoje živce i šta manje puštati ženu unutra to je svetinja
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma garaza je najbolje mijesto za jednog muskarca a zene ce ju sigurno izbjegavat jer je zmazano i smrdljivo po ulju i ostalome!!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nemoj misliti da sam te zaboravio....sutra će bit slike...imao sam ovih dana neke obaveze ,a i probleme sa kičmom pa nje baš bilo poželjno iznosit kosu iz podruma i slikat je vani da se bolje vidi...sutra obavljam to i šaljem ti slike...trebam li baš nešto detaljno slikati???
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nemoj misliti da sam te zaboravio....sutra će bit slike...imao sam ovih dana neke obaveze ,a i probleme sa kičmom pa nje baš bilo poželjno iznosit kosu iz podruma i slikat je vani da se bolje vidi...sutra obavljam to i šaljem ti slike...trebam li baš nešto detaljno slikati???

Ma nema problema bitno da ti ozdravis a lako cemo za kosu daj mi poslikaj samo izblizeg garce siljke prste neznam kako se kod tebe zove!!
 
G

GROF

Guest
Lip TI pozdrav moj prijatelju Bučo!., lipo TE za čitat i prijatelja imat!

Malo sam na brzaka preletil tvoju temicu, bravo majstore, dela se punom parom, spremadu se dobre ideje za ostvarenje SVEGA!, čak i plan za NOVI život!, svaka čast, čestitke na odličnim planovima. Pozdrav obitelji i curici!, radujem se skorom vidjenju!, l.p., Bog! ...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Hvala frende treba radit planirat i pokretat nesto novo i ja se veselim nekom skorom videnju!!
Pozdrav tebi i tvojoj obitelji!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Izgledaju mi dosta potroseno a koja bi bila cijena za nju!!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ja sam taj greben dobio od jednog čovjeka jer je on kupio tomu i to je dobil s njim....
Neznam ni sam cijenu...koliko ti misliš da vrijedi?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam taj greben dobio od jednog čovjeka jer je on kupio tomu i to je dobil s njim....
Neznam ni sam cijenu...koliko ti misliš da vrijedi?

Neznam stvarno razmisli pa reci lako cemo se dogovorit!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo da se zahvalim @željku kž na gumi za prikolicu i @muhanicaru na organiziranom đabatransu i vozacu koji je to obavio decki hvala vam dok se ne oduzim:icon_pray::icon_pray:
 

Najnoviji postovi

Na vrh