• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo danas krenuo s izradom nosaca za utege na traktor jos je ostalo na nekim dijelovima zavarit dokraja i kuku skemijat i na traktor s njim!!
1dvy.jpg

z2an.jpg

rdix.jpg

923y.jpg

vv0q.jpg

r2nj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo če bit odlično.....za koji je to traktor..
Ja sam dela na imt 539 ispa je ko grom....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo ce ic na 542 po mojoj procjeni na kraju sve zajedno nosac i dva utega 120-130kg budem nosac prije montaze bas izvago da znam hvala kolega na komplimentu:(hi)::(hi):
Nadam se da ce mi za prvu kuku bit dosta onaj pocincani komad sta je na 4 slici lijevo od nosaca i sluzi samo za povuc ako treba ne za voznju prikolice!!
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Bučo, a za šta će ti utezi napred?? Kakve terete iza voziš? :icon_razz: I ono na četvrtoj slici ti je dovoljno za povući traktor, barem izgleda jako, samo što za prikolicu nije kvačiti, bolje si napravi nešto da možeš zakvačiti prikolicu..:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo, a za šta će ti utezi napred?? Kakve terete iza voziš? :icon_razz:

Za sumu mi najvise trebaju i ja sam na dosta brdovitom terenu a jedno osovinska prikolica radi malo probleme i za malcer po cesti u punoj brzini mi ljulja traktor i9 tak ima par situacija da mi treba naravno nece cijelo vrijeme bit gore po potrebi!!
Ne treba mi za prikolicu kacit samo za povuc da imam di prikopcat nista vise!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Aha, razumijem...Pa da ti je stalno napred polomio bi ti ruke volan, biće teži..Al ovako kad trebaš staviš i ideš bez brige...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Aha, razumijem...Pa da ti je stalno napred polomio bi ti ruke volan, biće teži..Al ovako kad trebaš staviš i ideš bez brige...

Tak ce i bit sve ovisi od situacije kad cu vozit malcer bit ce dosta i jedan uteg naprijed a za sumu dva sve po potrebi necu stalno vozit ih gore da mi ne zezne prvi kraj i kad mi nisu potrebni sta cu mi gore!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Super je ispal nosac svaka cast a ujedno i on daje teret.
Kad stavis utege obavezno napumpaj prednje gume bar na 3.5bara radi motanja.
A da kupis nove sa 3 crte preporod mota se duplo lakse nego na izlizanima.:icon_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Super je ispal nosac svaka cast a ujedno i on daje teret.
Kad stavis utege obavezno napumpaj prednje gume bar na 3.5bara radi motanja.
A da kupis nove sa 3 crte preporod mota se duplo lakse nego na izlizanima.:icon_wink:

Hvala na komplimentu vidit cemo kad nosac bude gotov kolko ima kila budem ga vagnuo lako za gume jer svako malo ih kontroliram tak da kad ce bit utegi sigurno cu ih pumpat vise sad mi je jos bolje doso onaj prikljucak na bocu a gume cemo vidit kakve ce doc kad se ove ripnjace poderu!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo meni ti to više izgleda kao gnjezdo za kokši:icon_lol:

Ko bi drugi mene malo zaj..vo nego farmer joj joj sad barem znas ako ti treba ko ce ti napravit gnijezda:(happy)::(happy):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Bučo, nego onaj nadpis na utezima CASE moraš promjeniti u IMT, obavezno, inače ćeš narušiti izgled traktora..:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bude se promijenio nema sekiracije IMT je IMT:icon_pray::icon_pray:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je al onda utezi idu u crveno a nosac u crno a na utege naljepnice IMT 542 delux wd :(giggle):
 
B

BAGERISTA

Guest
To crveno-crna konbinacija....:icon_pidu::icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Imt je nesto posebno al da budem iskren dobri su meni i ostali samo kad bi bilo para za jos nesto:^):
nosac ce ic sigurno u crno utezi u crveno samo sam mislio ispisat slova bojom na utezima samo se jos odlucujem izmedu crne i bijele mislim za slova na utezima!!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Bučo, ta kombinacija boje je zauzeta...:p:
Teška odluka za slova, ja bi se također dvoumio između crne i bijele...:(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh