• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
ja sam ko tajni agent sve vidim i sve znam a mene niko ne vidi:cool:,,, evo danas si sprojuril za zagreb al jebiga plava strela prebrza nis videl ko je bil s tobom videl sam neko žensko....
Kaj mira radi ujutro?jel ona plavuša iz kupčine još dela tam(zaboravil sam kak se zove):s:
Koji imenjak to bi ti u cestama vozil?Ja ti prodam svoju kategoriju :(wasntme):još mjesec dana vrijedi a onda ju odjavljujem odnosno na mirovanje....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jucer popodne sam mamu vozio u shoping radi neka kovrcava dalmatinka cini mi se mijenjao bi vozaca busa miku nema ga ko zamijenit on bi na godisnji sad da imam "D" odmah bi me prebacili za vozaca jbg-a
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
skoro pa smo na istom, ti nemaš "D" a ja nemrem dojti u ceste:mur:
sad da kreneš polagat do 7 mjeseca bi mogel položiti, nešto pričaju da je sad cijena 7.500 + nekih 1500 za liječnički i izlazke na ispite a kad sam ja polagal bilo je 10000 + 1500:icon_mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
skoro pa smo na istom, ti nemaš "D" a ja nemrem dojti u ceste:mur:
sad da kreneš polagat do 7 mjeseca bi mogel položiti, nešto pričaju da je sad cijena 7.500 + nekih 1500 za liječnički i izlazke na ispite a kad sam ja polagal bilo je 10000 + 1500:icon_mrgreen:

Nemam pojma kolko je budem iso sljedeci tjedan vidit malo se raspitat pa cemo vidit jel ce moja krema za ruke moc to izdrzat:icon_confused:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nemam pojma kolko je budem iso sljedeci tjedan vidit malo se raspitat pa cemo vidit jel ce moja krema za ruke moc to izdrzat:icon_confused:

Bučo nebrini za kremu ima ova nova sa puževim slinama:D:jako dugo su ti ruke masne poslje tak da nema brige jedan namaz i drži dugo:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@Farmer jel ta krema od puzeve sline i pare donosi:icon_question:
@mika ovaj bus bas nebi iso u bijelim rukavicama brzo bi pocrnile jer bas nije nesto cist bus:D:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Bar su čiste pare znaš da su tvoje mirna savjest i pred narodom i pred bogom za razliku od Remetinca
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bar su čiste pare znaš da su tvoje mirna savjest i pred narodom i pred bogom za razliku od Remetinca

Bas to sta sam zaradio zaradio sam svojim rukama nikome nisam nista ukro i mirno spavam:(snooze)::(snooze):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
bome bi se iznenadil kak su mi bile ruke nekad zmazane dok sam vozil,znoj i prašina i zmazan volan i ruke su ti ko da si kopal po blatu
danas je najbolje zanimanje biti sponzoruša:D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bome bi se iznenadil kak su mi bile ruke nekad zmazane dok sam vozil,znoj i prašina i zmazan volan i ruke su ti ko da si kopal po blatu
danas je najbolje zanimanje biti sponzoruša:D:

Znam dobro kak mogu bit ruke zmazane uf
Ja tesko da mogu bit sponzorusa jedino ako ima kakva od oko 30 s parama da me sponzorira da uzivam:icon_weed::icon_weed:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
Znam dobro kak mogu bit ruke zmazane uf
Ja tesko da mogu bit sponzorusa jedino ako ima kakva od oko 30 s parama da me sponzorira da uzivam:icon_weed::icon_weed:
e takva takva more i malo starija:icon_weed:
 
G

GROF

Guest
deset godina gore dole nije bitno:D::D:

., točno!, bitno da zna ča - kaj - što oće? ...

., bučo moj!, danas sam TE ogovaral sa jednom mojom predivnom susjedom!

.,23 godinice tek!, - bacil sam joj velikuuu bubicu u uvo dok sam je vozil u Zagreb! ... ... :icon_e_wink: ...
., nakon divana o TEBI!, heheheee, samo me pitala, jel taj dečkić šofer? ... - pa naravno DA je! - noćas dok bude spala misliće o tebi! ...

., lip pozdrav mladiću u najboljim godinama života svog!, uživaj! ... :drink: ...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
., točno!, bitno da zna ča - kaj - što oće? ...

., bučo moj!, danas sam TE ogovaral sa jednom mojom predivnom susjedom!

.,23 godinice tek!, - bacil sam joj velikuuu bubicu u uvo dok sam je vozil u Zagreb! ... ... :icon_e_wink: ...
., nakon divana o TEBI!, heheheee, samo me pitala, jel taj dečkić šofer? ... - pa naravno DA je! - noćas dok bude spala misliće o tebi! ...

., lip pozdrav mladiću u najboljim godinama života svog!, uživaj! ... :drink: ...

Morat cu ja onda uskoro u Jezerane da ja upopznam tu tvoju sujedu:(happy):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo par slika opet od mene prva slika rostilja tu se moram jako zahvalit Gecu na ploci samo nikako ju isprobat jer nije ispala proba po planu al bit ce Gec hvala jos jednom:icon_pray: druge dvije s posla "bazen" je ispod dva kontejnera kud dolaze zice i sva struja i elektronika za bazu i slika tunela kud ce prolazit takvi tuneli su skoro ispod cijele baze!
cam00115j.jpg

cam00116o.jpg

cam00117v.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas kad me kisa ometala u kosnji trave krenuo s drugom zanimacijom kutija za radio u garazi samo jos nisam odlucio cim cu ju oblozit da ljepse izgleda!!
cam00136z.jpg

cam00137x.jpg

cam00139q.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh