• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od tome 420

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nakon toliko vremena na forumu skužio sam da se uopće nisam ni predstavio iako sam mislio da sam to obavio pri registaciji ali očito mi promaklo,zbog čega se ispričavam.
No onda idemo redom : Zovem se Rački Žarko,živim u jednom malom mjestu u Gorskom Kotaru (Donja Dobra).Imam 31 godinu i po zanimanju sam tehničar prometa, no nažalost kako i mnogi drugi ne radim u struci.
Oženjen sam, imam sina od 6 godina.
Prijavio sam se na forum isključivo zbog svih dobrih tema koje se ovdje mogu naći da ljudima pomognu u zbilja svim domenama,od poljoprivrede pa sve do mehanike. Imam Tomu Vinkovića 420 iz 1987, godine kojeg sam kupio pred 2 godine,i prezadovoljan sam s njim jer mi je već dugo želja bila da ga kupim. Prije njega sam imao mtk Gorenje mutu sa prikolicom frezom kosom i ralicom, no za moje je prohtjeve bio preslab pa sam odlučio kupiti tomicu.
Za njega imam kosu,prikolicu,frezu,plug okretač,ralicu prednju i zadnju,vlastiti izum za vuču trupaca(neznam kako ga uopće nazvati),a u trenutnoj izradi je i prikolica kiperica,no sve je to stalo sad zbog operacije kičme koju sam obavio pred 2 tjedna. U planu još imam napraviti zadnji plato (kiblu) za njega,te sadilicu i vadilicu krumpira i kupiti cjepač za drva....no to ćemo kad zdravlje i financije dopuste.Pomalo se ja i moja obitelj bavimo poljoprivredom za svoje potrebe tako da tu traktor puno pomogne, a pošto imamo puno svoje šume i za prijevoz drva jer su dosta daleko od kuće.
Od ostale mehanizacije tu je motorka,stari stroj STIHL 045 av, kosilica briggs 3,5 konja, trimer, i ko zna još čega se sad ne mogu sjetiti...
Eto za sad toliko, pozdrav svima koji će ovo čitati!!!
 
Posljednje uređivanje:

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Lijepi pozdrav skoro-pa-godišnjak i kolega vlasnik tome vinkovića! Dobrodošao na forum..:lol::lol:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Lijepi pozdrav skoro-pa-godišnjak i kolega vlasnik tome vinkovića! Dobrodošao na forum..:lol::lol:

Hvala:roll:....jbg omaklo se....ali za prave stvari nikad nije kasno...:partyman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
evo što se jučer desilo
Rečeno je negdje da je ove godine puno zmija u što sam se osobno uvjerio...ova mi je skoro pala za vrat, mada neznam kako se uopće našla u garaži ispod krova...neznam točno o kojoj se vrsti radi ali nije mi baš djelovala prijateljski pošto je imala stav za napad pa je na njezinu žalost morala ovako završiti jer se sin igrao u blizini
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Toplo, suho, pticice..
Imas negdje temu i o zmijama, ako te kaj vise zanima..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
evo da bude i službeno...
dobro nam došao! :D

hvala....neznam kaj sam do sad cijelo vrijeme mislio da sam to obavi pri registraciji pa da se post zagubil...ali očito nisam:madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša....................:partyman:
Vidim kamin dela........:supz:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ljep pozdrav i dobrodoša....................:partyman:
Vidim kamin dela........:supz:

mora nema druge...zato je napravljen...neki ga naprave potroše brdo love na njega pa onda jednom godišnje upotrijebe
 
B

BAGERISTA

Guest
A vijeruj mi da se tu slažem s tobom,,,,,,,,,,ubiju para,,,a na kraju,,,samo figura,,,šta je najgore,,,,u nekima vidiš da je gorilo možda jednom,,,,ako je..

Ovaj naš se splatija več odavna:partyman::partyman:u pečenjima i pijankama..:weedman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
A vijeruj mi da se tu slažem s tobom,,,,,,,,,,ubiju para,,,a na kraju,,,samo figura,,,šta je najgore,,,,u nekima vidiš da je gorilo možda jednom,,,,ako je..

Ovaj naš se splatija več odavna:partyman::partyman:u pečenjima i pijankama..:weedman:

ovo prvo definitivno...a bogami i napili smo se ohoho puta...samo je predugo prošlo od ove "tekuće" manifestacije:supz:
 
G

GROF

Guest
., ej, ej, dobro nam došal već prekaljeni članu i preponsoni vlasniče traktora tome! ...

., forumski prijatelju Žarko!, neka si TI napisal - poslikal i ku o sebi - svom, lipo TE za čitati i forumskoga prijatelja imat! ... ., fali se!, imaš se sa čim falit!!! ...

., lipe slikice roštilja, traktora tome i priključaka., valja ji budemo vidili i uživo, te ji pomalo isprobamo., barem roštilj? ...
., lipo, iskreno, pošteno predstavljanje, školovanog, radišnog, mladog i nadasve vridnog oženjenog - obiteljskog čovika u najbolji godina! ...

., lip pozdrav tebi i tvojoj obitelji mladoj!, brzo ozdravi i pomalo u radne akcije sa traktorm tomom!, aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
hvala grofe i ja se nadam da će sve to jednom bit uživo....a i bit će još slikica kad se vrijeme smiri i kad ću moć malo više po vani bit...pozdrav
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Radna akcija

Današnja radna akcija kod susjeda
dsc01485i.jpg

dsc01486y.jpg

dsc01484bm.jpg

dsc01482zv.jpg


Video sam malo zaje...jer sam držao mob naopako :

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=j3cjqg0EGtc[/YT]
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
traktori oko mene naveliko rade a ja nesmijem ništa:(
dsc01491d.jpg
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Konačno prestala kiša......ali za sad samo šetnja.....radovi će nažalost za mene pričekati još 2-3 mjeseca.
Jedan detalj mog mjesta :
dsc01489j.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh