• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima

dudo sb

Član
Tu od
10 Velj 2012
Poruka
38
Ja sam Ivan živim u Slav.Brodu htio bi se baviti ovčarstvom odnosno hoću sigurno pa evo ako može par savijeta pri izabiru vrsta ovaca.Hvala unaprijed
:gitarist::gitarist::gitarist:
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Pozdrav Ivane, dobro nam došao, ovdje ćeš dosta toga moći pročitati u prijašnjim postovima a i uz pomoć ostalih kolega forumaša i njihovih savjeta vjerujem riješiti puno svojih problema i dilema. I ja sam iz Broda pa se čujemo tj. čitamo
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dobrodošao na forum..:p

Malo pričekaj i jedan od članova koji ovčarstvo ima u malom prstu če ti sve reč.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša................:partyman::partyman:
Sretno,,,u daljnjem delu,,,............;)

Imaš u temi stočarstvo,,več jako iskusnih kolega,i kolegica,,,,koji znaju sve u vezi s tim....;);):p
 

Najnoviji postovi

Na vrh