• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav za ljubitelje traktora TV

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pozdravljam sve vlasnike i ljubitelje traktora Tomo Vinković. I sam jednog takvog serije 730 sam vlasnik već duži period. Poljoprivredni forum, je zaista nešto super, gledam javne poruke često i onoliko koliko se ja razumijem u ovu računarsku tehnologiju, pa tako Vas sve molim za razumjevanje prilikom komunikacije dok neskontam. Za početak toliko još jednom LP.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
dobro nam došao prijatelju...nabaci nam koju sliku svog tomice :partyman:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Prijatelju, hvala, čim skontam kako da se koristim ovim forumom u pravom smislu slika će biti dosta.
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Hvala lijepa.
Ovako da Vam se malo bolje svima predstavim: ja sam iz Kreševa, Srednja Bosna, BiH. Radim u MUP-u od prije rata. Traktor TV 730 imam zadnjih 10-tak godina, i to sam nabavio čisto iz ljubavi prema tim traktorima, jer od malih nogu mi je stric nabavio taj nov traktor s svim priključcima, tako da sam radeći uz njega to zavolio, a ja sam taj traktor kasnije nakon smrti preuzeo. Za isti mogu reći da je u tip-top stanju što ćete vidjeti i na slikama. godište je daleko 1977. ali nikada ništa mu na motoru nije rađeno niti ima ikakve potrebe. Jeste da nije mnogo radio korišten je većinom za vlastite potrebe, kao što i ja koristim ali je 35g. zaista puno. Mogao bih ja Vama pisati toga.........., ali da Vas ne zamaram. Uglavnom sada pikupljam dijelove i spremam se ugrađivati servo od M 123, ali koliko sam vidio biti će mi problem gdje staviti pumpu, pošto mi je tu već alternator, ali nešto ću već skontati, već sam dosta vidio tih slika, ali ako netko ima još savjeta, sve prihvatam uz zahvalnost a i slika nikada nemože biti viška. LP
 

Najnoviji postovi

Na vrh