• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
vidim ja da su čiko i mtd zagrizli za hodanje :D
pustit čemo vas u izvidnicu, pa čemo dojt za vami, na fergiju :rolfer:

To mi nije strano hodanje i fergi. Radimo ujak i ja na polju i on kada završi svoj dio zadatka ide doma a ja isto završavam svoj dio. Tako ja pred kraj ostanem bez goriva :roll: (makar je on rekao da ga ima dovoljno) a ja ga ostavim traktor na polju i pješke doma :mrgreen:. Pita on mene gdje je traktor, odgovorim mu: pa na polju odi si sam po njega, da i ponesi si karnister sa gorivom :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
da vam malo uletim u razgovor,tu u mom šoru imamo dobru rečenicu J...Š ČOVJEKA AKO NEMA 100 KILA.taman smo htjeli osnovat stranku u selu al smo zakasnili sa prijavom,:lol::lol::lol:bi se vi sa manjom kilažom začudili da mi teži smo malo sporiji ali imamo duži radijus kretanja:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
a kod nas kažu da su ljudi do 100 kila.....:scratch
vidim ja da su čiko i mtd zagrizli za hodanje :D
pustit čemo vas u izvidnicu, pa čemo dojt za vami, na fergiju

može,vi fergijem a mi labincem,da vidimo jel budete došli kuda i mi.....:lol:
rukavica je bačena...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
nemoj vodu spominjat,bude ajkula žedan.....:lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
može,vi fergijem a mi labincem

Može, ja ću biti suvozač kao ovi u utrkama sa motorima s prikolicama, tj. biti ću uteg kada labinca baca u zavojima:lol:


Sva sreća labinac ima visoku prikolicu pa mi :butthead: neće strugati po zemlji i kamenu, inaće bi morao nabaviti željezne gaće :lol:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
evo može,posada 1 spremna......:butthead:

treba ići spat,idem sutra rano na tehnički.....
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
idem sutra rano na tehnički.....

Mi bili ovaj tjedan. Čuo da je neka HAK preventivna akcija, dijele tekućinu za stakla i usput pregledaju jel ispravan auto, a sve džabe pa zašto nebi išao... :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Mi bili ovaj tjedan. Čuo da je neka HAK preventivna akcija akcija, dijele tekućinu za stakla i usput pregledaju jel ispravan auto, a sve džabe pa zašto nebi išao... :mrgreen:

da,ali ne vrijedi za one koji imaju tada obavezan pregled.....:evil:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jadna budala koja bu teglila rukasak sutra, da stane, bačvu bi ugural u njega...
dečkaci, aj bute dobri, pa se čujemo u ponedjeljak...

pozdravček!!

bye-bye-male-smiley-smiley-emoticon-000291-medium.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
vidim ja da su čiko i mtd zagrizli za hodanje :D
pustit čemo vas u izvidnicu, pa čemo dojt za vami, na fergiju :rolfer:

evo dečki, ja se spremam za izlet, ožedni čovik od spremanja ruksaka, evo, za sad sam riješio prvu pomoć, odječu, bum kasnije poslikal ruksak kad ga zgotovim...

bager, ti poznata flaša?
koristim ovo tvoje raketno gorivo za posebne ekspedicije, jer se pokazalo kao nitro pogon kad zagusti! :lol:

dsc03993b.jpg


e, a oni Rusi kaj prelječu, majke ti janje, mislil sam da će nam na stol sletit!!

Da poznata,, raketno gorivo,biš reka ti,,,,,,,,,:rolfer::rolfer:čisti kerozin:rolfer::lol::lol:
Ovo se nosi pod obavezno.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav lipi prijateli moji!!
evo, vratija se Josa u jednom komadu, ali sa rasklimanim djelovima nakon
ovog vrhunskog planinarskog, pa prije alpinističkog Vihoraškog puta!!

nabacim koju fotku kad danas dođem s posla, da vidite koje krasote imamo, predivan dio Gorskog kotra...

mtd, ja samo znam da medo u jednom zalogaju proguta jabuku,
i ne želim znat na kakvom si prahu bil kad si vidil da medo nosi jabuku... :finga:

čiko, bute gutali prašinu :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Da poznata,, raketno gorivo,biš reka ti,,,,,,,,,:rolfer::rolfer:čisti kerozin:rolfer::lol::lol:
Ovo se nosi pod obavezno.

e taj tvoj kerozin je pomogao na kraju subotnjega dana, u smislu anestetika,
ovi su gutali andol 100, a ja kerozin, i pogodi koga je manje boljelo... :D
do jutra barem :madmana:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne nego noge, ruke, ramena i nešto kaj ni za javnost, jer sam se majmun sjel ko gospodin na ledenu stijenu...

ali koga briga, kak je reko jedan kolega planinar, ovo nemreš ni platit ni da ti netko plati ne bi moglo bit bolje od ovoga...

vesela ekipa, razonoda, razbibriga, malo se natučeš i potrgaš, pa ne večer fešta,
radostan se probudiš pun doživljaja ideš kući...

i onda radni ponedjeljak :cry:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači veselo,,,,je bilo..........:weedman:
Sad ču ja jednu mrknut,,,,i gas na varenje.............pogodi ča delan..:p:partyman::partyman:

Još da mi neko pljosku pokloni,,,,,,,,,,,,,:drinkers::drinkers::drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hmmmmmmm, stražnju hidrauliku i korpu za fiatagrija? :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
A dobro,,,,ako je to ča te veseli...............:lol::lol::lol::weedman:
varaš se..............................:rolleyess::rolleyess::rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidio sam susjeda da ima na zetoru 4911 stražnji priključak hidraulike za kopanje,
ko onaj za PRIMU, samo veče, puno veće, nije mi samo jasno kak je napravil da zic okrene...

e bager, ak dobim godišnji, dođem tebi na seoski turizam :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh