• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
oooooo Plemeniti, polako, poooolakooo.... nikud nam se ne žuri dok je lipo...
sve se stigne kad se hoče, evo tako i ja sam MALO delkal, PUNO feštal, kaj češ, neki i to mora delat, ekipu veselit... sutra idemo na Bijele i Samarske stijene na izlet na dva dana... planinarit i medvede Ličke ili Gorsko kotarske, ovisi koji naleti malo plašit , neeeee....

a prikoličićica... hehe, malo sam našpijal onu noć sa one tvoje, pa mi se svidjelo ono sa svjetlima, za prvu ruku je složeno ovako kako je, da imam signalizaciju, i da me se vidi na cesti, a čim budu bolji uvjeti za rad, ide prikolica na izboljšanje, i obnavljanje, ima više rđe nego farbe na podvozju... a i one lampe moram bolje zaštitit, onako ko tvoje naokrug...

grožđe domaće, recept domaći, vino domaće, možda nije najukusnije, al je sigurno najzdravije i najveselije!!
jedino je problem kad je u flaši, onda je rok upotrebe: Potrošiti čim prije, najbolje odmah!! :lol:

pozdrav dugoreški ličkome kraju i Plemenitoj obitelji Vranić-GROF!!
čitamo se, čujemo se, vidimo se!!

Živili!! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
hehe, pa znaš da i ja imam PTSP (čita se: PiTijeStPiiii)... :rolfer:

e, lampadine će dobit na proliče releje, i onda mogu krepat još tri put nakon kaj ugradim relej, prvi, zadnji i nikad više!!

prva koja krepa dobit će macolom od 5 kil po lampi, i tako sve po redu, pa bum kupil obična radna svjetla sa običnom žaruljom, j3bo H3

znaš da nemam garažu, i nemam gdje radit na traktoru prek zime, zabil sam ga pod šupu kolko ide, ostatak pokijem ceradom, i bu preživil snijeg.... valjda...

pun je antifriza, a akumulator bi skinul, al možda mi vrag neće dat mira, pa bum se išal provozat po snigu :lol:

A niš,,,udri temelje,,,i stižem dignut halu ti,,,evo ti jedne prigodne..


Uploaded with ImageShack.us:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Bit če još slika,,,,nej se sekirat,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:shock::axe::axe:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ajme Josix pa ti se ugledao na Bagera i Grofa, cijeli fotosession si napravio ;)

I što će ti toliko trokuta? Što nisi mogao uzet jedan pa premještati po traktoru i prikolicama. Da i nisi ugradio pojas za suvozače na prikolicu, kada uletiš u zavoj sa kompozicijom ispast će ti, ESP i ABS neće pomoći :mrgreen:

Kad je forumski desant na Vinicu da se priključim :lol:, da vidim kako to sad izgleda?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
onaj trokut sam tak nabil u onaj gržač da ti ruke ispadnu kad ga pokušaš skinut, pa sam se odlučil da kupim 3 trokuta i sve ih pošerafim na svoje mjesto i gotovo... dugoročno rješenje :lol:

trio blogerskih forumaša, kaj češ :mrgreen:
tri mušketira
tri kralja
trio gušti

hehe

jedan vikend kad si zainteresiran, sam javi, sad je gušt na brdu bit u zimi, još ak je vedro....
 
B

BAGERISTA

Guest
I ja bi,,,,i ja :mrgreen::mrgreen:šta se sprema neki desant,,,,sotono jena,,,vidim šutiš,,,,a josa..:mrgreen:
Ništa,,ako nečeš tio zvat valjda če ČIKO.............:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e, ma pozvani su svi, samo naravno, ide se pješice, ne znam kak će ti to ić nakon tolko vožnje u fiatagriju :)
ako niš, bumo svi na kolenca pa 4x4 u brdo lagano, pa kad dođemo, dođemo...

:rolfer: :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
I ja bi,,,,i ja :mrgreen::mrgreen:šta se sprema neki desant,,,,sotono jena,,,vidim šutiš,,,,a josa..:mrgreen:
Ništa,,ako nečeš tio zvat valjda če ČIKO.............:partyman::partyman:

zagor i čiko.....:lol:
samo josa mi nije baš ko zagor,morat će zamjeniti imena...:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ja samo nešto pitao kad ono več neki planovi se rade :lol:

Bageru ako Josa može na Vinicu sa svojim dimenzijama onda možeš i ti, po dimenzijama ste si tu negdje, teška kategorija :rolfer:
Mtd i ja smo laka kategorija, mi ćemo to lagano :mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ja samo nešto pitao kad ono več neki planovi se rade :lol:

Bageru ako Josa može na Vinicu sa svojim dimenzijama onda možeš i ti, po dimenzijama ste si tu negdje, teška kategorija :rolfer:
Mtd i ja smo laka kategorija, mi ćemo to lagano :mrgreen:

mi imamo korak lak......:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja samo nešto pitao kad ono več neki planovi se rade :lol:

Bageru ako Josa može na Vinicu sa svojim dimenzijama onda možeš i ti, po dimenzijama ste si tu negdje, teška kategorija :rolfer:
Mtd i ja smo laka kategorija, mi ćemo to lagano :mrgreen:

naš kako se kaže,,,,piješadija mora bit teška...........jer do vrha smršavi...........di da smo mršavi,,,,do gore nestanemo.............:rolfer::rolfer::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo JOSA,,,da nismo lokali ko da nismo niukad vino vidili,,,možda bi bija vidija avion,,pa evo par slik,,,,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:

To je Bager kupio krivu satelitsku pa mu avioni prelaze iznad kuće, na kraju će ovako završiti:mrgreen:

Gledajte kraj filmić od 2.10min do kraja....
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xs3Rvtk4_14&feature=related[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da vam malo uletim u razgovor,tu u mom šoru imamo dobru rečenicu J...Š ČOVJEKA AKO NEMA 100 KILA.taman smo htjeli osnovat stranku u selu al smo zakasnili sa prijavom,:lol::lol::lol:bi se vi sa manjom kilažom začudili da mi teži smo malo sporiji ali imamo duži radijus kretanja:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
To je Bager kupio krivu satelitsku pa mu avioni prelaze iznad kuće, na kraju će ovako završiti:mrgreen:

Ahhhhhahahhahahaha,,,,ovi su prejaki.....:rolfer::rolfer:
A mojima ne treba navođenje,,,preko kuće sleču..8)
 
B

BAGERISTA

Guest
da vam malo uletim u razgovor,tu u mom šoru imamo dobru rečenicu J...Š ČOVJEKA AKO NEMA 100 KILA.taman smo htjeli osnovat stranku u selu al smo zakasnili sa prijavom,:lol::lol::lol:bi se vi sa manjom kilažom začudili da mi teži smo malo sporiji ali imamo duži radijus kretanja:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dobra dobra,,,,,,,e vidiš da imamo prednosti,,,,,,,,,,,:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
vidim ja da su čiko i mtd zagrizli za hodanje :D
pustit čemo vas u izvidnicu, pa čemo dojt za vami, na fergiju :rolfer:

evo dečki, ja se spremam za izlet, ožedni čovik od spremanja ruksaka, evo, za sad sam riješio prvu pomoć, odječu, bum kasnije poslikal ruksak kad ga zgotovim...

bager, ti poznata flaša?
koristim ovo tvoje raketno gorivo za posebne ekspedicije, jer se pokazalo kao nitro pogon kad zagusti! :lol:

dsc03993b.jpg


e, a oni Rusi kaj prelječu, majke ti janje, mislil sam da će nam na stol sletit!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh