• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
što je ironično na ovoj slici? :rolfer:

dsc03914w.jpg
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ovo me podsjeća na jednu pjesmicu iz crtića:lol::

Oj, kakav nered, nered svud, smeće, smeće odasvud!
Joj, kakav nered i u njem' on, svud smeće, pravi lom!
Ima on i dobrih strana, svidjet će se svima vama,
poslušan je, mamu voli, brzo raste, brzo raste, blago nama.
Kad odraste bit će hrt, lijep, plemenit, nikad škrt,
joj, kakav nered i u njem' on, svud smeće,
nered svud, nered svud... nered svud!


ili se pas opet napio:rolleyess::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
fora je u onom piliću u zdjelici,
a ovo oko kokošinjca je majstorsko djelo ovog umiljatog psića...

nevjerojatno je to kolko tornjak more toga potrgat, razvuč, izvuč, prevrnut, jaooo...

kad ga pustim sa lanca, sve ove piliće stjera u kotac :lol:
problem je kaj ga smijem pustit sa lanca samo kad sam doma i da ga imamo na oku, sruši ogradu od susjeda i magla po selu...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Bio sam blizu, poznato mi je to. Takav problem ima i moj ujak. Njegova tornjakica kada je imaš na oku sve je u redu, ali kad je sama napravi dar-mar po dvorištu:rolleyess:

Tebi su kokoši bar žive uz njega. Jednom je kumu kokoš preletjela na dvorište i Lina (njem. ovčar) krenula prema njoj lajući. Kokoš se ukopala u mjestu, jednom se oglasila i na tras na pod, izgleda da je dobila srčani od straha i tako jedna kokoš manje u jatu...:rolfer:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
, sruši ogradu od susjeda i magla po selu...

što bi značilo da ga jako malo šetaš,treba ga pustiti da se malo istrči,da ispuca energiju....
a to kaj dela nered,a koji to pas ne radi...:lol:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
fora je u onom piliću u zdjelici,
a ovo oko kokošinjca je majstorsko djelo ovog umiljatog psića...

nevjerojatno je to kolko tornjak more toga potrgat, razvuč, izvuč, prevrnut, jaooo...

kad ga pustim sa lanca, sve ove piliće stjera u kotac :lol:
problem je kaj ga smijem pustit sa lanca samo kad sam doma i da ga imamo na oku, sruši ogradu od susjeda i magla po selu...
sta jos nisi napravil svoju?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
pile se zabavljalo u zdjelici pa kad je vidio da si napeo aparat uredno se ispozirao
sad je pile ispalo iz negativnog koteksta kao nepristojno
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
pile se zabavljalo u zdjelici pa kad je vidio da si napeo aparat uredno se ispozirao
sad je pile ispalo iz negativnog koteksta kao nepristojno

a moglo bi i završiti u njoj sa krupirom......:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sta jos nisi napravil svoju?

jučer brat obilježil među... za jedno mjesec dana možda rupe izbušimo :rolfer:

nevino pilence se igra u zdjelici, a ovaj mujo ni trc...
inače, pušten je cijelo vrijeme, a dvorište sa vrtom ima 300m, i kad pustim onog svog na baterije, ovaj veliki nemre stajat nakon pol sata igre... istrči se on bez brige...

na lancu je kad nas nema doma i kad nešto radim a da sam sam, jer čim ga ispustiš iz vida imamo proboj granice... onda ga moram vatat po selu....
 
A

AGRIPLUS65

Guest
josix;735665 i kad pustim onog svog na baterije kaže:
od sad stavljaj sebi durasel turbo,a njemu kineske
 
B

bosniahos

Guest
-

Ako tebi stvara probleme imam crno humorni prijedlog.Još ga malo prihrani pa ponudi MOTOLEGIJI MC za winter party kod njih je to uobićajna ponuda samo za ćlanove meza.HAHA
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ako tebi stvara probleme imam crno humorni prijedlog.Još ga malo prihrani pa ponudi MOTOLEGIJI MC za winter party kod njih je to uobićajna ponuda samo za ćlanove meza.HAHA

bio bi to kapitalac neki u tom slučaju :lol:

svako zlo za neko dobro, od kad je u vrtu, nema divlje gamadi...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav dragi moj forumski prijatelju!

., fala za čašćenje, izvaredne slikice i uradak pisane štorije na samo tebi svojstven - jedinstven i neponovljiv način!!!, pravi si!!!., veliki pozdrav tvojoj dragoj ženici ka nas je neumorno dvorila i trpila u no kasno vrime, lip pozdrav i ostaloj dragoj obitelji! ...

., aj Bog!, čitamo se do skorog vidjena u mojoj Liki - Jezerani!!! ...

., p.s., ... nadam se i vjerujem da sa tobom dolazi naš novi frend čiko!!! ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zahvaljujem na pohvali, i duplam pohvalu da se još malo hvalimo :D
zahvaljujem od srca kaj si odvojio malo vremena iako si bio iscrpljen od posla i puta...

kako si i sam jednom rekao, za goste, stare i nove prijatele, svaki domaćin uvik ima bar nešto za ponudit, počastit... da bi nam život bio ljepši... bar to nije teško! :)

žena zna, ti znaš, vjerujem da je i čiko pročitao, pa samo da se pogodi dan kad svi možemo, i eto nas preko Kapele!!

do skorog viđenja, živi bili i veseli ti i tvoja draga obitelj!!

:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajoj, to sam na PP poslao GROF-u, rekal sam mu da kad budemo dolazili u Liku, da ćemo i jednog čikota povest sa sobom, da vidi predivnu Liku i ono najvažnije, upozna plemenitu obitelj Vranić!

naravno ako si za...
 

Najnoviji postovi

Na vrh