• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Budem sljedeći put kad idem na kontrolu. Donjet ću ti gablec i kekse uz kavu kao prigodni poklon :rolfer:

znači,kolega josa je potkupljiv,,,,,:scratch...:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sve gore i gore, dođeš doma s posla, i nakon 2h je već mrak...
radi se svaki dan po malo, jer u subotu kad je bila radna akcija, izgubio sam rezervne lance za motorku, na 051 je prošla zvijezda, peh za pehom....

lanci nađeni u ponedjeljak na mjestu gdje ih ne bi nikad tražio, stao sam na njih slučajno...

dsc03909o.jpg


dsc03910y.jpg


dsc03911n.jpg


svaki dan po malo, i naravno da su najavili kišu, jel, sad bi trebalo ubrzat da ne smoće... a drva su tak suha da voda nemre zajt u njih kolko su tvrda...

aj živili dobri ljudi i radnici, patnici!!

:partyman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
ja jučer rezao sa 051,otpadoše mi ruke....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jedini spas u radu sa 051 je deeeebelo drvo, samo ju pustiš samu, i odmaraš ruke.... samo kaj i to kratko traje ...
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Što su svi u subotu imali zonu sumraka? :roll:

Idemo ujak i ja po drva i stavljam stvari u veliku prikolicu. Za to vrijeme ujak otkapča malu prikolicu i pomakne traktor do velike. Hoćemo zakopčat kad nema klina??? Tražimo posvuda dobrih 10min i onda vidim da nešto viri iz ujakovog džepa, došlo mi je da ga :axe:
Kasnije vidimo da na jednom Bourgoin beraču u selu dogodio kvar, mladi gazda se pravio važan i prilikom kipanja cukao kiper i spigao cilindre:mrgreen:


svaki dan po malo, i naravno da su najavili kišu, jel, sad bi trebalo ubrzat da ne smoće... a drva su tak suha da voda nemre zajt u njih kolko su tvrda...

Josa vidim da ti se cjepač smiješi:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bit će da je bila neka luda subota...

ma cjepać je napravljen na novo, drška je od 5 godina sušenog bagrema, tvrda ko kamen... stavim je u vodu, uopće se neće napuhnut, pa mi sad stalno klima na vrhu...
kad te krene onda te krene...

jao šta sam se ovom nasmijao sa klinom :rolfer:
sljedeči put prvo ujka okreni naglavačke da vidiš kaj bu ispalo :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
sljedeči put prvo ujka okreni naglavačke da vidiš kaj bu ispalo :lol:

Bude ko u onim filmovima parodije, ispast će svašta od klina do osovine za prikolicu:rolfer:

Zato sam ja u subotu učio cijepati. Čistili šikaru na kanalu uz autocestu, besplatna drva :mrgreen:Lijepa drva, ravna bez kvrga, sa siročkom odjednom možeš 2 komada prepoloviti
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
jedini spas u radu sa 051 je deeeebelo drvo, samo ju pustiš samu, i odmaraš ruke.... samo kaj i to kratko traje ...

da,baš odmaraš ruke...:lol:
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
naravno!!
jučer PAN, danas gemišt, sutra bambus, preksutra konjak...
treba kvalitetno i raznoliko podmazat radne elemente :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Jesi to kao pravi vinar i vinogradar metnil PAN pod sikiru ?

to ti govori kakve je kvalitete vino kad se pije piva....:scratch:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aaaaa zato ti ideš u berbu i dalje piješ pivu kad su akcije...
da nisi rekal, ne bi nikad otkril zakaj je samo piva kod tebe na meniju :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ha nikad se nezna, ljudi od zanata ti iz onog tvog škafa grožđa naprave 600l vina :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kemija čuda stvara,poslije se i po zidovima penješ.....:lol:...ko spajdermen....
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne bih znao, nisam nikad probal tak nešto :D
samo prenosim kaj ljudi pričaju ;)
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
kemija čuda stvara,poslije se i po zidovima penješ.....:lol:...ko spajdermen....

Ooo da, i nakon toga još imaš gubitak pamćenja. Ja sam to radio??? Nikada...:lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ooo da, i nakon toga još imaš gubitak pamćenja. Ja sam to radio??? Nikada...:lol:

vidiš josa ko ima iskustva s time......:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh