• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Još mora imati bočni pomak tako da ne ogrebeš fergija :mrgreen:

Zovite ako trebate dodatni par ruku, dosadno mi je doma, već me kriza hvata. Nema ni snijega da ga lopatam oko zgrade kad nemam ništa drugo za raditi :mrgreen:
Nego ako trebate ekipu za popit dovedem ja bagru iz grada, ti budu zadnju kap popili a neće prst pomaknuti što se tiće fizičkog rada (osim micanje ruke sa čašom) :rolfer:

Rekao ti je mane Auto Horvat u Draganiću sa lijeve strane. Već sam ih gledao, ima i vitla za šumu, taman za fergija ;)

A munjenac jedan,,,,opet se spremaš na ofanzivu,,,na čašu,,,tebe zovemo ostali nek se griju kod šanka......:partyman::partyman:na vlastiti račun...

Vidi JOSE,,,,SOTONO jedna,,,pa opet vučeš negdje pare,,pa da kupuješ stavno neki vrag,,,,nešto si mi sumnjiv..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
A munjenac jedan,,,,opet se spremaš na ofanzivu,,,na čašu,,,tebe zovemo ostali nek se griju kod šanka......:partyman::partyman:na vlastiti račun...

Vidi JOSE,,,,SOTONO jedna,,,pa opet vučeš negdje pare,,pa da kupuješ stavno neki vrag,,,,nešto si mi sumnjiv..

he,he...bagi,ovako se to radi......
16ab97s.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Eh,,,kad moji ne delaju,,,,,a nemam pojima zašto...:blackeye:?::?:
Moji su spremljeni,,,,i izgleda da ne rade više,,,,a kopiram ih ko slike..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Eh,,,kad moji ne delaju,,,,,a nemam pojima zašto...:blackeye:?::?:
Moji su spremljeni,,,,i izgleda da ne rade više,,,,a kopiram ih ko slike..

bolji sam coprnjak.....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ovaj mi je najači...............:mrgreen::mrgreen::mrgreen: uvijek popuši..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
IMT533 vuće vatrogasce

hihihi, a baš kad sam mislil pješice doć na Vinicu, vatrogasno vozilo zapelo pri usponu prema domu, pa je trebala šlepa... jesemu miša :lol:

Mercedesov kamiončić sa 1000l vode, ukupna masa 5.5 tona
mastan i blatnjav makadam nakon kiše, strmina i stijenje po putu...

prva prepreka, tu je jaka uzbrdica pa sam vukao u prvoj, bilo bi bolje da sam išo u drugoj, to sam skužil na sljedečoj uzbrdici, prva je prespora bila... ali izašlo :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=sPKrSCi3kos[/YT]

na drugoj i zadnjoj uzbrdici isto nije mogao izač, velik nagib plus stijenje viri po putu, pa kad pogonski kotači dođu do tog djela nemože preč... sad pičimo u drugoj :supz:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=UEA8BTtF-CE&context=C30d74a6ADOEgsToPDskKkcGKjCOh1Z0zfLSMO9i9N[/YT]

a sad nazat na feštu!!
čitamo se!!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Snaga se oseća. Ferko vuče bez greške a kamion dimi ko parnjača :lol:
Sada češ svaki put biti dežurni za šlepanje :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Snaga se oseća. Ferko vuče bez greške a kamion dimi ko parnjača :lol:
Sada češ svaki put biti dežurni za šlepanje :lol:

A nema 100ks,,,,,a ide ko zmaj,,,vuče,,trga materijal ispod koli(točkova).....:partyman::partyman::drinkers:
 
G

GROF

Guest
., ej!...

neš vjerovat, kamion je benzinac!!

., ej., prijatelju!., pa TI si ko BAGER mali!, ovo tvoje šlepanje ide ko po loju, fergić ni neosjeti ovu makinu od DVD-ea! ... :supz: ...

., aj Bog!, lip pozdrav ženici i celoj ostaloj dragoj obitelji!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ide fergi,vuče ga bez imalo problema...............:mrgreen::mrgreen:,,nema vidi se ča je snažan traktor,,,,,i još je 533,,,,,:supris:,šta bi bilo da je 539,strga bi sve pod sobom.....:prayer::prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
@GROF- ej plemeniti!! ma da budem iskren, mislio sam da neće ić, i u tom slučaju smo imali rezervni plan, mene bi otac nakačil sa đipom, ima 2100kg, ima reduktor, tako da bi on mene šlepal, a ja kamiončić...
ali mališa me ugodno iznenadio, malo sam napeo sajlu sa hidraulikom, i bilo mu je dovoljno pritiska, i još kad sam se ja sjeo na osovinu :rolfer:

@BAGERISTA- ma 539 je prejak, neuglađen, zakopal bi se prije nego bi krenul :finga:
533 je mercedes naspram 539 :weedman:

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nemoj ti meni mercedes,,,ovo-ono,,,,,šta očeš reč da moj nevalja.................a..
1fegz7.gif
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nisam rekal da ne valja, samo je malo sportski poriktan, pa šlajfa na makadamu :)
533 je više onak, genšerski tip traktora :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaahhahahahaa:lol::lol:genšerski,,,,,a ovaj moj liči na šta...
:lol:

Ma ko se ljuti,,,pa ti si poša o livo zasvin.:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
aj drago mi je da te ovo "genšerski" nasmijalo, al ti moram reč da si propiša kaj brtva glave od kad si na apstinenciji!!

ja ti pričam kak je 533 "mekan" za vozit za razliku od 539 koji bolje poteže gas i jače čupa, a ti meni stalno o nekakvom izgledu... daj se skoncentriraj, i muni jedno raketno više!! :finga:

:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Aa a ,,, nene,,,,nikako vidiš da sam propiša zasvin i bez raketnog,,,,,i još pilu u ruke da mi daju,,,,,,,:rolfer::rolfer:

A ti kažeš da je tvoj ljepši:lol::lol:,ma shvatija sam ja,,,,ali ipak genšer to izvuka bez imalo muke...:partyman::partyman::drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh