• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
skrenulo da, a i mi bumo skrenuli kak mi se čini....

pa na šta si gumu rasjeka? jesi panjeve i panjiće ravno rezal uz zemlju?
 
B

BAGERISTA

Guest
Jesam,,,,,ali naravno ovaj mi je mora pobiječ............:evil::evil:ima ih par koje sam pustija radi kamenja,,,,i evo,,ovo mi je ljepo došlo..:oops:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
josix šta sviraš u glazbi ? možda bas?

ja sam svirao 14 godina u glazbi i jednostavno ne stignem na to sve jer imam tih aktivnoasti dosta a i moja ekipa se razišla svako na svoju stranu tako da ti klinci sad ostali.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
u Ravnoj Gori si svirao?

ja sviram tenor, a brat svira bas...

samo sve nas je manje, kako zbog prirodne selekcije, tako zbog nedostatka pomladka...
bili smo u školama, demonstrirali, al to danas nije cool, i je*i ga...
dok ide, ide...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Svirao sam u Moravicama u glazbi a i tu je isto problem sa ljudima mislim da ih sad ima 14 ili 15.neće djeca više svirat uh kad se sjetim sebe kad sam počeo svirat jedva su primali koliko je bilo zainteresiranih.

ja sam svirao sve udaračke instrumente a najviše doboš u mimohodu a bubanj bateriju (znači kokplet) kad smo svirali u nekoj dvorani i na mjestu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome na tvoju tjelesnu konstituciju bi bilo bolje da si bas sviral,
to treba svirat, a još puhat...

mi imamo pomladka jedino na udaraljkama, dobri su dečki :gitarist:
 
B

BAGERISTA

Guest
Svirao sam u Moravicama u glazbi a i tu je isto problem sa ljudima mislim da ih sad ima 14 ili 15.neće djeca više svirat uh kad se sjetim sebe kad sam počeo svirat jedva su primali koliko je bilo zainteresiranih.

ja sam svirao sve udaračke instrumente a najviše doboš u mimohodu a bubanj bateriju (znači kokplet) kad smo svirali u nekoj dvorani i na mjestu.

Bubnjar,,,,,,,meni je ža da je mali prekinuja,:shock::blackeye,,,ali njegova odluka........8)sad je več duže hrvač........
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
bome na tvoju tjelesnu konstituciju bi bilo bolje da si bas sviral,
to treba svirat, a još puhat...

mi imamo pomladka jedino na udaraljkama, dobri su dečki :gitarist:

Htjeli su mi utrpat bas al se nisam dao jer sam htjeo bubnjeve a i note mrzim samo pročitam i odsviram par puta po njima i onda po sluhu, a šta me dirigent špotao stalno jer sam uvejk neki prelaz svoj znao ubaciti a on to nije volio jer nije po notama iako se bolje znao uklopit nego šta piše.nesviram već nešto više od tri godine al 90% se sjećam marševa i evergrina sad odsvirat napamet.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Bubnjar,,,,,,,meni je ža da je mali prekinuja,:shock::blackeye,,,ali njegova odluka........8)sad je več duže hrvač........

Ljepo je to kad znaš svirat a pogotovo u društvu možda mu i bude žao kasnije šta nije nastavio.ja sviram i gitaru to sam sam učio i neznam po notama samo sluh.

ja svog malog ću sigurno forsirat kad bude veći da bilo šta svira a vidim da i daje znakove sad kad je mali a mislim da će i sam htjeti jer mi nateže gitaru po kući stalno.
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijeruj mi da je bolje,,,nek si zaradi koji dinar na lakši način,,,,a ne da crnči i lomi ruke na svkojake gluposti..:supz:
I ja sam mome pokuša reč,,,,ali kad sam vidija da je počeja na silu svirat,,odnosno,,da mu moraš svaki put reč,,,,reka dosta,,neče-neče,,,i amen,,pa nisam hitler da tijeram nekog na nešto,,,ali sam mu reka,,,sljedeči put kad budeš stija svirat,,,sam si ih kupi,,ili nađi,,,pa češ znat cijenit..........

Nemoj ga samo puno forsirat,,,,,sve na ljepo,,,nek zavoli,,,a ne da ide preko volje samo da vama ugodi..(to je bila možda moja največa greška.).........
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja sam isto gitaru učio po notama svirat, pa sam usput savladao bibnjeve, bas gitaru, orgulje, trubu i probal sam sax svirat, uz malo vježbe, čas posla, čak i lakše za svirat od mog tenora...

al badava ti sve to ak ne znam unovčit znanje, pa sam se odlučil ostat u limenoj zbog ekipe, i gušt mi je svirat tako ekipno...

na feštama sam slab, jer ne sviram doma gotaru, a i text mi baš nejde, al akordi nisu problem ako neko zna pjevat :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ništa kad se vidimo,,,,dogovaramo koncert
az3n6.gif
,možda se ko
ygc45.gif

još da riješimo i koju hostesu,,,,i gas,,,,ugradit šipku,,,i nek se neko previja,,,,,,,,,:mrgreen:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
ja sam isto gitaru učio po notama svirat, pa sam usput savladao bibnjeve, bas gitaru, orgulje, trubu i probal sam sax svirat, uz malo vježbe, čas posla, čak i lakše za svirat od mog tenora...

al badava ti sve to ak ne znam unovčit znanje, pa sam se odlučil ostat u limenoj zbog ekipe, i gušt mi je svirat tako ekipno...

na feštama sam slab, jer ne sviram doma gotaru, a i text mi baš nejde, al akordi nisu problem ako neko zna pjevat :)

Ja sam rekao kad jedan instrument naučiš svirati drugi ćeš puno lakše.ja bas gitaru znam ono osnovno akordaciju i par ritmova al da si uzmem malo vježbati za 2mjeseca mogu svirat.

ja sam svirao sa jednim prijateljm u srednjoj školi on klavijature ja gitaru al poslje škole ja u vojsku a on prošao u italiju raditi i gotovo.
ja isto nisam neki pjevač al drugi glas mogu popratiti iz C;F;G; a ovi A;H to nemogu nikako visokom mi.a ja imam pjesmaricu ko bi zapamtijo sve rječi.

treba vježbati samo vježbat.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Ništa kad se vidimo,,,,dogovaramo koncert
az3n6.gif
,možda se ko
ygc45.gif

još da riješimo i koju hostesu,,,,i gas,,,,ugradit šipku,,,i nek se neko previja,,,,,,,,,:mrgreen:

pa ti si već pokazao da si dobar tenor......:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zsV-fBKyDsA&feature=youtu.be[/YT]
Ahhahhahahhaa,idem u režisere...pazi muzika..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ahahahahaha crno vinoooooo, ti samo ostalooooo uo uo :lol:

a jesi pogodil kad treba kresnut :) točno u ritmu :partyman:

sad nekaj složi na temu "A je to" :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema,,,si vidija ča je ritam,,,koji krmak,,,,ovo je ispalo predobro,,,,..:gitarist::gitarist::partyman:

Ali pali na -4,,,ko da je nov............;);)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja sad nisam pametan kaj da sa svojim napravim
nisam ga mjesec dana palil
veli mi čovik, da zakuham vodu i šibnem po boch pumpi i da ga probam upalit

samo mi to ne izgleda prezdravo za materijal koji je smznut, deknut ga sa vrućom vodom?!?!?

ako niš, dofuril bum đipa do drvarne, pa mu pomogal preko kablova, ako je akumulator gecrk...

ili da ga ne diam dok se temperature ne dignu iznad nule?
 
B

BAGERISTA

Guest
Nemoj niš polivat..........malo ga zgri,,,i makar fen u filter zraka,,,,,i pomalo,
A akumulator skini i u toplo s njim jednu noč,malo ga napuni,,i kad kresne pusti ga da dela,,nakon toga malo propelji,,i opet ga skini i u toplo,,ako duže ne koristiš,,jer če ti krepat,,,,,a tako i na motoru,,,evo meni crkla,,,baterija a ima godinu,,,da je gore,,,,,,,,,ne skinut i donest u kuču........
 

Najnoviji postovi

Na vrh